• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Zacepio mi se nokat

Mačka_Zagrebačka

Legenda
Moderator
Poruka
73.858
... ruku da očistim nešto, zakačim za nešto oštro i zacepim nokat i raskrvarim se

pokusaj uzeti zavoj i gips i napravi longetu, prvo zamotas prst. onda zagipsas. onda zamotas ruku do lakta zajedno s prstom. onda zagipsas. onda uzmes onu maramu iz prve pomoci, dobro zamotas preko lopatice. onda zagipsas. onda za svaki slucaj uzmi jedan drveni stap i oslanjaj se na njega dok hodas, zbog ravnoteze. Ako neko pita sta ti je reci napao me medvjed u sumi, nikako nemoj priznati da je mis u pitanju :nono2:

Danik

Autor Lošeg Života
Poruka
13.322
pokusaj uzeti zavoj i gips i napravi longetu, prvo zamotas prst. onda zagipsas. onda zamotas ruku do lakta zajedno s prstom. onda zagipsas. onda uzmes onu maramu iz prve pomoci, dobro zamotas preko lopatice. onda zagipsas. onda za svaki slucaj uzmi jedan drveni stap i oslanjaj se na njega dok hodas, zbog ravnoteze. Ako neko pita sta ti je reci napao me medvjed u sumi, nikako nemoj priznati da je mis u pitanju :nono2:
A tetanus protiv mišotitisaa?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
44.635
dobro ti je ovo!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
44.635
evo zašto se meni zacepi nokat...

20220831_122158_resized.jpg

guram gole ruke u žbunje, trnje, rupe...
(danas sam čistio sasušene delove pasiflore)

a imam rukavice ko čovek kojih se setim tek kad se dobro izgrebem, izbodem i isečem
(ili zacepim nokat ;))

20220831_131106_resized.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.