zaebavanje

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
daklen...
provalite da vas neko na ljis terenu zaebava, sta radite? vracate na finjaka, sta, kako...?
ili, vi, koji zaebavate partnere, kako i zasto to radite? iz neke osvete, iz sporta, zabave el sta?
 
daklen...
provalite da vas neko na ljis terenu zaebava, sta radite? vracate na finjaka, sta, kako...?
ili, vi, koji zaebavate partnere, kako i zasto to radite? iz neke osvete, iz sporta, zabave el sta?

Ja ne zaebavam svoje partnerke.
Ranije sam znao da napravim rastur uz vatromet kad one mene zaebavau, u poslednjih par godina svog promiskuitetnog perioda zadovoljavao sam se jednim ladnim "ćao".
Sad imam ženu, a ona ima napismeno dozvolu da me zaebava (to je onaj papir što sam potpisao kod matičara). Šta ću, ćutim i trpim, poso - kuća; kuća - poso; "riljam ženo, riljam"; "da draga" etc...
 
nadju se tu krelci koji bi da smaraju...nekad uzvratim,nemam sa tim problem, nekad prijavim a nekad iskuliram....kako mi se tjefne :D.....

a znam da podyebavam, imam gadnu jezicinu kad sam isprovocirana, ali se trudim da kanalisem tu svoju slabost.....
 
daklen...
provalite da vas neko na ljis terenu zaebava, sta radite? vracate na finjaka, sta, kako...?
ili, vi, koji zaebavate partnere, kako i zasto to radite? iz neke osvete, iz sporta, zabave el sta?

Toliko se uznemirim da odem da secem vene ili skocim kroz prozor. Onda me u zadnjem momentu spasu komsije koje vole da gledaju tudja posla.
 
daklen...
provalite da vas neko na ljis terenu zaebava, sta radite? vracate na finjaka, sta, kako...?
ili, vi, koji zaebavate partnere, kako i zasto to radite? iz neke osvete, iz sporta, zabave el sta?

nemam pojma, uglavnom ispada da ja zajebavam druge, a oni se nesto kao tu vrte u krug od ludila
a uopste ne znam zasto, ja im samo lepo kazem ne mogu ljudi sa vama, glupi ste i pokusam da prekinem kontant na fino, a oni to tumace kao neko prenemaganje i zavlacenje
obrnuto mi se nije desilo
 
nemam pojma, uglavnom ispada da ja zajebavam druge, a oni se nesto kao tu vrte u krug od ludila
a uopste ne znam zasto, ja im samo lepo kazem ne mogu ljudi sa vama, glupi ste i pokusam da prekinem kontant na fino, a oni to tumace kao neko prenemaganje i zavlacenje
obrnuto mi se nije desilo

Nemoj samo mene zaebavati, smiluj se na moj komsiluk.
 

Back
Top