Quantcast

Zabranjeno delovanje SPS-a!?

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.219
Citat dela Ustava Srbije:
Član 82:
Ekonomsko uređenje u Republici Srbiji počiva na tržišnoj privredi, otvorenom i slobodnom tržištu.........
---------------
A u Statutu Socijalističke Partije piše u članu 2 da je to skup građana čiji je cilj izgradnja socijalizma kao humanog i ............http://www.sps.org.yu/uploads/1statut.pdf

Oprostite, ali meni to izgleda kao da SPS deluje protiv-ustavno!?:D

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741
Mnogi već deluju, ili bi delovali protiv-ustavno ili protiv-zakonski ako bi im se ukazala prilika.
A da objasniš, tj. 'dokažeš' svoje mišljenje?:D

A da ti i tebi slicni objasne sta ih zabole koga kod nas u Srbiji, treba protezirati ili zabranjivati, aaa?

Mi, gradjani Srbije, imamo i moralno i svakakvo pravo da hvalimo il kudimo, nase...koji god bili i kako se god zvali, al vi...sta se vi mesate?:evil:

Pa ja bih negde kod vas i samog Cedera branila zato sto je on nas gradjanin, kakav god da je, te ja mogu i da ga opljunem, sto je vama odande, gde god da ste, ovde ZABRANJENO.

Imate vi i svojih problema da se zabavite o svom jadu...pustite nas ovde da se sami brineme za sebe i oko sebe.

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.219
A da ti i tebi slicni objasne sta ih zabole koga kod nas u Srbiji, treba protezirati ili zabranjivati, aaa?

Mi, gradjani Srbije, imamo i moralno i svakakvo pravo da hvalimo il kudimo, nase...koji god bili i kako se god zvali, al vi...sta se vi mesate?:evil:

Pa ja bih negde kod vas i samog Cedera branila zato sto je on nas gradjanin, kakav god da je, te ja mogu i da ga opljunem, sto je vama odande, gde god da ste, ovde ZABRANJENO.

Imate vi i svojih problema da se zabavite o svom jadu...pustite nas ovde da se sami brineme za sebe i oko sebe.
Ajde curo o'ladi!
Rođen sam u Srbiji i živio sam tamo 20 godina! Prema tome, IMAM PRAVO tražiti takvu zabranu radi minulog rada njihovih korena!:D

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741
Eto, osim Hrvatima, i nekim Srbima trebam objašnjavati: 74-e godine nisa nikuda izbegao, već sam se šetao po jednoj državi čiji sam bio državljanin!

Dobro za tebe...i tamo si i ostao...pa sta te onda briga sta mi ovde radimo?

Meni je interesantno na ovom forumu da su najglasniji pobeglice hrvati, zbunjeni bosnjaci...ups...bosanci...kako god...i pokoji pogubljeni mesanac koji/a ni sam ne zna ko je i sta hoce...:confused:

pedjaza

Aktivan član
Poruka
1.252
Citat dela Ustava Srbije:
Član 82:
Ekonomsko uređenje u Republici Srbiji počiva na tržišnoj privredi, otvorenom i slobodnom tržištu.........
---------------
A u Statutu Socijalističke Partije piše u članu 2 da je to skup građana čiji je cilj izgradnja socijalizma kao humanog i ............http://www.sps.org.yu/uploads/1statut.pdf

Oprostite, ali meni to izgleda kao da SPS deluje protiv-ustavno!?:D
To je pisalo u clanu 2. Statuta SPS iz 1990. godine. U Statutu SPS-a iz 1992. u clanu 2. pise: Socijalisticka partija Srbije je politicka partija gradjana koji prihvataju i ostvaruju ideje i ciljeve Programa SPS.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.