Zahtevan muškarac

gost 79626

Iskusan
Poruka
5.869
Šta mislite o zahtevnim muškarcima, koji tačno znaju šta im se sviđa, imaju ideju o tome kako žele da izgledate, umeju da zavode kao junaci crno- belih filmova, kupe vam sexy veš i očekuju da ga sledeći put skinu sa vas, bolje nego vi znaju kakva vam šminka, frizura i odeća pristaje (a nisu ženskasti)?

Jesu vam oni zanimljiviji od onih kojima je sve svejedno, bitno da sexa ima, ambijent, poze, flert kroz komunikaciju celog dana nebitan, od jednostavnih muškaraca?

Je l' su ova dva tipa muškaraca onda kao gurman koji uživa u ukusima i mirisima i poznaje vina i razne kuhinje sveta i seljak kome je hleb nasušni i brlja sve što je potrebno i dovoljno?

Jeste se susretale sa oba tipa muškaraca i šta ih još kakakteriše?
Kakva su vam iskustva?



Mislim da su zanimljivi i jedni i drugi muskarci..
Ako si sa onim koji zna sta hoce, onda ti ne mozes da pokazes dominaciju, jer, sve ON unapred vec zna.
A, ako si sa onim kojem je svejedno, onda mozes da pokazes dominaciju, ali, opet, sta god ti da radis- NJEMU JE SVEJEDNO..
JA SAM ZA MUSKARCA KOJI IMA OSOBINE JEDNOG I DRUGOG- DAKLE, NEKA KAZE STA ZELI, ALI NEKA DOPUSTI DOMINACIJU, NEKA ZNA STA I JA ZELIM- MA, RAZGOVOR, DOGOVOR I DOPUNJAVANJE CINE CUDA! hehehhe

Mogu i muškarci da kažu šta misle na ovu temu, u koju se grupu ubrajaju, i šta ih deklariše kao takve.

;)
 
Poslednja izmena:
ma ne mogu da pričam o muškarcima kad ovde se borim sa dečakom u svom najdečačkijem svetlu :neutral:

u stvari ipak želim:
Ne svidjaju mi se takvi iz razloga što očekuju i insistiraju na savršenoj ženi a ja nisam ta, te se može reći da su mi nedostižni
takodje se može reći da kako nijedna žena nije savršena niti će jedna biti srećna sa takvim. osim neke mazohistične budalice kopačice po najdubljim talozima sopstvene psihičke torture
jao da.
 
Mislim da su zanimljivi i jedni i drugi muskarci..
Ako si sa onim koji zna sta hoce, onda ti ne mozes da pokazes dominaciju, jer, sve ON unapred vec zna.
A, ako si sa onim kojem je svejedno, onda mozes da pokazes dominaciju, ali, opet, sta god ti da radis- NJEMU JE SVEJEDNO..
JA SAM ZA MUSKARCA KOJI IMA OSOBINE JEDNOG I DRUGOG- DAKLE, NEKA KAZE STA ZELI, ALI NEKA DOPUSTI DOMINACIJU, NEKA ZNA STA I JA ZELIM- MA, RAZGOVOR, DOGOVOR I DOPUNJAVANJE CINE CUDA! hehehhe
 
Mislim da su zanimljivi i jedni i drugi muskarci..
Ako si sa onim koji zna sta hoce, onda ti ne mozes da pokazes dominaciju, jer, sve ON unapred vec zna.
A, ako si sa onim kojem je svejedno, onda mozes da pokazes dominaciju, ali, opet, sta god ti da radis- NJEMU JE SVEJEDNO..
JA SAM ZA MUSKARCA KOJI IMA OSOBINE JEDNOG I DRUGOG- DAKLE, NEKA KAZE STA ZELI, ALI NEKA DOPUSTI DOMINACIJU, NEKA ZNA STA I JA ZELIM- MA, RAZGOVOR, DOGOVOR I DOPUNJAVANJE CINE CUDA! hehehhe

Ubola si suštinu!
I jedan i drugi su nezgodni na svoj način!
 
Šta mislite o zahtevnim muškarcima, koji tačno znaju šta im se sviđa, imaju ideju o tome kako žele da izgledate, umeju da zavode kao junaci crno- belih filmova, kupe vam sexy veš i očekuju da ga sledeći put skinu sa vas, bolje nego vi znaju kakva vam šminka, frizura i odeća pristaje (a nisu ženskasti)?

Jesu vam oni zanimljiviji od onih kojima je sve svejedno, bitno da sexa ima, ambijent, poze, flert kroz komunikaciju celog dana nebitan, od jednostavnih muškaraca?

Je l' su ova dva tipa muškaraca onda kao gurman koji uživa u ukusima i mirisima i poznaje vina i razne kuhinje sveta i seljak kome je hleb nasušni i brlja sve što je potrebno i dovoljno?

Jeste se susretale sa oba tipa muškaraca i šta ih još kakakteriše?
Kakva su vam iskustva?

Mogu i muškarci da kažu šta misle na ovu temu, u koju se grupu ubrajaju, i šta ih deklariše kao takve.

;)


Ima vise tipova muskaraca, onaj koji je previse zahtevan ne znaci i da ima ukusa i stila, mozda je samo polupotentan pa mu treba milion sexy pomagala da bi zguzio zenu. Najbolji su muskarci kojima se zena naguzi nabiju joj ko kravi i ona svrsi ko prasica za dve minute. A sta je obukla koga briga.
 
