Zalite li za 5. oktobrom?

Kerkyra

Legenda
Poruka
55.151
Zalite li za 5. oktobrom? Ja vise ne. Izgubila sam nadu da ce ikad biti bolje na onaj nacin kako sam tada zamisljala da ce biti i da treba da bude. Kao da se nikad nije ni dogodio a nekad mi je bilo toplo oko srca samo gledajuci ovu sliku i taj narod pun energije, zeljan pravde.

20137_milosevic-blic-emil-conkic_orig1.jpg


Istina i sama Evropa tj. evropska administracija se od tad dosta promenila, narocito prema nama politikom konstantnog uslovljavanja, ali kao da smo se i mi sami promenili i kao da je iscedjena i zadnja kap one energije od tog dana iz nas. Tada je bar svako bio siguran u neki put ka boljitku, a sada niko nista ne zna.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Datum k'o datum... ali se slazem da smo propustili veliku priliku.

Sve po spisku propustamo dobre prilike i nijednu politicku budalastinu nismo preskocili. Nezgodno je sto po oba spiska stojimo bas tako. Nista dobro i sve lose.

Bice datuma jos, to je istorijska neminovnost, ali je pitanje cene...
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Жалим што су нас лагали да ће Слобин СПС отићи на сметлиште историје а ево они су их још више учврстили. Ружић, Дачић, Бахатовић.. крвопије српског рода.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Жалим што су нас лагали да ће Слобин СПС отићи на сметлиште историје а ево они су их још више учврстили. Ружић, Дачић, Бахатовић.. крвопије српског рода.

Kostunica je sprecio da SPS i SRS odu u zaborav istorije. Na neki nacin sam zadovoljan sto su ga ti pomenuti ljudi izbacili iz politike.

To je samo jedan primer od zakaslene pameti. Ne resis problem odmah pa te on kasnije prozdere.
 
Жалим што су нас лагали да ће Слобин СПС отићи на сметлиште историје а ево они су их још више учврстили. Ружић, Дачић, Бахатовић.. крвопије српског рода.

Meni ne smetaju oni kao ljudi, ionako se svi politicari od tad manje-vise "vrte u krug", vec sto smo skoro zauvek propustili sansu da uradimo nesto kako treba i na nacin kako treba, pa makar pogresili, ovako lutamo u vakuumu vec 14 godina, ni tamo ni ovde.

- - - - - - - - - -

zalim za 6. oktobrom i krivim kostunicu.

da su lepo pohapsili tada sve lopove i ostale prestupnike , sudili im i poslali u zatvor postali bi normalna zemlja.

Sada i ja vidim, trebalo je.

Kostunica je hteo najbolje i legalno, a ispala je splacina.
 
Petog Oktobra bio ispred Skupstine ( malo i u Skupstini i redom svuda ) i nije mi zao sto je jedan komunisticki ( da, bas tako ) apartchik otisao.
Zhao mi je sto sam naivno verovao da ce nakon njega doci bolji. Mada, bilo je to lepo osecanje

Боље не долази само. Градиш га , јбга ...
то што смо фукаре је други пар рукавица .

Леп дан и нисам се покајала :)
 
Datum k'o datum... ali se slazem da smo propustili veliku priliku.

Sve po spisku propustamo dobre prilike i nijednu politicku budalastinu nismo preskocili. Nezgodno je sto po oba spiska stojimo bas tako. Nista dobro i sve lose.

Bice datuma jos, to je istorijska neminovnost, ali je pitanje cene...

To je zato sto ste svi mislili da u kapitalizmu curi med i melko za sve....da ce Srbija odmah postati zemlja kao Svajcarska, Norveska ili barem Nemacka...A kada ste osetili prve "cari kapitalizma" - depresirali ste se...

Ali da znate: ovo danas je TEK POCETAK: bice to i mnogo, mnogo gore!

A vi i dalje nastavite da pljujete po socijaliZmu kada je 80% ljudi solidno zivelo.

NEMA POSTENOG KAPITALIZMA!


To jos nije izmisljano.
 
To je zato sto ste svi mislili da u kapitalizmu curi med i melko za sve....da ce Srbija odmah postati zemlja kao Svajcarska, Norveska ili barem Nemacka...A kada ste osetili prve "cari kapitalizma" - depresirali ste se...

Ali da znate: ovo danas je TEK POCETAK: bice to i mnogo, mnogo gore!

A vi i dalje nastavite da pljujete po socijaliZmu kada je 80% ljudi solidno zivelo.

NEMA POSTENOG KAPITALIZMA!


To jos nije izmisljano.

Благо теби , ако си озбиљан и мислиш да је то могло да опстане .
 
Zalim sto nije bilo 6. oktobra i deratizacije Dedinja.

Inace, super sto je zapaljena Skupstina, sa sve umetninama.

Није дао Ђинђић, ми кренули ;)

- - - - - - - - - -

Zale ljudi za 15 godina zivota ... vecina bi se vratila pa da im bude i gore ... vreme ne moze da se kupi ;)

Питање је ко би преживео ;)
 
Zale ljudi za 15 godina zivota ... vecina bi se vratila pa da im bude i gore ... vreme ne moze da se kupi ;)

Vratili bi se rado u sistem koji nije stvarao vojsku koja se hrani u kontejnerima...

I sacicu tajkuna koji sisaju krvi ogromnoj vecini.....


Pogledaj malo kako izgleda kapitalizam u Indiji ili Brazilu.....Atomeske velesile, a 70% stanovnistva neuhranjeno....

Nekoj samo gledati Kanadu ....
 
Реално било је као кад црнци добију chimp fever и полупају и потпале пола радњи и аутомобила у сопственом гету.

Тренутно задовољство, потом утучени повратак у челичне стеге менталитета и околности.
 

Back
Top