Quantcast

Zagreb, Podgorica i Priština napravili tajni pakt koji deluje protiv Srbije

Da li su Srbi "hendikepirani" zbog odbijanja ulaska u NATO pakt? Drugi to koriste?

• Da.

glasova: 4 50,0%
  • Ne.

glasova: 4 50,0%

• Ukupno glasova
    8

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.446
Nije nama problem nikakav pakt bečkih podguznih muva.Nama su najveći problem izdajnici na vlasti.

СЕРВЕР: Вучић је рекао да ће потписати споразум о Косову после избора и нове Владе
14:19 20.05.2020.
5

AddThis Sharing Buttons
Share to SMS
SMSShare to FacebookFacebookShare to VkontakteVkontakteShare to TwitterTwitterShare to ViberViberShare to WhatsAppWhatsAppShare to Telegram
Telegram

ЊУЈОРК - Амерички стручњак за Балкан Данијел Сервер констатује, с нескривеним незадовољством, да је Београд данас омиљени партнер Вашингтона и да се ради о променама које значе велику прекретницу у америчкој политици.

„Очекујте непредвидиве потезе, не само на Балкану“, рекао је Сервер на панелу Универзитета Колумбија на тему „Будућност Косова“ и додао да су наредни месеци од виталног значаја за будућност Косова.

Poruka
4.266
Ukoliko si Hrvat i dobar poznavalac politike Republike Hrvatske, možeš li mi odgovoriti kako bi se Republika Hrvatska ponašala u slučaju otcepljenja Republike Srpske od Bosne i Hercegovine? Link

https://forum.krstarica.com/threads...iji-do-2050-godine-zelje-ili-realnost.896558/
Hrvat jesam, iz Hrvatske. Mogu ti reći moje mišljenje. RH je priznala RBiH u njenim granicama. RH je potpisala Daytonski sporazum kojim se obavezala štititi BiH. Otcjepljenje RS od RBiH je kršenje međunarodnih sporazuma i 99% uvod u novi rat. Srbi su već započeli jedan svjetski rat. I sve ratove 90-tih. Ne bih se čudio da im neke gluposti opet padnu na pamet.

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.073
Hrvat jesam, iz Hrvatske. Mogu ti reći moje mišljenje. RH je priznala RBiH u njenim granicama. RH je potpisala Daytonski sporazum kojim se obavezala štititi BiH. Otcjepljenje RS od RBiH je kršenje međunarodnih sporazuma i 99% uvod u novi rat. Srbi su već započeli jedan svjetski rat. I sve ratove 90-tih. Ne bih se čudio da im neke gluposti opet padnu na pamet.

Hvala na odgovoru.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.