Zalite li za 5. oktobrom?

ZAŠTO ĆUTIMO - ČEGA SE STIDIMO !

LIČNI STAV !

DANAS JE 5 OKTOBARska godišnjica !

Da , događaj od kog smo očekivali vremena u kojima će časno i pošteno , dostojanstveno da živimo sa svojom familijom , sa svojim prijateljima , sa svojim komšijama , sa svojim sugrađanima , sa svojim stanovništvom !
Mislili smo da onaj šljam , od crvrno crne slobističko šešeljevske koalicije , više nikad neće vladati ovde , nama koji smo ustali da odbranimo ljudskost i čeveka dostojan život !
Nas nije zanimala vlast , već dostojanstven život !
Kad ono , džaba krečismo ; jer zahvaljujući sinovima oznaša i komunjarskih monarhista , koji stvar okrenuše naopačke i recikliraše najgrđe od grdnih , iz crveno crne koalicije - te učiniše sve moguće i nemoguće da opstanu na slobodi , i da im predaju svu vlast kao kakvu štafetnu palicu !
Tako je to , bilo - o tome ćutimo , toga se stidimo !

TO JE OTISAK vremena u kome živimo !

ZASLUŽNI patriotski sinovi , za ondašnji i današnji dan !
Svi oni , koji nisu na ovim slikama , nisu sa namerom ispušteni - neka se kroz komentare sami dodaju !

dos.jpg
 
Poslednja izmena:
123 to sto si ti mislio to okaci macki o rep

kakva pamet takve i `misli`, ha, ha, ha

ali ste sve unistili cega ste se dotakli, i sve je bilo nase. nije bilo ni americko, ni hrvatsko, ni siptarsko, sve sto ste unistili bilo je srpsko
 
Taj peti oktobar je nesto najbolje, najhrabrije sto je srpski narod uradio barem zadnjih 7 decenija. Izasli su na ulice i rekli diktatoru da je prevrsio svaku meru i da
je bilo dosta Nista ne moze da ukalja slavu tog datuma.Jes da su kasnije narod zeznuli svi od reda, narocito oni od kojih se ocekivao neki spas, a posle
Djindjiceve smrti sve je i tako otislo u tri PM a tom PM se kraj ne nazire.. Reolucija jede svoju decu pa je i ova to isto uradila.

rajka, kako te nije sramota?
 
Paljenje skupstine nije rusenje drzave. Takodje, protest protiv nelegalne vlasti posle izbornog poraza nije rusenje drzave.

Nije rusenje drzave ? Kako vidim, posle Slobe sve procvetalo, jer ste dopustili zapadnim spasiocima da udju u tu istu skupstinu koju ste je palili!
Demokratija dozvoljava svakoj budali da ima svoj glas, a budale i glupi su vecina. Dokle god verujete u nekog politickog mesiju, bicete upravo ta vecina. Samo ne znam zasto opet ne zarite i palite? Ako ste se uklopili u surovo kapitalisticko drustvo, treba da znate, ako je neko posrnuo i ne ide mu dobro a zelite da mu pomognete, samo mu pomozite da sto pre potone jer pre ce se dici!
 
123 to sto si ti mislio to okaci macki o rep

kakva pamet takve i `misli`, ha, ha, ha

ali ste sve unistili cega ste se dotakli, i sve je bilo nase. nije bilo ni americko, ni hrvatsko, ni siptarsko, sve sto ste unistili bilo je srpsko

Ja se kao što rekoh u svoje ime i u ime mojih sapatnika , lepo izjasnih : nismo se otimali ili pak borili za vlast ! A to što smo mislili , i dalje mislimo da treba da bude misao svakog čoveka ! A to što nije misao današnje izborne većine , toga se stidim : Stidim se i svakog mi , naročito onog koje devedesete vidi kao velike , te danas nastoji da ih vrati svojom većinskom voljom . Svakom je jasno ovo što napisah u vezi vlasti crveno crnih - dosmanlija - te recikliranih ; kontinuitet pljačkanja.
Ja lično nemam takav karakter pljačkaroški , pa nisam iz patriotskih pobuda pljačkao kao svi ljudi na vlasti od 1903 do sutra ! Za razliku od njih i njihove baze , izborne , celog života sam gradio za državu i naravno svoj dom ( nisam se uselio u tuđu kuću , u stan sa lažnim potvrdama ili na tuđe imanje ) . Kao čovek graditelj , dosta toga sam sa časnim i poštenim ljudima izgradio , tako da ovi patriotski sinovi , zajedno sa saborcima klevetnicima , ima šta još ta pljačkaju ...biće toga i za ortodoksne šešeljiste , kad se samoutamničeni vrati.
A to "VAŠE" okači baš kao i ovi reciklirani - crvenocrni , mačku u rep. Nemaju , koliko vidim , ni dva časna dana u životu , bez irinejskog jajeta !
 
