Quantcast

Zajednička država sa muslimanima? Samoubilačka misija?

U Bosni je 90-tih najviše muslimana poginulo:

• U sukobima sa Srbima

glasova: 11 55,0%
  • U sukobu sa Hrvatima

glasova: 1 5,0%
  • U tzv. međumuslimanskim sukobima

glasova: 8 40,0%

• Ukupno glasova
    20

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.057
Brčko smo uneli u zajednicu BiH.Srpski deo tkz.Brčko Distrikta koji smo uneli mi ćemo i izneti.
Za koridor sa Krajinom vidite sa Hrvatima.
Nemate šta da nam ponudite niti nas šta zanima.
Rekao sam ti šta sam imao.

Ja s tobom ne pregovaram jer ja kao Srbin ne mogu zastupati bošnjačku stranu niti je zastupam ali karta je dobra, za Srbe dobra, bez ikakvih daljih rizika od novih ratova, jer ne zna se kako će se Hrvati ponašati, oni su teški licemeri i mogu lako menjati saveznike kao što su i radili i u prošlom ratu, jedno vreme sa Bošnjacima, pa Srbima pa opet Bošnjacima. Znači na kocki je i Republika Srpska ako Hrvati udare iz Hrvatske na Republiku Srpsku.

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.918
Darth Vader treba se podeliti, svako na svoju stranu i Bošnjacima bi bilo bolje da idu samo svojim putem a Srbima da uz određene dogovore o korekciji teritorije u korist Republike SRPSKE na Brčkom, da Republika Srpska dobije celu oopšinu Brčko rado proširenja koridora na 20 kilometara a Bošnjačka država teritorije kojima ni povezala Unsko-sanskoi kanton preko jajca sa ostatkom teritorija. Najpametnije je svako sebi, Republika Srpska Srbiji , Bošnjačka država sama svojim putem.
Podela jedino ovako: 'pola' Srbiji, 'pola' Hrvatskoj! Koji ***** uopšte traže nekakva 'državotvorna' prava ti mujkani na Balkanu!? Nema više Bravara koji im je titrao jajca! Ostale su samo belosvetske budale koje su Bravaru titrale jajca! :super:

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.554
80 000 ljudi poginulo u Bosni, milion raseljeno i/ili proterano, a mi još uvek tamo gde smo bili i 1992-e?
Neka je i toliko, neka smo naučili nešto, i neka nam više niko ne diriguje šta ćemo da radimo na našem malom Balkanu. To je sve bilo instruisano, makljali smo se između sebe bezveze, i i dan-danas se mrzimo na njihovo zadovoljstvo, stvoreni smo da tuđe interese zadovoljavamo i da se pravimo blesavi.
Sram vas bilo, govorite ovde o brojkama a niko ni ne pomisli da je u tim brojkama nečiji otac, majka, sestra, brat.
Svi ste se pretvorili u brojeve. Pih!

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.918
Neka je i toliko, neka smo naučili nešto, i neka nam više niko ne diriguje šta ćemo da radimo na našem malom Balkanu. To je sve bilo instruisano, makljali smo se između sebe bezveze, i i dan-danas se mrzimo na njihovo zadovoljstvo, stvoreni smo da tuđe interese zadovoljavamo i da se pravimo blesavi.
Sram vas bilo, govorite ovde o brojkama a niko ni ne pomisli da je u tim brojkama nečiji otac, majka, sestra, brat.
Svi ste se pretvorili u brojeve. Pih!
Dobro jutro! Tako sada imamo stanje koje je i Zloba prihvatio! Danas uz ovakvu dejtonsku Bosnu, teoretski može ići bilo ko i od vrata do vrata klati Srbe na pragovima, a Srbija ne sme ni da prstom mrdne? Ni jedan normalan Srbin ne može da pristane na ovo! Pichkice ne ubrajam u takve! :rotf:

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.918
Mi sa vama nećemo da imamo ništa.Praksa je pokazala da se muslimani razvijaju i razmnožavaju jedino u multietničkim društvima gde parazitiraju na tom društvu koristeći dobrotu nemuslimana kao njihovu slabost a svoju priliku.
BiH nikada nije bila multietnička jer kao samostalna država nikada nije postojala.Za vreme SFRJ u tkz.BiH su živela tri naroda u paralelnim svetovima.Koliko je bilo bratstvo i jedinstvo pokazao je zadnji rat.Za vreme AU ta ista tri naroda su takođe živela jedno kraj drugih u tim istim paralelnim svetovima s tim što je srpski narod bio podređen jer je tako želela AU.
Zajednica BiH nema nikakve veze ni sa EU.Nipočemu.

Mi jednostavno nećemo da živimo sa vama čak i da pristanete da mi vladamo vama.

Nećemo da vam pomažemo,da se razvijate,razmnožavate,živite.

Moraćete sami.Šta napravite od svog društva tako će vam biti.
Pošto mi znamo da ste za tako složene procese kao što je izgradnja društva i države nesposobni,uživaćemo u vašoj svakojakoj propasti.
Nikako oni da prežale ona 'dobra stara bravareva vremena' kada su se množili kao pečurke posle kiše, kao i šipci:

https://bs.wikipedia.org/wiki/Datot..._the_four_nations_of_Yugoslavia_1953-1991.png

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.