Zalite li za 5. oktobrom?

Zato je tragedija sto nije gorelo Dedinje.

To bi bilo paljenje srzi problema, i fini pocetak diskontinuiteta sa tim bolesnim boljsevickim nakazama.

Zasto paliti, isterati na ulicu samo sa koferom licnih stvari u ruci, a ko je krao u zatvor.
Imovinu vratiti potomcima vlasnika, a ostalo staviti na aukciju.

Dovesti 100 japanaca, dati im godisnju platu od milion dolara svakom i pustiti ljude da vode 10g.
Sve ostalo je osudjeno na neuspeh.

Zalim sto nije bilo 6. oktobra i deratizacije Dedinja.

Inace, super sto je zapaljena Skupstina, sa sve umetninama.

paljenje skupstine je totalni promasaj. trebalo je spaliti narodnu skupstinu a ne saveznu sa sve komunistickom marvom unutra.

- - - - - - - - - -

Neobavesteni je kriv za sve, odnosno svita koja se krila oko njega i diktirala politiku tih dana. Aca Tomic i ostala bagra.

pravac politike je dirigovao onaj ko je bio na vrhu a to je bio Kostunica. Aca Tomic i ostala bagra je radila kako im je on trazio da bi sacuvali polozaje i dupeta od zatvora.

Авај, то није била контрареволуција већ само провала незадовољства због дугог одсуства из Макарске.

Znam :(

Ali opet, bilo je kontrarevolucionara, fora je bila samo usmeriti zal za Makarskom kod prosecnog ucesnika na pravi nacin.

Zato smo mi, posteni kontrarevolucionari, ostali porazeni. Opet.

Nakon 05.10. postalo je jasno da nam nema spasa, i da je prica gotova.

Zasto paliti, isterati na ulicu samo sa koferom licnih stvari u ruci, a ko je krao u zatvor.

Dovesti 100 japanaca, dati im godisnju platu od milion dolara svakom i pustiti ljude da vode 10g.

Sreca da si ti u Kanadi....

Da si u nekoj drugoj zemlji ko zna sta bi od tebe bilo.....

Neka mesta prosto ne bi trebalo da postoje.

Kao Dedinje.

Ili Kartagina.

Jedan covek u demokrtaiji NE ZNACI NISTA.

Ni ne odlucuje nista.

Tako da tu nema pojedinacnog krivca.

kojoj demokratiji, gde ima ta demokratija, jel se to maze na hleb?

u Srbiji nema demokratije. nema je ni na zapadu. na zapadu doduse ima znacajnih ljudskih sloboda. ali u srbiji nema ni toga. mi propagiramo demokratiju i zelimo je odistinski kao gradjani ali rezimska govna se smenjuju a demokratije nema. srpski narod je marva koju treba hebati. ako se nekad opameti nece se vise guziti. ako se ne opameti, nastaviti samo.

Neka mesta prosto ne bi trebalo da postoje.

Kao Dedinje.

Ili Kartagina.

Moguce, mada mislim da je najveci problem srpskog drustva nedostatak zatvora i njihova popunjenost.
5% drustva staviti u zatvore, imas 350 000 kriminalaca manje na ulici, ostatak populacije ne pomislja na kriminal, smanjio si nezaposlenost a ove si uposlio na radne akcije da ti grade pruge, puteve, kanale, ciste reke, posumljavaju sume, farbaju fasade i ciste gradove.

Moguce, mada mislim da je najveci problem srpskog drustva nedostatak zatvora i njihova popunjenost.
5% drustva staviti u zatvore, imas 350 000 kriminalaca manje na ulici, ostatak populacije ne pomislja na kriminal, smanjio si nezaposlenost a ove si uposlio na radne akcije da ti grade pruge, puteve, kanale, ciste reke, posumljavaju sume, farbaju fasade i ciste gradove.

Fali Goli otok, kazi jasno!

e, a bas to je uradio Staljin u SSSR doslovce. stim da je strance streljao a svoje slao u gulage a odatle na radne akcije.

inace mi to danas nedvosmisleno zovemo genocidom i zlocinima protiv covecnosti.

jel to propagiras sada?

kriminalce treba hapsiti i strogo kazniti to stoji. narocito neke kategorije tipa silovatelji, dileri heroina, ubice dece, sadisticke serijske ubice i slicno. ali se u svakom momentu treba prema njima odnositi ljudski a ne zivotinjski. u suprotnom ni mi kao drustvo nismo nista bolji od njih.

За Петим не жалим, жалим за Шестим.

Чаушеску метода.

СПС ЈУЛ СРС дајрект фри шипинг онто Орловача унд Лешће, Српски Црвени Луксор да буду, гробнице Краљева, Фараона и Царева Црвених.

За Петим не жалим, жалим за Шестим.

Чаушеску метода.

СПС ЈУЛ СРС дајрект фри шипинг онто Орловача унд Лешће, Српски Црвени Луксор да буду, гробнице Краљева, Фараона и Царева Црвених.

Супер - добио си Чеду, Тадића, Живковића, Пајтића.

Све лумен до лумена, у три п.м.!

Супер - добио си Чеду, Тадића, Живковића, Пајтића.

Све лумен до лумена, у три п.м.!

Али моћеш да их мењаш и да гласаш за друге, који неће лагати на изборима, и у Другом Дневнику РТС-а приказивати графиконе са излазности са КиМ где је излазност 105 посто и где је милијарду Шиптара гласало за СПС ЈУЛ СРС.

Back