Zabraniti lov !

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Lovci su SKRNAVITELJI PRIRODE! :evil:

Ljudi sa izrazenim UBILACKIM NAGONIMA.

Nekda se ubijalo da bi se jelo, prezivelo, a danas neki UBIJAJU IZ ZADOVOLJSTVA !

Na svetu je sve vise ugrozenih vrsta.

BEZUMNI MASAKR ZIVOTINJA SE MORA ZAUSTAVITI!

Lovci su SKRNAVITELJI PRIRODE! :evil:

Ljudi sa izrazenim UBILACKIM NAGONIMA.

Nekda se ubijalo da bi se jelo, prezivelo, a danas neki UBIJAJU IZ ZADOVOLJSTVA !

Na svetu je sve vise ugrozenih vrsta.

BEZUMNI MASAKR ZIVOTINJA SE MORA ZAUSTAVITI!
Slažem se.. Žalosno je koliko životinja uzalud strada...
Nikada mi nije ni malo na pamet da idem u lov, niti ću ići.

Možda da stavi do znanja koliko ljudi nepotrebno uništavaju i ugrožavaju životinjski svet?!

tako je !

Zelim da SVAKIM DANOM jacam EKOLOSKU SVEST
kod ogromne vecine ljudi o BESMISLENOSTI UBIJANJA STVORENJA KOJA ISTO IMAJU DUSU....

Da narod shvati KOJI SU TO NAGONI, PORIVI i PRIMITIVIZAM koji teraju lovce da UBUJAJU NESRECNE ZIVOTINJE....

Zelim da ljudi shvate da BOGATSTVO ZIVOG SVETA treba da ostane i BUDUCIM GENERACIJAMA
, a ne da strada od NISKIH STRASTI POJEDINACA danasnjih vremena....

Jer, kada jedna vrsta na svetu nestane, to znaci da je nestala ZA UVEK.....

Poslednja izmena:
tako je !

Zelim da SVAKIM DANOM jacam EKOLOSKU SVEST
kod ogromne vecine ljudi o BESMISLENOSTI UBIJANJA STVORENJA KOJA ISTO IMAJU DUSU....

Da narod shvati KOJI SU TO NAGONI, PORIVI i PRIMITIVIZAM koji teraju lovce da UBUJAJU NESRECNE ZIVOTINJE....

Zelim da ljudi shvate da BOGATSTVO ZIVOG SVETA treba da ostane i BUDUCIM GENERACIJAMA
, a ne da strada od NISKIH STRASTI POJEDINACA danasnjih vremena....

Jer, kada jedna vrsta na svetu nestane, to znaci da je nestala ZA UVEK.....

I miševi i pacovi imaju dušu. I muve i komarci. I bakterije. Sve je to deo prirode.

A tek krave, čurke, kokoške, koze, ovce itd....

Ajde sad udri po njima!

I miševi i pacovi imaju dušu. I muve i komarci. I bakterije. Sve je to deo prirode.

A tek krave, čurke, kokoške, koze, ovce itd....

Ajde sad udri po njima!

Znao sam da ces to napisati, jer vas mozak je DOVOLJNO UZAK da tako razmisljate....

Nije isto ubijati IZ POTREBE i IZ ZADOVOLJSTVA!

Muve, komarci, bakterije, kokosi, ovce, svinje, koze se sakrifikuju da bi ljudi ZIVELI i PREZIVELI, a zec, srna, fazan i ostala divljac se ubija IZ PERVERZNIH POTREBA LOVACA ZA UBIJANJEM RADI UBIJANJA !

Ako ljudski rod dodje u situaciju da lovi da bi preziveo = LOV JE OPRAVDAN!

Ali ako se ubija da bi se zadovoljili neki NISKI NAGONI POJEDINACA ...e tada NIJE OPRAVDAN!

A danas niko ne lovi zato sto NEMA STA DA JEDE!

Znao sam da ces to napisati, jer vas mozak je DOVOLJNO UZAK da tako razmisljate....

Nije isto ubijati IZ POTREBE i IZ ZADOVOLJSTVA!

Muve, komarci, bakterije, kokosi, ovce, svinje, koze se sakrifikuju da bi ljudi ZIVELI i PREZIVELI, a zec, srna, fazan i ostala divljac se ubija IZ PERVERZNIH POTREBA LOVACA ZA UBIJANJEM RADI UBIJANJA !

Ako ljudski rod dodje u situaciju da lovi da bi preziveo = LOV JE OPRAVDAN!

Ali ako se ubija da bi se zadovoljili neki NISKI NAGONI POJEDINACA ...e tada NIJE OPRAVDAN!

A danas niko ne lovi zato sto NEMA STA DA JEDE!

Ne mora da mi persiraš.

Lov je zakonom određen i ništa se ti tu ne pitaš. Kao i mnoge druge stvari koje mnogima smetaju, ali su zakonite.

A pravi masakr nad plemenitim životinjama je u EU. Evo ti link:

http://doznajemo.com/2012/06/17/gro...i-muskarci-koljuci-druzeljubive-delfine-foto/

Ne mora da mi persiraš.

Lov je zakonom određen i ništa se ti tu ne pitaš. Kao i mnoge druge stvari koje mnogima smetaju, ali su zakonite.

A pravi masakr nad plemenitim životinjama je u EU. Evo ti link:

http://doznajemo.com/2012/06/17/gro...i-muskarci-koljuci-druzeljubive-delfine-foto/

Ne zanima mene zakon.

