Quantcast

" Zaljubljeni covek nalik je budali.Zaljubljena zena nikad " E. R .

tgdanijela

Poznat
Poruka
7.092
Moze nista je ne sprecava.....ali ce u vecini slucajeva na kraju da poslusa razum .
:klap: napredujemo, napredujemo ... žena zna da kontroliše emocije ..što jeste tačno... i vrijeme jeste da se ženi vrate njene nepravedno i silom oduzete vrijednosti ...

:lol: osim ako 'tražeći' istinu, odn. ravnotežu ne zapadnemo u dijalog koji vodi obrnutom zaključku ...

A šta jeste istina ..pol, ni rod ne obezbjeđuje nikom apsolutnu sigurnost da će 'bolje' proći u životu. Doduše u nekim krajevima, i to mnogim žene su zaista u izuzetno teškom položaju.
Srećem mnogo ljudi i mnogo sudbina... čovjeka u 60-tim koji napušta ženu i odraslu djecu, da bi se oženio ženom koja mu može biti kćerka ....ženu koja napušta dvoje djece i odlazi sa ljubavnikom, od čega jedno djete ima 6 godina, drugo 18 .....
Nikad ne reci nikad ... nekoliko starih skladnih parova koji su pod stare dane našli mir ...
Jedno je sigurno - prirodi ne možeš uteći ..

CasperW

Aktivan član
Poruka
1.663
A znaci ipak ih treba obuzdavati?;)jel jesi ti na avataru?:rumenko:
Pa vidi, dobro ih je obuzdati ako uzmemo u obzir činjenicu da žene plaše prejake muške emocije. Mada... (opet ću biti kontroverzna), zavisi od žene. Ako to gledamo iz perspektive žene koja više voli one Lošije momke, onda je bolje ih malo obuzdati, ako u suprotnom pričamo o ženama koje zahtevaju puno pažnje, izliva emocija, onda nije problem - opustite se ;)
Ipak, mislim da ni za ženu ni za muškarca nije baš najbolje da sasvim obori gard - ranjivi smo tada :)

P.S. Da, moja slika...

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.999
Pa vidi, dobro ih je obuzdati ako uzmemo u obzir činjenicu da žene plaše prejake muške emocije. Mada... (opet ću biti kontroverzna), zavisi od žene. Ako to gledamo iz perspektive žene koja više voli one Lošije momke, onda je bolje ih malo obuzdati, ako u suprotnom pričamo o ženama koje zahtevaju puno pažnje, izliva emocija, onda nije problem - opustite se ;)
Ipak, mislim da ni za ženu ni za muškarca nije baš najbolje da sasvim obori gard - ranjivi smo tada :)

P.S. Da, moja slika...
Pa to ja nonstop pricam da je doziranje neophodno dok se neke stvari ne postave na cvrste noge..i mnogo vise muskarac mora vagati jer zenama nisu bas privlacne otvorene karte..tek kad je ona pecena moze se covek opustiti:lol:e lepo sto si ti..ja bih skokno do pariza pa ako oces me primis:lol:

CasperW

Aktivan član
Poruka
1.663
Pa to ja nonstop pricam da je doziranje neophodno dok se neke stvari ne postave na cvrste noge..i mnogo vise muskarac mora vagati jer zenama nisu bas privlacne otvorene karte..tek kad je ona pecena moze se covek opustiti:lol:e lepo sto si ti..ja bih skokno do pariza pa ako oces me primis:lol:
Pa to ti je pravilo osvejene teritorije... Boriš se za nju sve dok je nisi u potpunosti osvojio, e kada znaš da je tvoja, onda je ostaviš po strani... Da da, slažem se - doziranje je jako bitno...
Slobodno ti skoči do Pariza, nije greda... Ima mesta u stanu, a u krajnjem slučaju, spavaćeš sa mojim mužem ;)

Mica Trofrtaljka

Primećen član
Poruka
801
Koliko u ovome ima istine....:think:
Mislim da ne moze da se prica generalno. Ljudi se razlicito ponasaju u nekim situacijama i emotivnim stanjima, kava god ona bila. Zanam i muskarce i zene koji odlepe kada su u vezi.

Najveca greska kod muskaraca je kada osvoje devojku, ozene onda brajko sve 4 u vis. Ne ne ne. I dalje treba osvajati i zavoditi svoju dragu

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.