Žalim što je nestao moj "žbunić", to je tužno: Ženama je ispran mozak o uklanjaju stidnih dlaka

srebrna kraljica

sexendragsenrokenrol
Poruka
9.718
E sad zimi i da kažes da je ok da se pusti rastinje,
Podseti me sad.. Ova riba što me depilira kad krene da priča o onim 'sezonskim' mušterijama pa jaoo život mi se zgadi rastinje je slaba reč šta žene sebi dozvole zimi :eek:
Već 25 god idem redovno nevezano za godišnje doba ali da mi nije njenih priča iz prve ruke ne bih verovala čega sve ima.. :fdlan:

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
38.687
Podseti me sad.. Ova riba što me depilira kad krene da priča o onim 'sezonskim' mušterijama pa jaoo život mi se zgadi rastinje je slaba reč šta žene sebi dozvole zimi :eek:
Već 25 god idem redovno nevezano za godišnje doba ali da mi nije njenih priča iz prve ruke ne bih verovala čega sve ima.. :fdlan:
Ima Lejdi Ema Tompson.

Kosta2

Legenda
Poruka
64.962
Te obrijane pic*ke su mi izmisljotina modernoga svijeta i imaju puno dublje znacenje nego sto se na prvi pogled cini, zato sto se nedugo nakon pojave dlakavih piz*di na zapadu, zapadnjacka civilizacija strmopizdila.

Nije to izmišljotina zapadnog sveta, već zavera gej - pedofilskih krugova u visokom društvu tog zapada. Manekenke mršavi kosturi izgledaju ko čiviluci, sve mlađe i mlađe, maltene deca.
Sve izbrijano, i žene i muškarci, izgledaju isto.
Ko gliste.

U redu, ne treba da bude dredloksa, pletenica i kika, ali mali žbunić iznad ili bar crta treba da ima.

Dvadeset vekova (ono pre ne računam) je čovečanstvo opstalo, i pre se lizalo i pushilo, nije nehigijena picchhke i kurcha predstavljala problem već sad odjednom nema nam spasa bez brijanja.

Šta je sledeće?

Izbrijano za jedne, a perika za druge? ;)

Iako verovatno to već ima.
Ima. Guglao sam. :rotf:
I maltene džaba.

1655473213324.png

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.183
A jbg ne znam. Ima muškaraca koji jako vole dlakave pice. To im ono prava pič,ka, ove obrijane ih ne pale. Ima ih dosta. To znam jer nakon što sam se trajno laserski depilirala nailazim na muške koji negoduju :roll:. ne možeš im udovoljiti.. zato je meni važno kako se ja osećam. Lepše mi glatko, ali žbunić ispred, mali, da.

a bre Milun

Elita
Poruka
24.791
Glupost..
To je isključivo lični izbor, nikakvo nalaganje da se mora niti ispran mozak

Ema, kenyaš
prico mi tata da je tamo nekih 80-tih jedan clan iz neke americke rok-grupe bio bez jednog prednjeg zuba, pa je nasa mladez masovno vadila taj zdrav zub , samo da budu u trendu "americkih vrednosti".

Војвода

Ističe se
Poruka
2.730
Не бих легао са не дипилираном женом макар црко. Полазим од себе ако сам ја као бебина гуза, изволи и ти бријач у руке под туш сваки други дан и држи до себе. После неко млеко за тело тамо вамо.. Кад видим ове длакурине баца ми се пегла.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.