Ima vise tipova muskaraca, onaj koji je previse zahtevan ne znaci i da ima ukusa i stila, mozda je samo polupotentan pa mu treba milion sexy pomagala da bi zguzio zenu. Najbolji su muskarci kojima se zena naguzi nabiju joj ko kravi i ona svrsi ko prasica za dve minute. A sta je obukla koga briga.

Dobro, 'ajde, recimo da ima ukusa i stila, te da lakše zablesavi ženu, a istovremeno je davi što on "sve zna".
 
Šta mislite o zahtevnim muškarcima, koji tačno znaju šta im se sviđa, imaju ideju o tome kako žele da izgledate, umeju da zavode kao junaci crno- belih filmova, kupe vam sexy veš i očekuju da ga sledeći put skinu sa vas, bolje nego vi znaju kakva vam šminka, frizura i odeća pristaje (a nisu ženskasti)?

Jesu vam oni zanimljiviji od onih kojima je sve svejedno, bitno da sexa ima, ambijent, poze, flert kroz komunikaciju celog dana nebitan, od jednostavnih muškaraca?

Je l' su ova dva tipa muškaraca onda kao gurman koji uživa u ukusima i mirisima i poznaje vina i razne kuhinje sveta i seljak kome je hleb nasušni i brlja sve što je potrebno i dovoljno?

Jeste se susretale sa oba tipa muškaraca i šta ih još kakakteriše?
Kakva su vam iskustva?

Mogu i muškarci da kažu šta misle na ovu temu, u koju se grupu ubrajaju, i šta ih deklariše kao takve.

;)

Posle skromnog iskustva, da, postao sam i više nego zahtevan.
Ti ili ona mora imati sledeće karakteristike : zgodno dupe, dobre sise, zna šta hoće i da ima lovu
 
Mene je jedan takav smarač zablesavio, ali sam mu terala inat i namerno nisam pravila frizuru koji mi je predložio da ne bi bilo po njegovom, nego sam tek kad smo raskinuli usvojila njegove stavove.
Vama mogu da priznam da je bio u pravu za mnogo stvari, ali je to bilo užasno naporno i jednostavno posle toga poželiš običnog muškarca koji nema pojma o ženama...
 
Nesto kao Richard Gere u Pretty woman... ne bih se ja bunila mnogo.

nije tako nešto, jer je ričard gir u filmu imao posla sa načisto neobrazovanom ženom bez stila koju je postepeno učio o tome jer nije imao ko drugi i jer je sama ta veza bila nesvakidašnja(nikadašnja), naredna stvar možda je on bio dominantan kad je oblačenje u pitanju ali je ona definitivno bila prva u krevetu, budući da joj je to bio poziv.
 
Mene je jedan takav smarač zablesavio, ali sam mu terala inat i namerno nisam pravila frizuru koji mi je predložio da ne bi bilo po njegovom, nego sam tek kad smo raskinuli usvojila njegove stavove.
Vama mogu da priznam da je bio u pravu za mnogo stvari, ali je to bilo užasno naporno i jednostavno posle toga poželiš običnog muškarca koji nema pojma o ženama...

ceniš, umesto da prca tebe, prca vakum kliner ?
 
nije tako nešto, jer je ričard gir u filmu imao posla sa načisto neobrazovanom ženom bez stila koju je postepeno učio o tome jer nije imao ko drugi i jer je sama ta veza bila nesvakidašnja(nikadašnja), naredna stvar možda je on bio dominantan kad je oblačenje u pitanju ali je ona definitivno bila prva u krevetu, budući da joj je to bio poziv.

Nisam ja spominjala Juliju, samo Richarda. :mrgreen:
 
Mene je jedan takav smarač zablesavio, ali sam mu terala inat i namerno nisam pravila frizuru koji mi je predložio da ne bi bilo po njegovom, nego sam tek kad smo raskinuli usvojila njegove stavove.
Vama mogu da priznam da je bio u pravu za mnogo stvari, ali je to bilo užasno naporno i jednostavno posle toga poželiš običnog muškarca koji nema pojma o ženama...

Na pravom si putu. Svaka voli onog koji torba i nista ne pita.:lol:
 
nije tako nešto, jer je ričard gir u filmu imao posla sa načisto neobrazovanom ženom bez stila koju je postepeno učio o tome jer nije imao ko drugi i jer je sama ta veza bila nesvakidašnja(nikadašnja), naredna stvar možda je on bio dominantan kad je oblačenje u pitanju ali je ona definitivno bila prva u krevetu, budući da joj je to bio poziv.
Da, u pravu si, Pussy.
Ovi muškarci što "sve znaju i zahtevaju" su obično glavni u krevetu.
ceniš, umesto da prca tebe, prca vakum kliner ?

Ne, ne znam za vakum kliner, je l' to usisivač?
Nego, nema neke posebne želje, lak je za održavanje.
Redovan sex i sport na tv-u i u životu i on je srećan.
 
Haha... ne može ti ili ona :lol:
Ionako imam samo jedno od tri :lol:

Aj ne pravi se naivan, i ti stalno ženama popuješ o izgledu i šta treba da obuku...

Ne šta, već kako bi to lepše izgledalo...pa ne možeš postavljati slike i govoriti da si fantastično obučena, a izgledaš kao kokoška izvadjena iz akumulatora...mada ni to nije merilo, žena je lepa i u trenerkama
 

Back
Top