gost 224104
Elita
- Poruka
- 20.630
sad bas gledam neke slike na FB-u sa jednog vjencanja u crnu goru, mlada je izuzetno lijepa (ali bas nije da pricam vec stvarno jest) a on njen cojek ili ti mladozenja pa ono neki prosjek a mozda cak ispod prosjeka ----> uopste nisu par msm pitala sam se dje su joj oci bile?
zatim odem na jedan drugi profil dje je takodje protutnjela svadba i vidim istu "situvaciju"
sad ja imam dvije teorije a) ili je na ovom balkanu procentualno vise lepih devojaka nego momaka ili b) devojke se protutnje pa onda uhvate nekog dobricu pomalo i naivca

zatim odem na jedan drugi profil dje je takodje protutnjela svadba i vidim istu "situvaciju"
sad ja imam dvije teorije a) ili je na ovom balkanu procentualno vise lepih devojaka nego momaka ili b) devojke se protutnje pa onda uhvate nekog dobricu pomalo i naivca








