Zaljubljivanje je za decu

I dalje se zaljubljujem na prvi pogled tu i tamo, ali ne radim ništa po tom pitanju.
Na naličju sam sve ''ihihihi'', a napolju ''resting face''.
Jedan ili dva dana pomišljam na trenutak, i prođe samo od sebe.
Sve mi je to kao kad u izlogu vidim neku stvarčicu koja mi se na prvu loptu baš svidi, ali kad bolje razmislim-stvarno ne znam šta će mi.
 
Najjače fore su ovo otvori se tema koja zapravo i nije tema, jer i naslov i uvodni post više dođu kao zaključak :D

Nije zaljubljivanje za decu, nego gorka iskustva vremenom uzmu danak. Iskreno, mene bi više čudilo da neko posle sijaset jako loših iskustava ima pozitivan stav vezano za to, nego obrnuto.
Postavljac teme je postavio mnogo gori naslov pa sam bio prinudjen da obrisem kategoriju koju je naveo. Uvredljivu moram da kazem.
 
to nije tačno,koliko god da je neko zreo nije iman na zaljubljivanje...jer nije to usrtvari idalizacija,to je više osećaj da ti je neko drag na neki poseban način(ubilo se što ja znam da opišem osećanja)...i to ima veze sa tim da li ta osoba ima osobine koje ti prijaju koje ti deluju simpatično dovoljno da možeš da poželiš nešto više od prijateljstva sa tom osobom.

Dobro malo drugačije se to zaljbljivanje doživljava kada si malo zreliji jer mnogo bolje možeš da razumeš svoja osećanja i sve to.
 
Poslednja izmena:
to nije tačno,koliko god da je neko zreo nije iman na zaljubljivanje...jer nije to usrtvari idalizacija,to je više osećaj da ti je neko drag na neki poseban način(ubilo se što ja znam da opišem osećanja)...i to ima veze sa tim da li ta osoba ima osobine koje ti prijaju koje ti deluju simpatično dovoljno da možeš da poželiš nešto više od prijateljstva sa tom osobom.

Dobro malo drugačije se to zaljbljivanje doživljava kada si malo zreliji jer mnogo bolje možeš da razumeš svoja osećanja i sve to.
Khm, khm
 
Истина. Ако се човек после двадесете година тако олако заљуби и тежи према томе да ступи у контакт са том особом само зато што му се визуелно допала - онда та особа није зрела. Колико сам успео да прочитам остале коментаре цењених чланова форума, закључио сам да ово није првобитни наслов теме, те да је аутор написао нешто попут: ''заљубљивање је за будале''. Отприлике тако некако.
Проблем је што заљубљеност опасна ствар, мало људи тад зна да размишља рационално, тј. како треба. Заљубљени људи су највећи утописти(сањалице). Колико заљубљене особе живе у лудилу и халуцинацијама се најбоље види кад тај таласт заљубљености прође. Онда људи направе грешку...
 
Истина. Ако се човек после двадесете година тако олако заљуби и тежи према томе да ступи у контакт са том особом само зато што му се визуелно допала - онда та особа није зрела. Колико сам успео да прочитам остале коментаре цењених чланова форума, закључио сам да ово није првобитни наслов теме, те да је аутор написао нешто попут: ''заљубљивање је за будале''. Отприлике тако некако.
Проблем је што заљубљеност опасна ствар, мало људи тад зна да размишља рационално, тј. како треба. Заљубљени људи су највећи утописти(сањалице). Колико заљубљене особе живе у лудилу и халуцинацијама се најбоље види кад тај таласт заљубљености прође. Онда људи направе грешку...I
Mnogi tako napraviše Remek dela! Ko smo mi da im sudimo?
Da li ćeš dozvoliti da ti zaljubljenost u budalu, sj.e život, " it's up to you"!
 

Back
Top