Zagreb, Podgorica i Priština napravili tajni pakt koji deluje protiv Srbije

Da li su Srbi "hendikepirani" zbog odbijanja ulaska u NATO pakt? Drugi to koriste?

  • Da.

    glasova: 4 50,0%
  • Ne.

    glasova: 4 50,0%

  • Ukupno glasova
    8

Srboskizborim

Veoma poznat
Poruka
10.581
Međunarodni institut za bliskoistočne i balkanske studije (IFIMES) iz Ljubljane ocenio je da je za NATO štetno bilo kakvo delovanje Hrvatske i Crne Gore u i prema Srbiji, jer kao članice NATO-a svojim aktivnostima stvaraju dodatnu negativnu percepciju građana Srbije prema Alijansi.


https://www.alo.rs/vesti/politika/zagreb-podgorica-kosovo-i-metohija/312470/vest

Luda situacija. Jebiiii ga "antisrpska koalicija" u regionu , a NATO im je neka "sigurnost" protiv Srba i nažalost svi to tako gledaju i Crnogorci i Hrvati i Bošnjaci i Makedonci i Slovenci i Albanci. Nažalost svi. E sad da li bi srpska politika mogla nešto promeniti ulaskom Srbije i BiH / Republike Srpske u NATO pakt a sa druge strane sećanja na bombardovanje Republike Srpske 1995 godine i Republike Srbije 1999 godine od strane NATO pakta?

Pa i ovo u Crnoj Gori? Ne bi to smeli raditi da nisu u NATO paktu, jer znaju u slučaju bilo čega da se Srbija ne sme vojno umešati čak ni bilo kojom drugom vrstom vojne pomoći bez rizika rata protiv NATO pakta i zato koriste situaciju za obračun sa SPC i uopšte srpskom politikom. Bez NATO pakta ne bi to smeli.

Po ugledu na Crnu Gore na istu "kartu" računaju i drugi.

Čak će i u BiH pre zaratiti nego se odreći puta u NATO pakt i ukoliko se bude odlučivalo o ulasku u NATO pakt spremni su ponoviti referendum kao i 1992 godine.

Luda situacija, skroz na skroz.

Ludo žalosno.
 
Poslednja izmena:
SVOJIM POTEZIMA URUŠAVAJU UGLED NATO Zagreb, Podgorica i Priština napravili tajni pakt koji deluje protiv Srbije, u sve uključene obaveštajne službe
AUTOR: Sputnjik/D.S. 18.05.2020. 09:44

Međunarodni institut za bliskoistočne i balkanske studije (IFIMES) iz Ljubljane ocenio je da je za NATO štetno bilo kakvo delovanje Hrvatske i Crne Gore u i prema Srbiji, jer kao članice NATO-a svojim aktivnostima stvaraju dodatnu negativnu percepciju građana Srbije prema Alijansi.

U svojoj analizi „Srbija 2020: Srbija – poprište konfrontacije obaveštajnih službi?“ Institut iz Ljubljane smatra da NATO umesto da radi na stvaranju poverenja i pozitivne percepcije među građanima Srbije, on svojim delovanjem preko Hrvatske i Crne Gore, dodatno urušava ionako svoj slab ugled u Srbiji.

„Nije nikakva tajna, da je savezništvo između zvanične Prištine sa Podgoricom i Zagrebom vrlo snažno, piše u analizi i dodaje se da je veze Kosova sa Zagrebom održavao donedavni premijer Kosova Ramuš Haradinaj, dok sa Podgoricom i režimom Mila Đukanovića te veze i saradnju decenijama ima kosovski predsednik Hašim Tači.

Ovaj institut navodi i da ukoliko bi to bila normalna saradnja to ne bi predstavljalo problem, međutim, ovde se radi o savezništvu, koje je planski usmereno protiv Srbije, odnosno prvenstveno protiv njenog predsednika Aleksandra Vučića.

„Radi se o Hrvatskoj i Crnoj Gori, koje su obe punopravne članice NATO-a i koje su involvirane u unutrašnja dešavanja u Srbiji“,
zaključuje se u analizi.

Međunarodni institut za bliskoistočne i balkanske studije (IFIMES) iz Ljubljane, Slovenija, redovno analizira događanja na Bliskom istoku i Balkanu. IFIMES analizira aktuelna dešavanja u Srbiji sa fokusom na predstojećim parlamentarnim, pokrajinskim i lokalnim izborima, koji će se održati 21. juna 2020. godine.
 
