"Zajednica monstruma"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.468
Baš tim rečima je Čedomir Jovanović opisao Srbe kod Danice Vučinić, narod kojem
i ja i on pripadamo, narod u čijoj je Narodnoj skupštini on narodni poslanik,
narod čije interese on zastua i narod koji mu daje mesečnu platu.

Najpre nisam mogla da dođem sebi, onda sam samu sebe tešila
da ja najverovatnije nisam dobro čula da je Čedomir Jovanović
izgovorio to da je Srpski narod zajednica monstruma pa sam pitala
komšinicu jesam li ja to možda umislila da bi me nakon toga pitanja
ova razuverila - dobro si čula..

Ćedomire Jovanoviću sram da te bude i naroda kojem pripadaš
i zemlje Srbije po kojoj hodaš da mi život zavisi od glasa datog
tebi i tvojoj partiji ne bih ti ga dala.

http://www.b92.net/video/videos.php?nav_category=900&yyyy=2011&mm=06&dd=01&nav_id=515923
 
Poslednja izmena:
Baš tim rečima je Čedomir Jovanović opisao Srbe kod Danice Vučinić, narod kojem
i ja i on pripadamo, narod u čijoj je Narodnoj skupštini on narodni poslanik,
narod čije interese on zastua i narod koji mu daje mesečnu platu.

Najpre nisam mogla da dođem sebi, onda sam samu sebe tešila
da ja najverovatnije nisam dobro čula da je Čedomir Jovanović
izgovorio to da je Srpski narod zajednica monstruma pa sam pitala
komšinicu jesam li ja to možda umislila da bi me nakon toga pitanja
ova razuverila - dobro si čula..

Ćedomire Jovanoviću sram da te bude i naroda kojem pripadaš
i zemlje Srbije po kojoj hodaš da mi život zavisi od glasa datog
tebi i tvojoj partiji ne bih ti ga dala.

џемо јовановић није србин већ ганци, упамтите већ једном. да не буде да имам нешто против цигана, ал факат је да је циган тј није србин. у питању је цигански фашизам усмерен против срба уз подршку неких нарко картела. звучи парадоксално, ал само на први поглед, све чињенице упућују на то.
 
Poslednja izmena:
Baš tim rečima je Čedomir Jovanović opisao Srbe kod Danice Vučinić, narod kojem
i ja i on pripadamo, narod u čijoj je Narodnoj skupštini on narodni poslanik,
narod čije interese on zastua i narod koji mu daje mesečnu platu.

Najpre nisam mogla da dođem sebi, onda sam samu sebe tešila
da ja najverovatnije nisam dobro čula da je Čedomir Jovanović
izgovorio to da je Srpski narod zajednica monstruma pa sam pitala
komšinicu jesam li ja to možda umislila da bi me nakon toga pitanja
ova razuverila - dobro si čula..

Ćedomire Jovanoviću sram da te bude i naroda kojem pripadaš
i zemlje Srbije po kojoj hodaš da mi život zavisi od glasa datog
tebi i tvojoj partiji ne bih ti ga dala.

http://www.b92.net/video/videos.php?nav_category=900&yyyy=2011&mm=06&dd=01&nav_id=515923

Evo linka kao dokaz, to je izgovorio odmah na početku emisije nakon 3. minuta
 
pa sta reci na to...to sto on prica mene ne dotice nesto posebno....ali me dotice broj ljudi koji ga smatraju izuzetnim i dobrim za Srbiju...to mene brine, ...u poslednje vreme sam od nekih zutih cula da je Ceda zakon i da ce za njega glasati...e to je strasno...ti sto glasaju za njega
 
Baš tim rečima je Čedomir Jovanović opisao Srbe kod Danice Vučinić, narod kojem
i ja i on pripadamo, narod u čijoj je Narodnoj skupštini on narodni poslanik,
narod čije interese on zastua i narod koji mu daje mesečnu platu.

Najpre nisam mogla da dođem sebi, onda sam samu sebe tešila
da ja najverovatnije nisam dobro čula da je Čedomir Jovanović
izgovorio to da je Srpski narod zajednica monstruma pa sam pitala
komšinicu jesam li ja to možda umislila da bi me nakon toga pitanja
ova razuverila - dobro si čula..

Ćedomire Jovanoviću sram da te bude i naroda kojem pripadaš
i zemlje Srbije po kojoj hodaš da mi život zavisi od glasa datog
tebi i tvojoj partiji ne bih ti ga dala.

Cedomir Jovanovic je druge narode nazivao kanibalima, nas monstrumima a prolaznicima je porucivao da ce ih jebati.
Cedomir Jovanovic nije ni jedan jedini govor u zivotu odrzao a da se nije drao (ne vikao, vec DRAO) na sagovornika.
Cedomir Jovanovic nikako ne moze da se otrese hronicne nervoze koju zraci i podocnjaka koji su jedno 10x gori nego moji - a ja sam gejmer koji pocesto leze i u 4:30 - tako da se ljudi sa pravom pitaju da li je taj covek na narkoticima.
Cedomir Jovanovic je, u duhu potpunog srpskog odsudstva politicke konsistencije, prvo podrzavao DS i pomogao im da dodju na vlast, a sada ih unajvece kritikuje, ne bi li svojoj stranci dodao jos koji mizerni % na sledecim izborima.
Cedomir Jovanovic ni dan danas nije uspeo da objasni sta je radio u poseti "Gospodinu" Legiji niti ko mu je digao onomad dzip u vazduh - i odakle mu uopste pare za dzip?

...da li da nastavim? Nisam izrekao nijednu neistinu; taj momak je jednostvno odraz ovog vremena i ljudi koje mi biramo na vlast. Dogod ih MI trpimo na nasoj grbaci, dotle ce nas vredjati i satirati.
 
Gledam ovog Chedu malog i neznam sta da kazem.Potpuno sam iznenadem tim covikom,takvom velicinom,takvim demokratom,svaka mu cast.Mogu samo mastat da jednog dana on i Tadic zajedno vode Srbiju(a samim time i RH kad su oni na vlasti) u bolje dane :D
 
Baš tim rečima je Čedomir Jovanović opisao Srbe kod Danice Vučinić, narod kojem
i ja i on pripadamo, narod u čijoj je Narodnoj skupštini on narodni poslanik,
narod čije interese on zastua i narod koji mu daje mesečnu platu.

Najpre nisam mogla da dođem sebi, onda sam samu sebe tešila
da ja najverovatnije nisam dobro čula da je Čedomir Jovanović
izgovorio to da je Srpski narod zajednica monstruma pa sam pitala
komšinicu jesam li ja to možda umislila da bi me nakon toga pitanja
ova razuverila - dobro si čula..

Ćedomire Jovanoviću sram da te bude i naroda kojem pripadaš
i zemlje Srbije po kojoj hodaš da mi život zavisi od glasa datog
tebi i tvojoj partiji ne bih ti ga dala.

http://www.b92.net/video/videos.php?nav_category=900&yyyy=2011&mm=06&dd=01&nav_id=515923

Pa sta te to cudi, to je posledica Mladicevog izrucivanja. On jos nije osudjen ali su ga Srbi vec osudili, ako ne moze Hag da dokaaze Mladicevu krivicu
mogu Srbi. Zato, samo se vi utrkivajte u osudi Mladica, vi time presudjujete sebi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top