zaljubljen sam u dve osobe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

millos

Gost
Zaljuljen sam u muskarca i devojku koji su zajedno,sramote da bude veca mi to jeste svi troje smo se ljubili u diskoteci u isto vreme. Hvala bogu da u disku nije bilo mnogo ljudi. Nisam znao do tada da mi se svidjaju i muskarci. sta da radim? :?:
 
millos:
Zaljuljen sam u muskarca i devojku koji su zajedno,sramote da bude veca mi to jeste svi troje smo se ljubili u diskoteci u isto vreme. Hvala bogu da u disku nije bilo mnogo ljudi. Nisam znao do tada da mi se svidjaju i muskarci. sta da radim? :?:

Ovakva pitanja me podsećaju na moje komšinice srednjoškolke,kojima je omiljena zabava da pišu što iščašenija pisma u tin časopise,tipa zaljubljen sam u sestru,a ćale se kreše s njom. :roll:
 
Virgo:
Ovakva pitanja me podsećaju na moje komšinice srednjoškolke,kojima je omiljena zabava da pišu što iščašenija pisma u tin časopise,tipa zaljubljen sam u sestru,a ćale se kreše s njom. :roll:

Jao to je moj drug radio kad smo bili u osnovnoj (uh, davno to bese)... Cak su mu i objavili par pisama...

Medjutim, 'zalosno' (bar za 'moraliste') je to sto 95% ljudi ovde ozbiljno misli sta prica, jer je diskrecija gotovo 100% zagarantovana...

Poz.
 
Incognito:
Virgo:
Ovakva pitanja me podsećaju na moje komšinice srednjoškolke,kojima je omiljena zabava da pišu što iščašenija pisma u tin časopise,tipa zaljubljen sam u sestru,a ćale se kreše s njom. :roll:

Jao to je moj drug radio kad smo bili u osnovnoj (uh, davno to bese)... Cak su mu i objavili par pisama...

Medjutim, 'zalosno' (bar za 'moraliste') je to sto 95% ljudi ovde ozbiljno misli sta prica, jer je diskrecija gotovo 100% zagarantovana...

Poz.
GOTOVO 100% ipak nije isto sto i 100%,zar ne Inco?
 
Baby Kate:
GOTOVO 100% ipak nije isto sto i 100%,zar ne Inco?

Pa naravno... ako bash hoces da saznas ko je sta postovao, prvo moras da se cujes sa administratorima/moderatorima, da vidis sa kog IP-a je poslato... Zatim da zapises i vreme, pa da pozoves glavnog administratora ISP-a doticne osobe, i da ga zamolis za podatke (koji je account, na cije ime je registrovan, i pozeljno broj telefona...) ... Time dobijes veci deo podataka... A kad imas telefon, http://www.telekom.yu , pa ides na imenik, uneses broj, i viola... nema vise diskrecije :twsited:

No, pitanje je da li bi neko isao kroz sve to da zasna ko je sta postovao... :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top