zakletva crvenih beretki

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
83.580
Zezam se na YouTube i naletim na neverovatnu stvar - crvene beretke vicu neki njihov slogan. Pogledajte ovde:



Tekst je ovaj:

Jednoga dana kad budeš ranjen
I ostavljen od svojih na bojnom polju
I kada dođu neprijateljske žene deca i psi,
Da te rastrgnu na komade
Ispali sebi metak u glavu
I umri kao heroj!


Ostao sam frapiran ovom zakletvom ili sta je vec. Gledali ste svi Full Metal Jacket i te fore, znate kako se Ameri loze - ja sam masina, pobicu sve, aaaaa, itd.

Sad gledajte ovaj najmracniji fatalizam - ne ako nego kad te tvoji napuste, ranjenog, i kad dodju skotovi da te muce - ubij se!

Sta je ovo? Istocnjacki fatalizam? Najcrnji realizam onih koji znaju kako je bilo u nasoj vojsci? Ne znam, ali sam se stresao dok sam gledao klince kako ovo vicu.
 
Zezam se na YouTube i naletim na neverovatnu stvar - crvene beretke vicu neki njihov slogan. Pogledajte ovde:



Tekst je ovaj:

Jednoga dana kad budeš ranjen
I ostavljen od svojih na bojnom polju
I kada dođu neprijateljske žene deca i psi,
Da te rastrgnu na komade
Ispali sebi metak u glavu
I umri kao heroj!


Ostao sam frapiran ovom zakletvom ili sta je vec. Gledali ste svi Full Metal Jacket i te fore, znate kako se Ameri loze - ja sam masina, pobicu sve, aaaaa, itd.

Sad gledajte ovaj najmracniji fatalizam - ne ako nego kad te tvoji napuste, ranjenog, i kad dodju skotovi da te muce - ubij se!

Sta je ovo? Istocnjacki fatalizam? Najcrnji realizam onih koji znaju kako je bilo u nasoj vojsci? Ne znam, ali sam se stresao dok sam gledao klince kako ovo vicu.


Sta drugo da urade?
 
ovo je bila zakletva arkanovih tigrova. najezim se kada ovo slusam . ovo su pravi srbi a ne pickice kao inagadadavida, godisadj, dellboy i ostale njima slicne jajare.


Jerry, obrezani novopazarski klosar, prica o tigrovima:D:D:D
Licno sam bio odlican prijatelj sa nekima od njih , a ti mi mrsis mooda, iz sandzaka, ko je srbin , a ko nije, ***** te obrezanog.......vehabijo:D:D:D
 
Zezam se na YouTube i naletim na neverovatnu stvar - crvene beretke vicu neki njihov slogan. Pogledajte ovde:



Tekst je ovaj:

Jednoga dana kad budeš ranjen
I ostavljen od svojih na bojnom polju
I kada dođu neprijateljske žene deca i psi,
Da te rastrgnu na komade
Ispali sebi metak u glavu
I umri kao heroj!


Ostao sam frapiran ovom zakletvom ili sta je vec. Gledali ste svi Full Metal Jacket i te fore, znate kako se Ameri loze - ja sam masina, pobicu sve, aaaaa, itd.

Sad gledajte ovaj najmracniji fatalizam - ne ako nego kad te tvoji napuste, ranjenog, i kad dodju skotovi da te muce - ubij se!

Sta je ovo? Istocnjacki fatalizam? Najcrnji realizam onih koji znaju kako je bilo u nasoj vojsci? Ne znam, ali sam se stresao dok sam gledao klince kako ovo vicu.

U hrišćanskom duhu, nema šta - biti napušten od prijatelja u najtežem času, i izvršiti samoubistvo.
 
navodno je te prevedena verzija zakletve Legije(ako neko zna francuski moze da pogleda na natu?) stranaca posto su oni bil,i kao i Tigrovi regrutovani iz redova najvecih kriminalaca i belosvetskog sljama, pa znajuci da im kao takvima nista nije sveto sasvim je moguce i da su racunali da ih saborac moze ostaviti da krepaju spasavajuci sopstvenu guzicu.
 
navodno je te prevedena verzija zakletve Legije(ako neko zna francuski moze da pogleda na natu?) stranaca posto su oni bil,i kao i Tigrovi regrutovani iz redova najvecih kriminalaca i belosvetskog sljama, pa znajuci da im kao takvima nista nije sveto sasvim je moguce i da su racunali da ih saborac moze ostaviti da krepaju spasavajuci sopstvenu guzicu.

Yebote, Srbi su dobro prosli kako su mogli da zavrse da su g0vna poput tebe kojim slucajem bila u vecini. Mudze, ustase i siptari bi zatrli trag i srbima i Srbiji. :D Zasto glodaru ne zapalis negde iz Srbije kad je vec pljujes svakodnevno, pa roknut ce te neko u glavu tamo, znas ako ti ljudi ne daj Boze krenu u neki buduci rat, prvo ce da pociste sebi ledja da nemaju takvih g0vana kad bitku biju.
 
Yebote, Srbi su dobro prosli kako su mogli da zavrse da su g0vna poput tebe kojim slucajem bila u vecini. Mudze, ustase i siptari bi zatrli trag i srbima i Srbiji. :D Zasto glodaru ne zapalis negde iz Srbije kad je vec pljujes svakodnevno, pa roknut ce te neko u glavu tamo, znas ako ti ljudi ne daj Boze krenu u neki buduci rat, prvo ce da pociste sebi ledja da nemaju takvih g0vana kad bitku biju.
Pa ja nisam govorio o Srbima nego o lopovima ,obijacima banaka ,placenim ubicama ratnim profiterima ,reketasima ,dilarima i ostalom sljamu poput Arkana i njegovih mafijasa ,ako su tebi takve spodobe simbol Srbije to govori o tebi .Mozda su te guzili crnci iz geta pa se sada lozis na krimose ili ti je cela familija takva, pa ti je divljanje mafijasima i ubicama ostalo kao deo kucnog vaspitanja sto je opet za zaljenje kako god okrenes :-(
 

Back
Top