Quantcast

ZAKON o LUSTRACIJI odlazi u istoriju ??

bane k

Iskusan
Poruka
5.763
Čuveni i nikad primenjeni zakon o lustraciji, po svemu sudeći, postaće deo istorije i poznat po tome, što nikad i ni u jednom delu nije primenut...!!??
Čanak, pored Vuka Draškovića, ostao usamljen u zahtevima da se zakon počne primenjivati...
Rok važenja zakona ističe 2013.g. a po svemu sudeći. produžetka neće biti...

Čanak: Izmenite zakon o lustraciji
Komentara 2
0
[Pošalji na mail]

Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV) zatražiće u parlamentu izmenu zakona o lustraciji da bi se važenje tog propisa, koji je usvojen 2003. godine, sa 10 produžilo na 20 godina, izjavio je danas predsednik LSV Nenad Čanak.

12555_112702c7_f.jpg

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/87177/Canak-Izmenite-zakon-o-lustraciji

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.114
Aha, pa je zato lično naložio da se Jerkova izabere za predsednika skupštine u NS.... Ipak to funkcioniše drugačije od onog kako mi to zamišljamo... mi više koristimo logiku, a logika očito nije konstanta međ političarima...
Jrkova je gljivicin spijun u LSV,kao i Trivanka u DS-u.Sluze da pokopaju stranke kojima pripadaju.:mrgreen: Tako je i Canak svojevremeno bio upotrebljen da rusi ideju i ideologiju koju je sam napravio,od kada je sastavljen dosije o njegovom dilovanju narkotika na vukovarskom ratistu...

bane k

Iskusan
Poruka
5.763
Jrkova je gljivicin spijun u LSV,kao i Trivanka u DS-u.Sluze da pokopaju stranke kojima pripadaju.:mrgreen: Tako je i Canak svojevremeno bio upotrebljen da rusi ideju i ideologiju koju je sam napravio,od kada je sastavljen dosije o njegovom dilovanju narkotika na vukovarskom ratistu...
Znam da je ****** utovljeni, znam ko mu je kum i gde je, ali na ratištu valjao drogu, ne znala.... ;)
Trivanka i Jerkova špijunčine...hm, da i ti nisi malo zaglibio...a opet, i što da nisu ??

Lord Tywin

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.141
Zašto mislim da odgovara Ligi?Pa najglasnija je da se počne s primenom? Nije ti dovoljno?
Могао би неко да одлучи да лустрира Чанка и његове зато што су својевремено штампали пасоше Војводине и зато што је Чанак јавно рекао да Војводина треба да буде република.
Било би лепо да се то деси.

Lord Tywin

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.141
Zašto mislim da odgovara Ligi?Pa najglasnija je da se počne s primenom? Nije ti dovoljno?
Лиги тај закон одговара зато што уноси нестабилност и заоштрава сукобе на српској политичкој сцени.
Лиги одговарају сва нестабилна стања, тероризам, бомбардовања и слично, јер само тако и могу да дођу до својих накарадних циљеве.

bane k

Iskusan
Poruka
5.763
Ne nije dovoljno, jer ti je nešto promaklo !!!
Promakla ti je činjenica da Ligi i Čanku odgovara da ON sprovodi zakon, naravno izuzimajući od njega sebe i svoje partnere, dok u suprotnom, ako bi zakon sprovodio neko nezavisan a pritom poštovao svako slovo zakona, upravo među lustriranima bio bi i sam Nešo...
E zato Nešo arlauče, lustracija lustracija, daj da je sprovodimo dok smo na vlasti... E sad ga yebi, okrenuo se ćurak, a ja se nadam da Čanak u novoj skupštini neće pomenuti taj zakon...

al bundy

Legenda
Poruka
62.623
Hebote nisam znao da je Canak srpski patriota koji je snabdevao srbsku vojsku neophodnim sredstvima za ratovanje . :eek:

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.114
Hebote nisam znao da je Canak srpski patriota koji je snabdevao srbsku vojsku neophodnim sredstvima za ratovanje . :eek:
To mu je bio prvi angazman.Kada je video da narkotici ne povecavaju agresivnost vojske,nego da se ufixani soldati okrecu obicnim zivotnim radostima (heftanje seljancica,kuliranje,voznja mopeda kroz rusevine u alkoholisanom stanju...),a i da niko nece da plati,odlucio je da osnuje stranku koja ce se zalagati za stvaranje njegove vojske i policije,koja ce se ponasati patriotskije i odgovornije...:)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.