gost 167296
Iskusan
- Poruka
- 5.958
Šta mislite kakva će biti nova turska serija? Hoćete li gledati? Očekujete li više nego od ovih prethodnih? 
Pa da vas vidim. Ja ću pogledati par epizoda pa ako mi se svidi nastaviću ako ne neću. Mada ne očekujem puno, mislim da će biti kao i Gumuš.

Pa da vas vidim. Ja ću pogledati par epizoda pa ako mi se svidi nastaviću ako ne neću. Mada ne očekujem puno, mislim da će biti kao i Gumuš.


Dobro kad je od Marisol ćuti kad nije od Kasandre ona je bila prva 



ali i na vrhunski sklop tragiče priče, vrhunske glume i glazbe u seriji. 