Зоки Legenda VIP Poruka 54.004 12.12.2010. u 00:02 - zahtev, tj. apel za korisnicki anfas :( #1 eto imamo svi taj korisnicki profil, al ja sam ruzan ko ***** iz profila al me anfas malko vadi, pa sam mislijo ako bi...? a?
eto imamo svi taj korisnicki profil, al ja sam ruzan ko ***** iz profila al me anfas malko vadi, pa sam mislijo ako bi...? a?