DeeLite Zaslužan član Poruka 143.250 14.03.2011. u 19:29 - zagrlite osobu ispod... #1 ...pri tom koristeći sva raspoloživa sredstva...
Stevcina zabica Stara legenda VIP Poruka 98.702 14.03.2011. u 19:32 - zagrlite osobu ispod... #2 ma da pa da nam das po ledjima
DeeLite Zaslužan član Poruka 143.250 14.03.2011. u 19:33 - zagrlite osobu ispod... #3 dao bi ti ja, al drugde... ...aj sad ne tupi (ne spamuj mi temu) nego grli nekog...
Stevcina zabica Stara legenda VIP Poruka 98.702 14.03.2011. u 19:35 - zagrlite osobu ispod... #4 evo grlim ko god da naidje
Mica Trofrtaljka Primećen član Poruka 799 14.03.2011. u 19:36 - zagrlite osobu ispod... #5 Ja sam I ja , pa ko god da je a ti si, moze
DeeLite Zaslužan član Poruka 143.250 14.03.2011. u 19:37 - zagrlite osobu ispod... #6 sad moliš boga da ne naiđe neki Kvazimodo, il kako...?
Stevcina zabica Stara legenda VIP Poruka 98.702 14.03.2011. u 19:37 - zagrlite osobu ispod... #7 tu sam
DeeLite Zaslužan član Poruka 143.250 14.03.2011. u 19:39 - zagrlite osobu ispod... #8 ti si tu, a ja ti dođem od iza i grlim te ispod...p
Зоки Legenda VIP Poruka 53.991 14.03.2011. u 19:39 - zagrlite osobu ispod... #9 el vido neko Grlishova jaja?
Stevcina zabica Stara legenda VIP Poruka 98.702 14.03.2011. u 19:40 - zagrlite osobu ispod... #10 DeeLite: ti si tu, a ja ti dođem od iza...p Kliknite za proširenje... ne lupetaj
DeeLite Zaslužan član Poruka 143.250 14.03.2011. u 19:40 - zagrlite osobu ispod... #11 Stevcina zabica: ne lupetaj Kliknite za proširenje...
Stevcina zabica Stara legenda VIP Poruka 98.702 14.03.2011. u 19:41 - zagrlite osobu ispod... #12 DeeLite: Kliknite za proširenje... i treba da se stidis
DeeLite Zaslužan član Poruka 143.250 14.03.2011. u 19:43 - zagrlite osobu ispod... #13 :zemljotvorise:
***Saint*** Buduća legenda Poruka 33.301 14.03.2011. u 19:44 - zagrlite osobu ispod... #14 pristajem sa strahom od neočekivanoga
Santa Fe Iskusan Poruka 6.161 14.03.2011. u 19:45 - zagrlite osobu ispod... #15 Nek me poljubi u pupak ova ispod
Stevcina zabica Stara legenda VIP Poruka 98.702 14.03.2011. u 19:47 - zagrlite osobu ispod... #18 opet ti
DeeLite Zaslužan član Poruka 143.250 14.03.2011. u 19:48 - zagrlite osobu ispod... #19 a što...el treba da se pomerim...?
Stevcina zabica Stara legenda VIP Poruka 98.702 14.03.2011. u 19:50 - zagrlite osobu ispod... #20 ma jok
DeeLite Zaslužan član Poruka 143.250 14.03.2011. u 20:02 - zagrlite osobu ispod... #22 koja je ovo živuljka...? štene lenjivca...?
Stevcina zabica Stara legenda VIP Poruka 98.702 14.03.2011. u 20:02 - zagrlite osobu ispod... #23 ti bre nista ne znas
Vincent_Vega Zainteresovan član Poruka 341 14.03.2011. u 20:03 - zagrlite osobu ispod... #24 nemam pojma... bitan je zagrljaj