Žalim što je nestao moj "žbunić", to je tužno: Ženama je ispran mozak o uklanjaju stidnih dlaka

Kosta2

Legenda
Poruka
64.962
Ne znam jesi li malo pratio istoriju, ali u mnogim drzavama priprema mladih plemickih kceri za brak podrazumevala je i skidanje dlaka sa svih delova tela....al teorije zavera zanimljivije zvuce,je l da ? ;)

Pratim ja istoriju mnogo, ali dok nema slika na guglu ili filmova ja jutjubu ne verujem pričama ništa. ;)

Ne znam jel ti muškarac ljubomoran, ali ako nemaš, onda si ako malo pratiš istoriju sigurno čula za pojas nevinosti.
Ode gazda u rat na par godina i zakatanči ženu bez milosti. Kad se vrati to sve bude zaraslo, ni pojas se ne vidi.
E onda se pretpostavljam skidalo sve dlake. Ekologija. :mrgreen:

1655548009463.png

:rotf:

a bre Milun

Elita
Poruka
24.791
Не бих легао са не дипилираном женом макар црко. Полазим од себе ако сам ја као бебина гуза, изволи и ти бријач у руке под туш сваки други дан и држи до себе. После неко млеко за тело тамо вамо.. Кад видим ове длакурине баца ми се пегла.
jes vala,.............pica ko ruska subara...........pola sata gadjas da pogodis u rupu.

Nesnadjena

Aktivan član
Poruka
1.946
Pratim ja istoriju mnogo, ali dok nema slika na guglu ili filmova ja jutjubu ne verujem pričama ništa. ;)

Ne znam jel ti muškarac ljubomoran, ali ako nemaš, onda si ako malo pratiš istoriju sigurno čula za pojas nevinosti.
Ode gazda u rat na par godina i zakatanči ženu bez milosti. Kad se vrati to sve bude zaraslo, ni pojas se ne vidi.
E onda se pretpostavljam skidalo sve dlake. Ekologija. :mrgreen:

Pogledajte prilog 1172499

:rotf:
Pojas se stavljao da bi ljube bile verne ;) a ne da bi sacuvao šumu striborovu :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.