Quantcast

Zaljubljeni zanemaruju,zaboravljaju

Shiwa

Zainteresovan član
Poruka
304
frozen1982.:
Kolko sam ja shvatio i radi se o nekoj vise-manje normalnoj osobi...mozda je pravo pitanje moze li se od zaljubljenosti poludeti ako je dovoljno jaka,uzvracena/neuzvracena?

Mislim da ne,da ne mozes poludjeti.....bar u mojem slucaju.......imam zanimljiwu teoriju kako da ne poludim,pocnem radit,radit,nesto korisno u swakom slucaju,ucit za ispite i sl.i to onda swe toliko dobro odradim i postignem dobre rezultate jer se swa skoncentriram na to i onda kad widim dobre rezultate i dobijem pohwale sam jako zadowoljna sobom......to je za slucaj da nesto ne stima.
A za slucaj weeelike zaljubljenosti(nazalost samo jedanput).......da ne flipnem pocnem slikati,JOS SE WISE DRUZITI S LJUDIMA,ili radim jednostawno nesto sto jako wolim i opet mi dobro ide jer sam hepi,a kad sam hepi uspijem i razweseliti druge oko sebe.........ma ljubaw je ponekad zakon kao i prijatelji s kojima tu swoju srecu mozes podijeliti......zato ih ne treba izostawljati nego bas prwoditi wrijeme s njima.........i deckom

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Normalna je stvar da ti neko sa kojim si.... u kog si zaljubljena oduzima i deo tvog mozga i deo tvog vremena. To je prirodno i normalno.

Sad ovde postoje dve extremne struje.
1. Zahebi prijatelje imam novog decka i on mi je sve.
2. Zahebi decka prijatelji su vazniji.

I jedan i drugi extremni slucaj je pogresan. Treba sve uklopiti... po svom nahodjenju i slobodnom vremenu. Obe grupe su neuvidjajni ljudi koji misle samo na sebe.

istrazivach

Primećen član
Poruka
779
Petar_Pan:
Normalna je stvar da ti neko sa kojim si.... u kog si zaljubljena oduzima i deo tvog mozga i deo tvog vremena. To je prirodno i normalno.

Sad ovde postoje dve extremne struje.
1. Zahebi prijatelje imam novog decka i on mi je sve.
2. Zahebi decka prijatelji su vazniji.

I jedan i drugi extremni slucaj je pogresan. Treba sve uklopiti... po svom nahodjenju i slobodnom vremenu. Obe grupe su neuvidjajni ljudi koji misle samo na sebe.

sve je to lepo pero ali postoji i druga strana medalje...ako su tvoji "prijatelji"..."prijateljice" sebichni pa ti nedaju da imash svoj private life...shta onda?
prijatelj se jednostavno prepozna i zna se ko je ...prijatelj je tu i da te razume,ali zaista razume...sve je lepo dok se sedi u kaficu i pricha a samo kada treba onda se vidi ko je ko...nece te prijatelj ostaviti ako vishe vremena provedesh sa voljenom osobom ,kao ni voljena osoba zato shto si sa prijateljem...govorio sam o "praznom hodu " u zaljubljivanju i lepim emocijama...to je malkice druga pricha...a tesko je da mozesh imati vishe prijatelja od jednog eventualno dvojice...ostalo je drushtvo...
imam dvojijcu vishegodishnjih prijatelja i nikada nismo imali prbl kada su ovakve teme u pitanju,jer svako od nas voli da onim drugima bude ok...

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
istrazivach:
sve je to lepo pero ali postoji i druga strana medalje...ako su tvoji "prijatelji"..."prijateljice" sebichni pa ti nedaju da imash svoj private life...shta onda?
prijatelj se jednostavno prepozna i zna se ko je ...prijatelj je tu i da te razume,ali zaista razume...sve je lepo dok se sedi u kaficu i pricha a samo kada treba onda se vidi ko je ko...nece te prijatelj ostaviti ako vishe vremena provedesh sa voljenom osobom ,kao ni voljena osoba zato shto si sa prijateljem...govorio sam o "praznom hodu " u zaljubljivanju i lepim emocijama...to je malkice druga pricha...a tesko je da mozesh imati vishe prijatelja od jednog eventualno dvojice...ostalo je drushtvo...
imam dvojijcu vishegodishnjih prijatelja i nikada nismo imali prbl kada su ovakve teme u pitanju,jer svako od nas voli da onim drugima bude ok...
Mozda mi nisi najbolje shvatio post, ali to sam i ja isto rekao samo drugim recima...
S tim sto pricao uopsteno o svim a ne o pojedinacnim...