Mene zanima da vas ljudi gledaju kao na SKRNAVITELJE PRIRODE, da VAS SE GNUSAJU I GADE gder god da se pojavite sa puskama!

Sa aspekta ZASTITE PRIRODE vi to i jeste i to zasluzujete.

Sve dok se jednog dana narod vama ne kaze : "Sada idemo na REFERENDUM da li ce se lov ukinuti ili ne!"

I tada cete PREDATI PUSKE U OPSTINU i ici da lovite samo kada se neka vrsta PRENAMNOZI.

U medjuvremenu cete kupiti digitalne fotoaparate i ici da snimate prirodu, a zimi cete ici da hranite zivotinje, kao pravi i cestiti ekologisti KOJI VOLE PRIRODU, a ne koji vole UBIJANJE PRIRODE!

Ne zanima mene zakon.

Mene zanima da vas ljudi gledaju kao na SKRNAVITELJE PRIRODE, da VAS SE GNUSAJU I GADE gder god da se pojavite sa puskama!

Sa aspekta ZASTITE PRIRODE vi to i jeste i to zasluzujete.

Sve dok se jednog dana narod vama ne kaze : "Sada idemo na REFERENDUM da li ce se lov ukinuti ili ne!"

I tada cete PREDATI PUSKE U OPSTINU i ici da lovite samo kada se neka vrsta PRENAMNOZI.

U medjuvremenu cete kupiti digitalne fotoaparate i ici da snimate prirodu, a zimi cete ici da hranite zivotinje, kao pravi i cestiti ekologisti KOJI VOLE PRIRODU, a ne koji vole UBIJANJE PRIRODE!

I ti si meni gadan pa zakon dozvoljava tvoje postojanje.

A referendum ne raspisuje narod, nego vlada.

Lov je tradicija i grana privrede, tako da se džaba dernjaš ovde.

I ti si meni gadan pa zakon dozvoljava tvoje postojanje.

A referendum ne raspisuje narod, nego vlada.

Lov je tradicija i grana privrede, tako da se džaba dernjaš ovde.

Lov NIJE NIKAKVA TRADICIJA jer se njime bavi manje od 1% stanovnistva!

Iz istih razloga je mnogo manje privredna grana.

Vlada ce RASPISATI REFERENDFUM /verovatno uskoro/ da CEO NAROD kaze da li zeli ili ne da lovci ubijaju divljac koja je OPSTE VLASNISTVO SVIH GRADJANA, a ne samo lovaca!

Vise zivotinja se ubije na industrijskoj traci u minuti nego u lovu za citavih godinu dana...
plus zivotinje u lovistima zive u koliko toliko prirodnom okruzenju za razliku od zivotinja na industrijskih farmama koje zive stesnjene bez dnevne svetlosti

Vise zivotinja se ubije na industrijskoj traci u minuti nego u lovu za citavih godinu dana...
plus zivotinje u lovistima zive u koliko toliko prirodnom okruzenju za razliku od zivotinja na industrijskih farmama koje zive stesnjene bez dnevne svetlosti

Ako loviš po zakonu, budi srećan da u dve-tri sezone zvekneš jednu svinju i po par zečeva i neku pticu. Pravim lovcima je druženje bitno, a ne odstrel.

Ako bi se lovilo po zakonu, divljači bi bilo za izvoz. Ne bismo mogli od njih na izlet da izađemo.

Ako loviš po zakonu, budi srećan da u dve-tri sezone zvekneš jednu svinju i po par zečeva i neku pticu. Pravim lovcima je druženje bitno, a ne odstrel.

Ako bi se lovilo po zakonu, divljači bi bilo za izvoz. Ne bismo mogli od njih na izlet da izađemo.

Ako je pravim lovcima VISE BITNO DRUZENJE NEGO UBISTVO I KRV, zasto se onda ne sakupe i idu da digitalnim kamerama SNIMAJU DIVLJAC?

To je isto tako zanimljivo ZA NORMALNE LJUDE.

Ja bih pozdravio lovce koji idu da ULOVE neki DOBAR SNIMAK!

A verujem da bi to uradilo i 99% stanovnistva koji nisu lovci i kojima ta divljac ISTO PRIPADA koliko i lovcima!

http://4.***************/_jO-OI-lmVrE/S-GVt8xRcmI/AAAAAAAANkM/fB0kttFdV2Y/s400/Aa-1.png

Zar ih nije lepse SLIKATI nego UBITI???

Poslednja izmena:
Ako je pravim lovcima VISE BITNO DRUZENJE NEGO UBISTVO I KRV, zasto se onda ne sakupe i idu da digitalnim kamerama SNIMAJU DIVLJAC?

To je isto tako zanimljivo ZA NORMALNE LJUDE.

Ja bih pozdravio lovce koji idu da ULOVE neki DOBAR SNIMAK!

A verujem da bi to uradilo i 99% stanovnistva koji nisu lovci i kojima ta divljac ISTO PRIPADA koliko i lovcima!

http://4.***************/_jO-OI-lmVrE/S-GVt8xRcmI/AAAAAAAANkM/fB0kttFdV2Y/s400/Aa-1.png

Zar ih nije lepse SLIKATI nego UBITI???

Nekad je lepše slikati, a nekad upucati.

Back