Quantcast

Zabraniti Hrvatima da svojataju Nikolu Teslu?

Da li Hrvatima rezolucijom UN zabraniti svojatanje Nikole Tesle?

• Da, i rešiti taj pokušaj kradje jednom za sva vremena.

glasova: 15 83,3%
  • Nije politički korektno, to bi narušilo naše odnose sa Rep. Rvackom

glasova: 3 16,7%

• Ukupno glasova
    18

Frtajler

Poznat
Poruka
8.567
Или бисте га стрпали у Јасеновац.
Nismo u devedesetima nikoga trpali u Jasenovac, a bilo je dosta Srba u redovima ZNG-a i poslije HV-a koji su, baš kao i Tesla, Hrvatsku smatrali svojom domovinom.I to su Srbi kakve u RH volimo, baš kao što ti voliš Hrvate, Mađare i Ruminje koji žive u Srbiji i Srbiju smatraju svojom otadžbinom.

al bundy

Legenda
Poruka
60.613
Ако не може баш да прође у ГС ОУН због утицаја Билдерберга, како би било да се бар изгласа обавезујућа резолуција у парламенту Србије?

То би дохакало госпићким усташама.
Trenutno imamo važnije brige da sprečimo Jetija iz Njemčke da nas vakciniše 5 G migrantima ,a posle ćemo ustašama jebati majku...

Tanguy

Aktivan član
Poruka
1.545
i sad Teslu da kloniraju, gdje god da ode nastao bi kurzschluss...sreća pa je bio dovoljno pametan i izabrao put preko oceana...i samo su ga golubovi razumijeli, ovi drugi što galame, moj, naš itd. oni su mu krvna zrnca brojali i DNK analizirali...

jedino mi nije jasno kako mu ondašnja Srbija nije omogućila da napreduje na njenom tlu, a ne tamo trule kapitaliste da služi...umjesto da svom sunarodnjaku pruže sve, oni mu rekli, aj vataj se magle i Nijagare...opet kad razmislim i jasno mi je zašto, ipak je čovjek pričao Hrvatskim jezikom i nitko ga od ondašnjih velikih umova nije ni mogao da razumije...stvarno, imao je peh u životu...roditi se na tabu mjestu, sreća Colombo otkri Omeriku...

što se mene osobno tiče, čovjek je svjetski...rodio se gdje se rodio i to se ne može izmijeniti...rođenjem je bio što je bio...ali to je najmanje od svega bitno, bitno je da je cijeli svijet zadužio i da mu možemo svi 1000g najmanje zahvalni biti...sad da nas sve tu čita, samo bi kazao, zar je tamo još uvijek mrak...

Heart of Courage

Primećen član
Poruka
576
Da, ali mene zanima RH a ne izdajnička NDH. Zato ova prva postoji, a ova druga je propala kao i Nedićeva Srbija.
Како је Пуповац Хрватску упоредио са НДХ, и зашто је у праву
На жалост Хрватске, али и на радост неких Хрвата, Пуповац је у праву када упоређује Републику Хрватску с усташком НДХ
БИЛИ БИ УСТАШЕ, АЛИ ДА СЕ НЕ ЗНА
Сраме се и боје самих себе па се скривају иза домољубља умјесто да отворено кажу да су фашисти.
https://www.standard.rs/2019/08/23/...-hrvatsku-uporedio-sa-ndh-i-zasto-je-u-pravu/

жежени

Iskusan
Banovan
Poruka
5.325
Како је Пуповац Хрватску упоредио са НДХ, и зашто је у праву
На жалост Хрватске, али и на радост неких Хрвата, Пуповац је у праву када упоређује Републику Хрватску с усташком НДХ
https://www.standard.rs/2019/08/23/...-hrvatsku-uporedio-sa-ndh-i-zasto-je-u-pravu/
Пуповац је један невероватан лик, како их он само фино пампрчи.

жежени

Iskusan
Banovan
Poruka
5.325
Стварно срамота, Хрвати својатају америчког научника.
Бедна провокација, неинтелигентна за лик који играш овде. Порука треба да гласи да хрвати својатају једног Југословенског научника. А да, он је био за краљевину, извини.

Dr.Jackson

Aktivan član
Poruka
1.375
Hrvatski i američki znanstvenik srpskog porijekla Nikola Tesla.
Не може то никада бити већ искључиво и само искључиво.

Српски научник који се родио на простору ондашње Аустро-угарске и касније живео у САД али пре свега патриота (волео је Југославију) и српски родољуб! Ево све црно на бело, јасно и прецизно шта човек каже за себе.

Poslednja izmena:

Dr.Jackson

Aktivan član
Poruka
1.375
БИО САМ И ВАЗДА ОСТАЈЕМ СРБИН И НИШТА ВИШЕ.
Какав интернационалиста и остало што му се преписује у нади да се смири сујета. Јесте Тесла био велики хуманиста али далеко је он био од интернационалисте, баш напротив. :hahaha:

Frtajler

Poznat
Poruka
8.567
Не може то никада бити већ искључиво и само искључиво.

Српски научник који се родио на простору ондашње Аустро-угарске и касније живео у САД али пре свега патриота (волео је Југославију) и српски родољуб! Ево све црно на бело, јасно и прецизно шта човек каже за себе.

Jel Milorad Pupovac srpski ili hrvatski političar?

krinka5

Veoma poznat
Poruka
14.162
i sad Teslu da kloniraju, gdje god da ode nastao bi kurzschluss...sreća pa je bio dovoljno pametan i izabrao put preko oceana...i samo su ga golubovi razumijeli, ovi drugi što galame, moj, naš itd. oni su mu krvna zrnca brojali i DNK analizirali...

jedino mi nije jasno kako mu ondašnja Srbija nije omogućila da napreduje na njenom tlu, a ne tamo trule kapitaliste da služi...umjesto da svom sunarodnjaku pruže sve, oni mu rekli, aj vataj se magle i Nijagare...opet kad razmislim i jasno mi je zašto, ipak je čovjek pričao Hrvatskim jezikom i nitko ga od ondašnjih velikih umova nije ni mogao da razumije...stvarno, imao je peh u životu...roditi se na tabu mjestu, sreća Colombo otkri Omeriku...

što se mene osobno tiče, čovjek je svjetski...rodio se gdje se rodio i to se ne može izmijeniti...rođenjem je bio što je bio...ali to je najmanje od svega bitno, bitno je da je cijeli svijet zadužio i da mu možemo svi 1000g najmanje zahvalni biti...sad da nas sve tu čita, samo bi kazao, zar je tamo još uvijek mrak...
Evo ga još jedan filozof koji ovoga puta kaže da je Tesla svjetski . Istina Tesla nikada ni jednom rečju nije spomenuo da je po nacionalnosti svjetski ali će se uvek naći neko ko će izmisliti i takvu glupost.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.