Zaljubljenost- kletva ili blagoslov?

vatafak iz zaljubljenost?

  • Kletva

  • Blagoslov


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ma koliko mojih ortaka postanu papučari kad nađu ribu
i to samo zato što naleti neka nesrećnica jednom u sto godina :mrgreen:
onda je ne puštaju
i ne bleje sa nama, ma ništa
ja sam uvek bio za ono: bro's before hoes
koliko god da deluje uvredljivo ili kliše- istina je da će ti drugovi biti tu dok bičarke odu..
 
Ma najbolje je Forever Alone :)

Lepo nema brige :D
Jel, pa da bude ovako. :D
Untitled-1.jpg
 
zamolila bih sve tupe tinejdzere da se ne zaljubljuju, jer od prvog s*anja u vezi do kraja oporavka posle raskida postaju nemoguce glupi energetski vampiri koji beze od istine i traze da svoje vreme i zivot usmeris na njihovu tesku muku
sto se mene tice, obozavam kad se drugarice distanciraju posto nadju decka, zasto bi iko sluzio kao neciji dnevnik?
najjace je kad dodju onako sve srecne u blagostanju hvale momka kao ostvarenje svih zeninih snova i taj isti ih zajebe za neko vreme i onda dodju with nothing more than a poker face...pa znala sam, pa sumnjala sam.
boze sta sve devojke trpe zbog desetine centimetaraz:D
 
zamolila bih sve tupe tinejdzere da se ne zaljubljuju, jer od prvog s*anja u vezi do kraja oporavka posle raskida postaju nemoguce glupi energetski vampiri koji beze od istine i traze da svoje vreme i zivot usmeris na njihovu tesku muku
sto se mene tice, obozavam kad se drugarice distanciraju posto nadju decka, zasto bi iko sluzio kao neciji dnevnik?
najjace je kad dodju onako sve srecne u blagostanju hvale momka kao ostvarenje svih zeninih snova i taj isti ih zajebe za neko vreme i onda dodju with nothing more than a poker face...pa znala sam, pa sumnjala sam.
boze sta sve devojke trpe zbog desetine centimetaraz:D

Realna prica skroz :mrgreen: mada vas nista ne sprecava da dodjete do tih 10ak cm odmah i preskocite muvanje,ljubomoru,suze,prevaru itd. pravo u sexy shop i biraj velicinu i boju :ok:
 
Poslednja izmena:

Back
Top