ZALJUBILA SAM SE U POGRESNOG ! KAKO DA GA ZABORAVIM?

  • Začetnik teme DANIJELA *83
  • Datum pokretanja
D

DANIJELA *83

Gost
BILI SMO U DUGOJ (4GOD.)I VEOMA STRASNOJ VEZI! :lol: SUPER SMO SE SLAGALI! ALI BILI SMO JAKO RAZLICITI ! ON JE NAVIKAO NA LAK ZIVOT, A JA POSTENO RADIM,JEDNOSTAVNO SMO RAZLICITI BEZ ZAJEDNICKOG CILJA. ALI TO NAS JE PRIVUKLO! OD RASKIDA(JA SAM RASKINULA=NE ZNAM TACNO , MOZDA IZ DOSADE ) JE PROSLO VEC 6 MESECI! SAD NEDAVNO ,POSLE TOGA ,BILA SAM U JEDNOJ KRATKOJ VEZI KOJU SAM SAMA RASKINULA JER JEDNOSTAVNO NE MOGU... POMOZITE MI! POSAVETUJTE ME STA DA RADIM!? STALNO MI JE ON U GLAVI! SKIM GOD DA SAM! RACUNAM DA MOZDA JOS TREBA DA PRODJE NEKO VREME ! PROSTO SAM LUDA ZA NJIM IZ DANA U DAN SVE VISE ! IAKO ZNAM DA ZASLUZUJEM DOSTA BOLJEG(TO MI SVI KAZU!)! PUNO MI NEDOSTAJE I JAKO GA VOLIM A ZNAM DA ON TO ISTO OSECA!ALI NEMOGU VISE DA MU PRIDJEM ! STA DA RADIM????!!! :!:
 
Ako ste toliko razliciti i ako te je sva ta razlicitost navela jednom da raskines...sigurna sam da bi se to desilo opet.
Nijedan raskid nije lak, cak svi imamo faze kada nam neko bivsi nedostaje toliko da boli...ali moras da skupis snagu i da teras dalje...da pustis vreme da prodje...
U svakom slucaju je bolje da prodje jooos vremena i da se ti iscooliras nego da nastavis da budes u vezi sa nekim ko ti sustinski ne odgovara i za koga znas da nije pravi...
Stoga lepo pamet u glavu, mlada si i mozes sve sto pozelis...
Veruj mi kada vreme malo protekne , a ti ga prebolis...bices ponosna na sebe...jacaj karakter. Kazi sebi da ne postoji nesto sto ne mozes....
Svi smo bili u takvoj situaciji a samo budale se opet upletu i nastave da pate...neki i dozivotno...
 
Nisi se zaljubila u pogrijesnog,partneri trebaju da budu razliciti,da bi im bilo interesantno.Ti si trazila promjene
u vasoj vezi osijecala si monotoniju.Mozda si mlada i nepromisljenoscu na posljedice potegla prvi potez.Trebala si prvo da pomislis kako ce da bude bez njega.Sve to moze da se ispravi,otvori srce ,izvedi ga na veceru,izvini se i pokusaj
iznova.A da ces da ga zaboravis u to ne vjerujem jer smatram da si imala fine trenutke sa njim.SRETNO.
 
sunrise:
DANIJELA *83:
BILI SMO U DUGOJ (4GOD.)I VEOMA STRASNOJ VEZI! :lol: SUPER SMO SE SLAGALI! ALI BILI SMO JAKO RAZLICITI ! ON JE NAVIKAO NA LAK ZIVOT, A JA POSTENO RADIM,JEDNOSTAVNO SMO RAZLICITI BEZ ZAJEDNICKOG CILJA. ALI TO NAS JE PRIVUKLO! OD RASKIDA(JA SAM RASKINULA=NE ZNAM TACNO , MOZDA IZ DOSADE ) JE PROSLO VEC 6 MESECI! SAD NEDAVNO ,POSLE TOGA ,BILA SAM U JEDNOJ KRATKOJ VEZI KOJU SAM SAMA RASKINULA JER JEDNOSTAVNO NE MOGU... POMOZITE MI! POSAVETUJTE ME STA DA RADIM!? STALNO MI JE ON U GLAVI! SKIM GOD DA SAM! RACUNAM DA MOZDA JOS TREBA DA PRODJE NEKO VREME ! PROSTO SAM LUDA ZA NJIM IZ DANA U DAN SVE VISE ! IAKO ZNAM DA ZASLUZUJEM DOSTA BOLJEG(TO MI SVI KAZU!)! PUNO MI NEDOSTAJE I JAKO GA VOLIM A ZNAM DA ON TO ISTO OSECA!ALI NEMOGU VISE DA MU PRIDJEM ! STA DA RADIM????!!! :!:

po nekad stvarno ne razumem neke stvari.... kazes da si raskinula posle 6 meseci iz dosade, a onda kazes kako ga ludo volis i kako ne mozes bez njega... :?:
... i jos jedna stvar kod nekih ljudi mi nikada nece biti jasna a to je kad slusaju sta drugi kazu, ako drugi kazu da neko nije za nekog onda je to tako, svasta.... :roll: ... a to sto ste vi razliciti a privlacite jedno drugo to je mozda ono staro pravilo: SUPROTNOSTI SE PRIVLACE :!: ...
==================================================
Zavisi koje suprotnosti. :!:
 
