Zadarski protojerej izudarao 13 godišnjeg dječaka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stjepan Radić

Ističe se
Banovan
Poruka
2.949
Muškarac iz Zadra sumnjiči se da je jučer u večernjim satima u ulici Blaža Jurjeva rukama po glavi izudarao 13-godišnjeg dječaka, priopćila je PU zadarska.

Neslužbeno doznajemo kako se radi o protojereju Pravoslavne crkve Svetog Ilije u Zadru. Dječak, koji je inače njegov susjed, zadobio je lakše tjelesne ozljede, a protiv 66-godišnjaka je podnesena kaznena prijava.
http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/zadarski-protojerej-izudarao-djecaka-po-glavi.html

Izgubili ste rat , pa se sad zbog isfrustriranosti osvećujete na djeci.:roll:
 
Muškarac iz Zadra sumnjiči se da je jučer u večernjim satima u ulici Blaža Jurjeva rukama po glavi izudarao 13-godišnjeg dječaka, priopćila je PU zadarska.

Neslužbeno doznajemo kako se radi o protojereju Pravoslavne crkve Svetog Ilije u Zadru. Dječak, koji je inače njegov susjed, zadobio je lakše tjelesne ozljede, a protiv 66-godišnjaka je podnesena kaznena prijava.
http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/zadarski-protojerej-izudarao-djecaka-po-glavi.html

Izgubili ste rat , pa se sad zbog isfrustriranosti osvećujete na djeci.:roll:

postupak za osudu
ali tvoj zakljucak...mozes ti to i bolje
 
Muškarac iz Zadra sumnjiči se da je jučer u večernjim satima u ulici Blaža Jurjeva rukama po glavi izudarao 13-godišnjeg dječaka, priopćila je PU zadarska.

Neslužbeno doznajemo kako se radi o protojereju Pravoslavne crkve Svetog Ilije u Zadru. Dječak, koji je inače njegov susjed, zadobio je lakše tjelesne ozljede, a protiv 66-godišnjaka je podnesena kaznena prijava.
http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/zadarski-protojerej-izudarao-djecaka-po-glavi.html

Izgubili ste rat , pa se sad zbog isfrustriranosti osvećujete na djeci.:roll:

Uz pedofiliju, evo i sadizma.
 
stvarno?
pa sto onda nisi napisao da je za forumske soviniste..vec si napisao da je za forumske patriote...tebi to isto?
ili se tebi na pr hrvatski patriotizam meri sovinizmom prema srbima...ili mislis da se srpski patriotizam meri sovinismom prema hrvatima?

Obično stavim navodnike kod forumskih patriota. Zna se na koga mislim pod tim. (sakati,grof,vampir,kajzerica,paprika,laci). To su ti forumski patrioti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top