Заљубила се у мушкарца на интернету, он је ојадио за 62.000 КМ

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
47.585
Једна старија жена пријавила је полицији у Шибенику да је преварена за чак 31.600 евра (скоро 62.000 КМ).LAT

Ова 70-годишња жена пријавила је да је у октобру 2023. године преко мобилне апликације упознала мушку особу, која је 70-годишњакињу довела у заблуду да су у љубавној вези с циљем прибављања противправне имовинске користи те је од исте затражила уплату новца.

Оштећена је то и учинила на начин да је у временском периоду од децембра 2023. до јануара 2024. у више наврата на различите рачуне уплатила поменути новчани износ.

Против непознатог починиоца биће поднесена кривична пријава Општинском државном тужилаштву у Шибенику, а полиција трага за починиоцем.

https://www.atvbl.rs/vijesti/hronik...nBKU9WFSdTfIYx450k_aem_CA29fNJnLKJGl97TJG0T-A

Докле ће људи наседати на ове јефтине преваре? Скупо је платила своју наивност.

Једна старија жена пријавила је полицији у Шибенику да је преварена за чак 31.600 евра (скоро 62.000 КМ).LAT

Ова 70-годишња жена пријавила је да је у октобру 2023. године преко мобилне апликације упознала мушку особу, која је 70-годишњакињу довела у заблуду да су у љубавној вези с циљем прибављања противправне имовинске користи те је од исте затражила уплату новца.

Оштећена је то и учинила на начин да је у временском периоду од децембра 2023. до јануара 2024. у више наврата на различите рачуне уплатила поменути новчани износ.

Против непознатог починиоца биће поднесена кривична пријава Општинском државном тужилаштву у Шибенику, а полиција трага за починиоцем.

https://www.atvbl.rs/vijesti/hronik...nBKU9WFSdTfIYx450k_aem_CA29fNJnLKJGl97TJG0T-A

Aj sto nije jeftina nego sto ne vidim problem da se takve usluge naplacuju

Meni se udvarao neki čovek,poznanik od
mog druga I njega i mene je lagao -pritom se predstavljao da radi u jednoj vojnoj bazi u Nevadi.To je nemoguće jer niti izgleda kao da je tamo poručnik ili sta god-jer u toj vojnoj bazi svi su bas muževno i snažno građeni-a engleski je izbegavao da prica.Lol od tad ga izbegavam.Nije tražio pare od mene ali eto-cuvajte se.Nije da sam htela da mu pravim skandal scene-ali htela sam da pitam tu vojnu bazu.

Otkud je to prevara, ako te neko zabavlja godinu dana i tebi zabavno da mu plaćaš račune?
Ta mora da je iz šibenika....:)
A da su deca tražila da im pokloni 30000€ pravila bi se blesava....

A ono, istina je da žene kada se odljube sve pretvore u materijalno....muškarci samo uzmu svoje, stan, pare i odu...žene uvek traže još nešto...štoviše....
I koliko to ima smisla da tuži za nešto što je sama neprisiljena platila? Ako joj sud budu žene, poslaće je da donese potvrdu psihijatra da može da izdrži sudjenje....:)

Back