Zalite li za 5. oktobrom?

dosta ti je posten stav. zalagao si se za nesto,( po svojoj pameti, krenuo si u politiku a nisi je niti znao niti si bio politicar) , to nesto je donelo jad i bedu. to sto nisi usao u tudju kucu te ne oslobadja grize savesti, drugi su to uradili pod tvojom zastitom

ipak, da ti odam priznanje, dosta si politicki dosledan, znas da je vase proslo, bili su ti, koje si oruzjem doveo na vlast, sve i svja, odlucivali su o svemu i o sudbinama, sve je to, ideja petog oktobra, propalo i treba traziti resenja drugde, pa i tamo protiv cega ste se borili

posteniji si od 99 % proeu forumasa.

....nema potrebe da me tešiš....
....promene su bile nužne....znao sam iz kakvih porodica potiču lideri svih političkih grupacija ....znao sam kakvi su karakteri većine njih....nisam očekivao rajsko mleko , ali pored promene personalnih postavki na vlasti , očekivao sam i duhovne promene u svakom od nas , pa i promenu standarda življenja....
...standard stanovništva je promenjen na bolje...evidentno trošimo više sapuna , a i kafane su pinije i ako smo na listi najsiromašnijih stanovnika na planeti...doduše , beležimo pad standarda življenja , ali ovim tempom trebaće bar dve tri godine da dosegnemo slobističko - šešeljevski standard...
...što se tiče promene personalnih postavki na vlasti , 5 oktobar je najveća prevara na svetu ....napravljen je krug u kome grđi od najgrđih , koji su menjani , dolaze na vlasti...
...ni to nije strašno , koliko je strašno što smo postali jednoumni duhovni kontejner na balkanu - zahvaljujući ovom dvojcu :

xBoris-Tadic-serbia-007.jpg.pagespeed.ic.3UO0l1noPQ.jpg


irinej1-351x239-custom.jpg


...njihova duhovna etika , srozala nas je do dna , naročito što su omogućili da se stanovništvo prevesla uskršnjim irinejskim jajetom , oprostom , blagoslovom i vaskrsavanjem iz šešeljizma u evropeizam :
135211_kiza7999_f.jpg
136527_amfilohije03-foto-dimitrije-goll_f.jpg
po-toma.jpg
 

Moj komunisticki druze, demokratija je kad tvoja SPS moze da istakne svog kandidata za predsednika a da njega pre izbora niko ne ubije.

Ili kad ti recimo kazes da je demokratija losa, a policija ti ne uleti u sobu i premlati te na licu mesta, i to je isto demokratija.

Za razliku od jednoumlja, kada se ljudi plase cak i da pomisle nesto sto se ne bi svidelo Vodji.

Tako da je i za tebe i ostale komije dobro sto je Kostunica doneo demokratiju.
 
Nije mi se izlazilo. :lol:

A sta si ti radila?


Сматрала сам тај дан да је најбоље остати код куће, јер је град био пун подивљалих будала. Нисам оманула у процени - сада, 14 година касније, додала бих још који епитет, али нећу овде. ;)

Него, зашто ти се није излазило? :lol:
 
А што би нас више "гађали бомбама из авиона" кад своје интересе остварују на други начин?

Ми смо под окупацијом, а ова власт је пуки спроводилац интереса окупатора. Ниже и од квислинга.

Moras da posmatras stvari iz drugog ugla. Ovako:

Sloba je rekao "Posle mene potop. Cepa se Sandzak, cepa se Vojvodina, Srbi ce biti ubijani na svakom cosku". Sve ono sto je bilo u njegovo vreme. A nista od toga od kako je stigla demokratija. Iz toga mozemo da zakljucimo da bi se ubijanje i komadanje teritorije nastavilo da je on ostao u fotelji. I sankcije bi se isto nastavile i bile bi jos gore. Dakle, hvala Kostunici dr Vojislavu.
 
Сматрала сам тај дан да је најбоље остати код куће, јер је град био пун подивљалих будала. Нисам оманула у процени - сада, 14 година касније, додала бих још који епитет, али нећу овде. ;)

Него, зашто ти се није излазило? :lol:

meni je par dana ranije rodjak iz zapadne evrope, ciji su prijatelji bili prijatelji djindjica, javio da ne izlazim na ulicu jer ce biti mnogo poginulih i krvi. i inace ne bih, mada da je narod krenuo na demonstrante onda nema ocu necu
 
Problem je sto od Trzista nema ni T.

Nastavljene su boljsevicke politike i zaposljavanje u javni sektor.

Pod tvojoj strankom, vise nego cak i u vreme DOS-a, zapravo, procentualno.

Bilo bi dobro da vec jednom stigne to Trziste. Ja ne mogu da ga iscekam.

- - - - - - - - - -



Ne, pazi, pad Plata je krivica Vucica.

Ona hiperinflacija i pljacka devizne stednje, e to jeste krivica Slobe.

I ona prodata Krajina, lozenje knjiga po stanovima, glad, beda i sveopsta jad.

