zabrinuta

drustvo,treba mi savet,mesec dana sam sa deckom i super nam je.ali nekoliko poslednjih dana mi se ne javlja,mobitel mu je skoro stalno iskljucen,zabrinuta sam da mu se nesto nije lose desilo,imam i njegov fiksni broj,ali ga nisam nikad zvala na taj broj,ne znam da li sad da zovem,zanima me sta se desava, brinem se, a opet plasim se da je on ok i da mozda hoce da me otkaci pa cu ispasti glupa.sta da radim, mozda je najbolje da cekam ili sta?hvala

Ма зови одмах. И мене сад интересује:-|
 
Ma kako dosta, može i mama da se javi... Pa kaže recimo .. Srećo, nije tu, otišao sa devojkom ima jadnica spontani...

Šalimo se bre. :lol: Dečko joj izgubio sigurno na kladionici pa besan na ceo svet.
 
Pa koleginice, muškarci mogu biti takvi kad popizde iz nekog razloga. Iskreno rečeno taj tip mi se sve više sviđa jer je dosledan u nekom svom gnevu. Mislim da će oniks ako je strpljiva da ga dočeka.
 
Veza im je ekstra. Eh, da je mene svaki decko zvao da vidi da li sam dobro kad me nema da mu se javim i kad iskljucim telefon, ja ne bih znala sta da radim, svaki bi mi bio ekstra, ne bih znala za koga da se odlucim, Igor bi bio ugrozen :D
 

Back
Top