Бирали су тада Тржиште.

Садће Тржиште да поједе своју децу.

Problem je sto od Trzista nema ni T.

Nastavljene su boljsevicke politike i zaposljavanje u javni sektor.

Pod tvojoj strankom, vise nego cak i u vreme DOS-a, zapravo, procentualno.

Bilo bi dobro da vec jednom stigne to Trziste. Ja ne mogu da ga iscekam.

- - - - - - - - - -

Не, али зато можемо самог Слобу повезати с падом плата! :idea:

Ne, pazi, pad Plata je krivica Vucica.

Ona hiperinflacija i pljacka devizne stednje, e to jeste krivica Slobe.

I ona prodata Krajina, lozenje knjiga po stanovima, glad, beda i sveopsta jad.
 
Problem je sto od Trzista nema ni T.

Nastavljene su boljsevicke politike i zaposlavanje u javni sektor.

Pod tvojoj strankom, vise nego cak i u vreme DOS-a, zapravo, procentualno.

Bilo bi dobro da vec jednom stigne to Trziste. Ja ne mogu da ga iscekam.


Носфић, шта си ти радио 5. октобра 2000-те?

Питам, пошто си најгласнији на теми. :think:
 
Problem je sto od Trzista nema ni T.

Nastavljene su boljsevicke politike i zaposljavanje u javni sektor.

Pod tvojoj strankom, vise nego cak i u vreme DOS-a, zapravo, procentualno.

Bilo bi dobro da vec jednom stigne to Trziste. Ja ne mogu da ga iscekam.

- - - - - - - - - -



Ne, pazi, pad Plata je krivica Vucica.

Ona hiperinflacija i pljacka devizne stednje, e to jeste krivica Slobe.

I ona prodata Krajina, lozenje knjiga po stanovima, glad, beda i sveopsta jad.

Моѕе ли линк са упоредном анализом процентуалном између увећања буџетског сектора 2001 и 2014?
 
Носфић, шта си ти радио 5. октобра 2000-те?

Питам, пошто си најгласнији на теми. :think:

Pratio uzivo prenos na TV-u.

Ipak, ja sam iz familije vatrenih fanova demokratije, kapitalizma, trzista i biznisa.

Razumeces da nama Sloba nije valjao ni po kom osnovu.

To ime je i danas izvor gadjenja u mojoj kuci, i sa apsolutnim pravom.
 
Ja se kao što rekoh u svoje ime i u ime mojih sapatnika , lepo izjasnih : nismo se otimali ili pak borili za vlast ! A to što smo mislili , i dalje mislimo da treba da bude misao svakog čoveka ! A to što nije misao današnje izborne većine , toga se stidim : Stidim se i svakog mi , naročito onog koje devedesete vidi kao velike , te danas nastoji da ih vrati svojom većinskom voljom . Svakom je jasno ovo što napisah u vezi vlasti crveno crnih - dosmanlija - te recikliranih ; kontinuitet pljačkanja.
Ja lično nemam takav karakter pljačkaroški , pa nisam iz patriotskih pobuda pljačkao kao svi ljudi na vlasti od 1903 do sutra ! Za razliku od njih i njihove baze , izborne , celog života sam gradio za državu i naravno svoj dom ( nisam se uselio u tuđu kuću , u stan sa lažnim potvrdama ili na tuđe imanje ) . Kao čovek graditelj , dosta toga sam sa časnim i poštenim ljudima izgradio , tako da ovi patriotski sinovi , zajedno sa saborcima klevetnicima , ima šta još ta pljačkaju ...biće toga i za ortodoksne šešeljiste , kad se samoutamničeni vrati.
A to "VAŠE" okači baš kao i ovi reciklirani - crvenocrni , mačku u rep. Nemaju , koliko vidim , ni dva časna dana u životu , bez irinejskog jajeta !

dosta ti je posten stav. zalagao si se za nesto,( po svojoj pameti, krenuo si u politiku a nisi je niti znao niti si bio politicar) , to nesto je donelo jad i bedu. to sto nisi usao u tudju kucu te ne oslobadja grize savesti, drugi su to uradili pod tvojom zastitom

ipak, da ti odam priznanje, dosta si politicki dosledan, znas da je vase proslo, bili su ti, koje si oruzjem doveo na vlast, sve i svja, odlucivali su o svemu i o sudbinama, sve je to, ideja petog oktobra, propalo i treba traziti resenja drugde, pa i tamo protiv cega ste se borili

posteniji si od 99 % proeu forumasa.
 

Back
Top