Моѕе ли линк са упоредном анализом процентуалном између увећања буџетског сектора 2001 и 2014?

Moze link?
 
Сматрала сам тај дан да је најбоље остати код куће, јер је град био пун подивљалих будала. Нисам оманула у процени - сада, 14 година касније, додала бих још који епитет, али нећу овде. ;)

Него, зашто ти се није излазило? :lol:

A, pa gresis :lol:

Grad tada nazalost nije oslobodjen, jer se vecina u rulji borila za povrata u Makarsku, ali je odlicno sto je malo prodrman.

Steta je sto nije de fakto srusen komunizam, zato cemo sada i nestati.

Ali je divno sto je srusen Slobodan Milosevic, i cela ta njegova idiotska, gadna klika.

Nego, sto nisi bila na nekom kontramitingu?

Odbrana SRJ, od agresije, za petokraku crvenu i slobodu zlatno, nesto tako?
 

Evo, nesto zanimljivo :lol:

http://www.danas.rs/danasrs/ekonomi...d_zabranu_zaposljavanja.4.html?news_id=273077

http://www.pressonline.rs/info/drus...donosenje-zakona-o-zabrani-zaposljavanja.html

Inace, mislim da obojica vrlo dobro znamo da takav spisak ne postoji, jer se niko nije usudjivao da ga objavi do nedavno.

Tvom Vucicu svaka cast sto je pricu o, pretpostavlja se, 780 000 zaposlenih u javnom sektoru uopste pokrenuo, medjutim njegovo resenje problema (zabraniti svo zaposljavanje 2 godine i skresati platu 10%) je bilo manje od stelarnog.

Narocito sto je primio dosta svojih kadrova tokom 2012 i 2013.
 
Nije rusenje drzave ? Kako vidim, posle Slobe sve procvetalo, jer ste dopustili zapadnim spasiocima da udju u tu istu skupstinu koju ste je palili!
Demokratija dozvoljava svakoj budali da ima svoj glas, a budale i glupi su vecina. Dokle god verujete u nekog politickog mesiju, bicete upravo ta vecina. Samo ne znam zasto opet ne zarite i palite? Ako ste se uklopili u surovo kapitalisticko drustvo, treba da znate, ako je neko posrnuo i ne ide mu dobro a zelite da mu pomognete, samo mu pomozite da sto pre potone jer pre ce se dici!


Nije rusenje drzave. Na stranu sto je Skupstina u najkracem roku obnovljena onde gde je stradala.

Niko se nije nadao da ce ispasti kasnije ovako kako je ispalo, prema tome, nije ni po tom osnovu rusenje drzave.

I niko nije verovao u politickog mesiju, vec u promenu sistema. To je ono sto vi pojedini nikako da shvatite, bitnija vam je skupstina od npr. 1000-da izgubljenih zivota za vreme ratova. Bitnijavam je teritorija od ljudi, Bitnije vam je radno mesto od posla. Tu je ta promena koja je trebalo da se desi, ali nazalost, samo se delimicno desila.
 
Незнани су смрти када су у људи у ратови. Пођу и значајне личности угину а да му се не зна гроба.

СДругом приликом су смрти вулканском порекла, где вода зна да натегне лаву и вода да изађе.
 
meni je par dana ranije rodjak iz zapadne evrope, ciji su prijatelji bili prijatelji djindjica, javio da ne izlazim na ulicu jer ce biti mnogo poginulih i krvi. i inace ne bih, mada da je narod krenuo na demonstrante onda nema ocu necu

Народ није могао да крене нигде, јер, сећаш се каква је била атмосфера већ неколико дана пре - атмосфера линча, Захукталој светини је само фалио осуђеник за јавно погубљење.
И сад ти, који су били део те безумне гомиле, нама распредају о демократији... :hahaha1:
 
Народ није могао да крене нигде, јер, сећаш се каква је била атмосфера већ неколико дана пре - атмосфера линча, Захукталој светини је само фалио осуђеник за јавно погубљење.
И сад ти, који су били део те безумне гомиле, нама распредају о демократији... :hahaha1:

u ukrajini, u kijevu, su samarali, tukli, i ubijali celnike drzave

da su radili svoj posao, mozda bi manji deo izginuo, ali nacisti ne bi osvojili vlast

tako i kod nas
 
Ali, bojim se da ce piromanima da bude jos teze, kada se te firme budu prodale, pa kada vec oronuli strajkaci i pristalice piromana budu prepusteni Svetom Trzistu Rada.

Da li su ti strajkaci hteli da budu prepusteni Svetom Trzistu Rada?



@ Mracak

Svi ti ljudi su strajkovali namerno, od 24. septembra do 5. oktobra, a ne kao inace, za plate i sl. Dakle, to je bio jedan jedinstven otpor zbog nepriznavanja rezultata na izborima i nemoj da brkas to sa ovim sada. Naravno, najveci junaci su bili radnici Kolubare, njima svala cast, ali drzava im se posle i nije bas oduzila.
 
