zabranjena ljubav

Ivana 2004:
ja udata on ozenjen
znamo se dugo al tek sad se rodila hemija izmedju nas koja je ozbiljno jaka i raste u jake emocije ,,,, aa tako bih bili zajedno i poceli nesto novo ,,,,
pa sta da radim?

evo resenja zar ga nevidis
pocni ponovo
zar je to tako strasno
znas li koliko ljudi pocinje iz pocetka

samo napred
 
pa sta ako si udata ako ga volis
i ako je on ozenjen

pitam te zasto si upala u depresiju
zasto si sebi to dozvolila
ako ga volis i on tebe tu prepreke nema
ako mene pitas
idi sa njim i pravi novu decu i novi zivot
 
rekoh ti bre zeno
samo nazoves i kazes "ne dolazim kuci nikada vise"
ako bas nemas hrabrosti

sta te briga

ali
ruku na srce
nece ti biti lako to reci ali ces morati
ja bi radije u lice to rekla
ali to je samo jedan sat i bice gotovo
nece uspeti ni da se naljuti a ti ces vec otici
 
Ivana 2004:
ja udata on ozenjen
znamo se dugo al tek sad se rodila hemija izmedju nas koja je ozbiljno jaka i raste u jake emocije ,,,, aa tako bih bili zajedno i poceli nesto novo ,,,,
pa sta da radim?

Radi isto ono sto i ostali koju su u takvoj situaciji rade,.....Nisi ni prva ni poslednja koja je udata i koja ima nekoga a tako i on....Uzivajte ,...
Mada ukoliko je to ozbiljno i ne osecas nista prema svom suprugu ona je bolje da mu kazes.....Ali moras biti sigurna...da je to to...jer posle nema nazad.
 
Ivana 2004:
to si upravu,,
ali opet koliko god da birash nikad ne znash dal je prava ili pravi....
Ma da... vidis to je velika zabluda... sto svi misle da su ljudi glupi i coravi... i kao da ce se praviti fini 5 minuta i onda ostvariti neki svoj cilj... Imaju takve ideje i snove... nadanja... Ali u praksi ljudi bas i nisu toliko glupi i coravi...
 
Petar_Pan:
Ma da... vidis to je velika zabluda... sto svi misle da su ljudi glupi i coravi... i kao da ce se praviti fini 5 minuta i onda ostvariti neki svoj cilj... Imaju takve ideje i snove... nadanja... Ali u praksi ljudi bas i nisu toliko glupi i coravi...

hm
pa svako ima pravo da pogresi
a ova zena nije ni prva a ni zadnje koja je nasla tek sad svoju srecu
 
Ivana, nisi sigurna ni da je ovaj "novi" pravi.
I nikad ne mozes biti sigurna.
Imas li djece?
A tvoj "momak"?
A sad slusaj:
Tesko hoce biti ali moras reci....i bice frka.....i svi ce reci da si kobila, i rospija i sve naj naj gore ali ce proci.....
been there
done that
very happy now
 

Back
Top