Međunarodni institut za bliskoistočne i balkanske studije (IFIMES) iz Ljubljane ocenio je da je za NATO štetno bilo kakvo delovanje Hrvatske i Crne Gore u i prema Srbiji, jer kao članice NATO-a svojim aktivnostima stvaraju dodatnu negativnu percepciju građana Srbije prema Alijansi.


https://www.alo.rs/vesti/politika/zagreb-podgorica-kosovo-i-metohija/312470/vest

Luda situacija. Jebiiii ga "antisrpska koalicija" u regionu , a NATO im je neka "sigurnost" protiv Srba i nažalost svi to tako gledaju i Crnogorci i Hrvati i Bošnjaci i Makedonci i Slovenci i Albanci. Nažalost svi. E sad da li bi srpska politika mogla nešto promeniti ulaskom Srbije i BiH / Republike Srpske u NATO pakt a sa druge strane sećanja na bombardiranje Republike Srpske 1995 godine i Republike Srbije 1999 godine?

Pa i ovo u Crnoj Gori? Ne bi to smeli raditi da nisu u NATO paktu, jer znaju u slučaju bilo čega da se Srbija ne sme vojno umešati čak ni bilo kojom drugom vrstom vojne pomoći bez rizika rata protiv NATO pakta i zato koriste situaciju za obračun sa SPC i uopšte srpskom politikom. Bez NATO pakta ne bi to smeli.
To samo za maloumne kao ti može biti tajna 😉
 
Svakako im je delovanje usaglašeno jer imaju zajedničkog neprijatelja. Šta je tu čudno? To je za pohvalu. Vode računa o interesima svog identiteta. Kad već nisu u stanju o ekonomskim interesima.

Pa Srbi nisu nikome neprijatelji, odakle pakt protiv Srba? Mislim da to nije defanzivni već ofanzivni pakt a to je već agresivno ponašanje prema Srbima a što uopšte nije u redu i jako je nepošteno. Ukoliko je situacija takva onda je jedini pravi odgovor srpsko naoružavanje i jačanje vojnih potencijala.
 
Praviš se lud. Srbi tamo ne prepoznaju države kao svoje. Ni u jednoj državi Srbi ne žele da se kao kod kuće osećaju. Crna Gora, Bosna, Hrvatska. Trenutno rade na rušenju crne gore.

Daleko su Srbi od miroljubivog naroda. Znam i sam previše Srba koji su prava stoka.

Ja samo vidim da Srbi u Crnoj Gori brane srpske svetinje / SPC. Srbi se samo brane.
 
Pa da, zašto ne?
I Srbija u NATO jednog dana. Koliko god ti se to činilo nemogućim danas.
NATO nije samo vojni savez. Kao što će Srbija ući u EU jednog dana, tako će ući u u NATO

Meni lično se uopšte ne čini nemoguće. Činjenica je da je NATO kancelarija smeštena u Ministarstvu odbrane Republike Srbije.
 
Praviš se lud. Srbi tamo ne prepoznaju države kao svoje. Ni u jednoj državi Srbi ne žele da se kao kod kuće osećaju. Crna Gora, Bosna, Hrvatska. Trenutno rade na rušenju crne gore.

Daleko su Srbi od miroljubivog naroda. Znam i sam previše Srba koji su prava stoka.

Dozvoljeno je srpsku državu razvaljivati, ali nije neke kvazi tvorevine , je li?
 
Pa Srbi nisu nikome neprijatelji, odakle pakt protiv Srba? Mislim da to nije defanzivni već ofanzivni pakt a to je već agresivno ponašanje prema Srbima a što uopšte nije u redu i jako je nepošteno. Ukoliko je situacija takva onda je jedini pravi odgovor srpsko naoružavanje i jačanje vojnih potencijala.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Stari moj, tebi nisu baš sve na broju. Nikome, osim svima ostalima oko sebe. Ti si prespavao 90-te ili nisi bio ni rođen? Srbija ima za predsjednika čovjeka koji u Glini 1995.-te govori o srpskoj Lici, srpskom Kordunu, srpskoj Baniji. Kad je nedavno bio u Zagrebu odbio je ispričati se za te riječi, što znači da i dan danas isto misli. Srbija je neprijatelj svima u okruženju i biti će to još dugo!
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Stari moj, tebi nisu baš sve na broju. Nikome, osim svima ostalima oko sebe. Ti si prespavao 90-te ili nisi bio ni rođen? Srbija ima za predsjednika čovjeka koji u Glini 1995.-te govori o srpskoj Lici, srpskom Kordunu, srpskoj Baniji. Kad je nedavno bio u Zagrebu odbio je ispričati se za te riječi, što znači da i dan danas isto misli. Srbija je neprijatelj svima u okruženju i biti će to još dugo!

Зато што су Усташе и Балије непријатељи човечанства ...

Зато сте нам непријатељи ... :manikir:
 

Back
Top