Народ није могао да крене нигде, јер, сећаш се каква је била атмосфера већ неколико дана пре - атмосфера линча, Захукталој светини је само фалио осуђеник за јавно погубљење.
И сад ти, који су били део те безумне гомиле, нама распредају о демократији... :hahaha1:

Ipak, Sloba je pokrao izbore i proglasio nefer izbornu pobedu.

To ne mozemo poreci.

A i, smorio je komunizam.

Bilo je vreme da ga lapotiramo.

Problem je sto to nije uradjeno u mnogim bitnim aspektima, pa je Staljinizam ostao aktivan.
 
A, pa gresis :lol:

Grad tada nazalost nije oslobodjen, jer se vecina u rulji borila za povrata u Makarsku, ali je odlicno sto je malo prodrman.

Steta je sto nije de fakto srusen komunizam, zato cemo sada i nestati.

Ali je divno sto je srusen Slobodan Milosevic, i cela ta njegova idiotska, gadna klika.

Nego, sto nisi bila na nekom kontramitingu?

Odbrana SRJ, od agresije, za petokraku crvenu i slobodu zlatno, nesto tako?


А зашто бих била? 'За петокраку црвену' су били они који су хтели у Макарску, само хтели западњачке паре, оне што су чекале у џаковима на граници. Е па, брајко, не мо'ш и да стиснеш и да прднеш - сад имате и демократију и пријатељске односе са Хрватском, ал' опет не можете у Макарску, хебу вас паре. Испоставило се да је новце одн'о неко други. :lol:
 
Dragi moji, puno potrebe za linkovima i brzim doskocicama, saljivo skrivanje nervoze iza kamenog osmeha, pokusaj civilnog debatovanja i neutralnosti, ne mnogo uspesan...

Slobodan Milosevic je bio jedan nespsoban, uzasno glup covek, nedorastao istorijskom zadatku, okruzen klikom jako sklonom kriminalu.

Njegov pad sa istorijske pozicije je pozitivan razvoj dogadjaja.

To sto su njegovi naslednici u mnogome nastavili staljinizaciju, sa subvencijama za javna preduzeca, sirenjem javnog sektora i povecanjem poreza je problem druge prirode.

Ali to ne menja cinjenicu da je Sloba bio, prosto, budala.

Zao mi je, sto ste se istraumirali kada je pao dragi vam komunizam.

Ali nazalost, jeste, makar u jednom svom obliku.

Veliki pozdrav.
 
Народ није могао да крене нигде, јер, сећаш се каква је била атмосфера већ неколико дана пре - атмосфера линча, Захукталој светини је само фалио осуђеник за јавно погубљење.
И сад ти, који су били део те безумне гомиле, нама распредају о демократији... :hahaha1:
Bezumna gomila koja trazi samo priznanje izbornih rezultata?

A znalo se kako je bilo '96, nisu ljudi dzaba izasli.
 
Moj komunisticki druze, demokratija je kad tvoja SPS moze da istakne svog kandidata za predsednika a da njega pre izbora niko ne ubije.

Ili kad ti recimo kazes da je demokratija losa, a policija ti ne uleti u sobu i premlati te na licu mesta, i to je isto demokratija.

Za razliku od jednoumlja, kada se ljudi plase cak i da pomisle nesto sto se ne bi svidelo Vodji.

Tako da je i za tebe i ostale komije dobro sto je Kostunica doneo demokratiju.

prijatelju nista se to ne maze na leba
narod je gladan a demokratija se ne jede
 
Dragi moji, puno potrebe za linkovima i brzim doskocicama, saljivo skrivanje nervoze iza kamenog osmeha, pokusaj civilnog debatovanja i neutralnosti, ne mnogo uspesan...

Slobodan Milosevic je bio jedan nespsoban, uzasno glup covek, nedorastao istorijskom zadatku, okruzen klikom jako sklonom kriminalu.

Njegov pad sa istorijske pozicije je pozitivan razvoj dogadjaja.

To sto su njegovi naslednici u mnogome nastavili staljinizaciju, sa subvencijama za javna preduzeca, sirenjem javnog sektora i povecanjem poreza je problem druge prirode.

Ali to ne menja cinjenicu da je Sloba bio, prosto, budala.

Zao mi je, sto ste se istraumirali kada je pao dragi vam komunizam.

Ali nazalost, jeste, makar u jednom svom obliku.

Veliki pozdrav.


Pozdrav....:)
 
Ipak, Sloba je pokrao izbore i proglasio nefer izbornu pobedu.

To ne mozemo poreci.

A i, smorio je komunizam.

Bilo je vreme da ga lapotiramo.

Problem je sto to nije uradjeno u mnogim bitnim aspektima, pa je Staljinizam ostao aktivan.


Знаш, кад нешто не ваља, не бираш прву 'згоду' да елиминишеш то што не ваља, јер се тако обично упадне у још веће сра.ње.
И, то неписано правило никад није омануло.
 

Back
Top