DANIJELA *83:
BILI SMO U DUGOJ (4GOD.)I VEOMA STRASNOJ VEZI! :lol: SUPER SMO SE SLAGALI! ALI BILI SMO JAKO RAZLICITI ! ON JE NAVIKAO NA LAK ZIVOT, A JA POSTENO RADIM,JEDNOSTAVNO SMO RAZLICITI BEZ ZAJEDNICKOG CILJA. ALI TO NAS JE PRIVUKLO! OD RASKIDA(JA SAM RASKINULA=NE ZNAM TACNO , MOZDA IZ DOSADE ) - Da li si stvarno raskinula iz dosade? Ili je razlog mozda taj sto su "svi drugi mislili da zasluzujes boljeg? Da je iz dosade, zar ne bi raskinula mnogo ranije? Kako mozes voleti nekog ko ti je dosadan? Obicno ako je neko dosadan, izbegavamo njegovo/njeno drustvo. I obicno smo ravnodusni prema njima. A ja vidim da to nije slucaj sa tobom posto kazes da ga volis sve vise. Najpre sebe preispitaj koji je glavni razlog vaseg raskida i bi li volela biti ponovo s njime? I jos jednom: suprotnosti se privlace, da nije tako ne bi bila s njime 4 godine :o)). srecno...
 
DANIJELA *83:
POSAVETUJTE ME STA DA RADIM!? STALNO MI JE ON U GLAVI! SKIM GOD DA SAM! RACUNAM DA MOZDA JOS TREBA DA PRODJE NEKO VREME ! PROSTO SAM LUDA ZA NJIM IZ DANA U DAN SVE VISE ! IAKO ZNAM DA ZASLUZUJEM DOSTA BOLJEG(TO MI SVI KAZU!)! PUNO MI NEDOSTAJE I JAKO GA VOLIM A ZNAM DA ON TO ISTO OSECA!ALI NEMOGU VISE DA MU PRIDJEM ! STA DA RADIM????!!! :!:
On ti je u glavi, jer ti zelis da to tako bude iako je proslo toliko vremena. Nedostaje ti, jer mislis na njega, sto je normalno. Kad ne budes mislila na njega nece ti nedostajati. Da ga volis ne bi raskinula ni prvi put. Uostalom ti imas tek 20 godina... Niti je on jedini, niti ti treba da se vracas necemu sto nije bilo sudjeno. Vodi se onim "Ko zna zasto je to dobro". Naici ce onaj koji ce ti "starog" izbaciti iz glave i srca. Samo strpljenja. ODo tada uzivaj u 20. godini. Vreme leti da i ne primetis. I glupo ga je trositi na razmisljanja o proslosti i uvek se pitati Sta bi bilo kad bi bilo!
 
Mnogi muškarci ne mogu da se snadju ne zato što ne žele, naprotiv, nego vuku sa sobom model ponašanja na koji ih je naučila majka
Baš kao što ćeš ti svog sina... to neće prijati nekoj tamo.... naravno, ženska sujeta će ti reći - baš me briga za balavicu, ako joj ne valja nek nadje ko joj valja ali sinu je načinjena šteta... I to domaća majka ne razmišlja... u svojoj ljubavi...
 
BILI SMO U DUGOJ (4GOD.)I VEOMA STRASNOJ VEZI! :lol: SUPER SMO SE SLAGALI! ALI BILI SMO JAKO RAZLICITI ! ON JE NAVIKAO NA LAK ZIVOT, A JA POSTENO RADIM,JEDNOSTAVNO SMO RAZLICITI BEZ ZAJEDNICKOG CILJA. ALI TO NAS JE PRIVUKLO! OD RASKIDA(JA SAM RASKINULA=NE ZNAM TACNO , MOZDA IZ DOSADE ) JE PROSLO VEC 6 MESECI! SAD NEDAVNO ,POSLE TOGA ,BILA SAM U JEDNOJ KRATKOJ VEZI KOJU SAM SAMA RASKINULA JER JEDNOSTAVNO NE MOGU... POMOZITE MI! POSAVETUJTE ME STA DA RADIM!? STALNO MI JE ON U GLAVI! SKIM GOD DA SAM! RACUNAM DA MOZDA JOS TREBA DA PRODJE NEKO VREME ! PROSTO SAM LUDA ZA NJIM IZ DANA U DAN SVE VISE ! IAKO ZNAM DA ZASLUZUJEM DOSTA BOLJEG(TO MI SVI KAZU!)! PUNO MI NEDOSTAJE I JAKO GA VOLIM A ZNAM DA ON TO ISTO OSECA!ALI NEMOGU VISE DA MU PRIDJEM ! STA DA RADIM????!!! :!:

Iam ja jednu bivsu koja se pustila u promet..ono ne bira i kad tad ce potisnuti..ne odustaj
 

Back
Top