ZAKON o LUSTRACIJI odlazi u istoriju ??

bane k

Iskusan
Poruka
5.761
Čuveni i nikad primenjeni zakon o lustraciji, po svemu sudeći, postaće deo istorije i poznat po tome, što nikad i ni u jednom delu nije primenut...!!??
Čanak, pored Vuka Draškovića, ostao usamljen u zahtevima da se zakon počne primenjivati...
Rok važenja zakona ističe 2013.g. a po svemu sudeći. produžetka neće biti...

Čanak: Izmenite zakon o lustraciji
Komentara 2
0
[Pošalji na mail]

Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV) zatražiće u parlamentu izmenu zakona o lustraciji da bi se važenje tog propisa, koji je usvojen 2003. godine, sa 10 produžilo na 20 godina, izjavio je danas predsednik LSV Nenad Čanak.

12555_112702c7_f.jpg

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/87177/Canak-Izmenite-zakon-o-lustraciji
 
Aha, pa je zato lično naložio da se Jerkova izabere za predsednika skupštine u NS.... Ipak to funkcioniše drugačije od onog kako mi to zamišljamo... mi više koristimo logiku, a logika očito nije konstanta međ političarima...
Jrkova je gljivicin spijun u LSV,kao i Trivanka u DS-u.Sluze da pokopaju stranke kojima pripadaju.:mrgreen: Tako je i Canak svojevremeno bio upotrebljen da rusi ideju i ideologiju koju je sam napravio,od kada je sastavljen dosije o njegovom dilovanju narkotika na vukovarskom ratistu...
 
Jrkova je gljivicin spijun u LSV,kao i Trivanka u DS-u.Sluze da pokopaju stranke kojima pripadaju.:mrgreen: Tako je i Canak svojevremeno bio upotrebljen da rusi ideju i ideologiju koju je sam napravio,od kada je sastavljen dosije o njegovom dilovanju narkotika na vukovarskom ratistu...
Znam da je ****** utovljeni, znam ko mu je kum i gde je, ali na ratištu valjao drogu, ne znala.... ;)
Trivanka i Jerkova špijunčine...hm, da i ti nisi malo zaglibio...a opet, i što da nisu ??
 
Zašto mislim da odgovara Ligi?Pa najglasnija je da se počne s primenom? Nije ti dovoljno?
Могао би неко да одлучи да лустрира Чанка и његове зато што су својевремено штампали пасоше Војводине и зато што је Чанак јавно рекао да Војводина треба да буде република.
Било би лепо да се то деси.
 
Zašto mislim da odgovara Ligi?Pa najglasnija je da se počne s primenom? Nije ti dovoljno?
Лиги тај закон одговара зато што уноси нестабилност и заоштрава сукобе на српској политичкој сцени.
Лиги одговарају сва нестабилна стања, тероризам, бомбардовања и слично, јер само тако и могу да дођу до својих накарадних циљеве.
 
Zašto mislim da odgovara Ligi?Pa najglasnija je da se počne s primenom? Nije ti dovoljno?
Ne nije dovoljno, jer ti je nešto promaklo !!!
Promakla ti je činjenica da Ligi i Čanku odgovara da ON sprovodi zakon, naravno izuzimajući od njega sebe i svoje partnere, dok u suprotnom, ako bi zakon sprovodio neko nezavisan a pritom poštovao svako slovo zakona, upravo među lustriranima bio bi i sam Nešo...
E zato Nešo arlauče, lustracija lustracija, daj da je sprovodimo dok smo na vlasti... E sad ga yebi, okrenuo se ćurak, a ja se nadam da Čanak u novoj skupštini neće pomenuti taj zakon...
 
Jrkova je gljivicin spijun u LSV,kao i Trivanka u DS-u.Sluze da pokopaju stranke kojima pripadaju.:mrgreen: Tako je i Canak svojevremeno bio upotrebljen da rusi ideju i ideologiju koju je sam napravio,od kada je sastavljen dosije o njegovom dilovanju narkotika na vukovarskom ratistu...
Hebote nisam znao da je Canak srpski patriota koji je snabdevao srbsku vojsku neophodnim sredstvima za ratovanje . :eek:
 
Hebote nisam znao da je Canak srpski patriota koji je snabdevao srbsku vojsku neophodnim sredstvima za ratovanje . :eek:
To mu je bio prvi angazman.Kada je video da narkotici ne povecavaju agresivnost vojske,nego da se ufixani soldati okrecu obicnim zivotnim radostima (heftanje seljancica,kuliranje,voznja mopeda kroz rusevine u alkoholisanom stanju...),a i da niko nece da plati,odlucio je da osnuje stranku koja ce se zalagati za stvaranje njegove vojske i policije,koja ce se ponasati patriotskije i odgovornije...:)
 

Back
Top