zabrana ili regulisanje rada lbgt

27E

Legenda
Poruka
52.416
nema link, samo nesto razmisljam,

moze li se vazecim zakonskim resenjima ustanoviti ucesce tih gej organizacija u dosadasnjem masovnom uznemiravanju javnog reda i mira,

sami su priznali sve tj nameru, pa ajde da ih neki nezavisan advokat ili nvo izanalizira i podnese predlog za sankcionisanje

licno, nemam nista protiv sve dok mi se ne obrate, ja se njima nikada ne obracam i ne poznajem ih, kao organizacije, i ne zanimaju me.

znaci smisljeno uznemiriju postene lojalne kapitalisticke gradjane, ja koliko znam to je remecenje javnog reda i mira. da se lepo organizatori privedu, dezurni sudija za prekrsaje da expres otkuca, to mu je inace posao i nije mu prvi put, i pravac padinjak na branje kukuruza

mozda izgleda kao da se salim, ali ja sve svoje obaveze prema drzavi izvrsavam, pa molim i da drzava mene zastiti od primitivnih agresivaca
 
Što se mene tiče nemam ništa protiv.
Mislim da Ministarstvo za ljudska i manjinska prava može sasvim adekvatno da brine o pravima homoseksualaca bez uplitanja kojekakvih dušebrižnih organizacija sa kolima se ogroman broj gejeva ne identifikuje i čiji lideri samo gledaju svoj džep.

A $$$ namenjene gej organizacijama mogu da ostanu u ministarstvu pa da se oformi neka grupa za podršku, neki call centar gde bi oni prijavljivali KONKRETNE probleme i slučajeve diskriminacije koji bi se potom rešavali ... za razliku od parade koja se dogodi, prođe i nikom ništa ovo bi imalo neki efekat.
 
nema link, samo nesto razmisljam,

moze li se vazecim zakonskim resenjima ustanoviti ucesce tih gej organizacija u dosadasnjem masovnom uznemiravanju javnog reda i mira,

sami su priznali sve tj nameru, pa ajde da ih neki nezavisan advokat ili nvo izanalizira i podnese predlog za sankcionisanje

licno, nemam nista protiv sve dok mi se ne obrate, ja se njima nikada ne obracam i ne poznajem ih, kao organizacije, i ne zanimaju me.

znaci smisljeno uznemiriju postene lojalne kapitalisticke gradjane, ja koliko znam to je remecenje javnog reda i mira. da se lepo organizatori privedu, dezurni sudija za prekrsaje da expres otkuca, to mu je inace posao i nije mu prvi put, i pravac padinjak na branje kukuruza

mozda izgleda kao da se salim, ali ja sve svoje obaveze prema drzavi izvrsavam, pa molim i da drzava mene zastiti od primitivnih agresivaca

Ima u ovome istine...
Naime, i oni su remetioci javnog reda i mira cim se digla ovolika buka (do gradjanskog rata!) oko njih. Znaci, lepo su mogli na Usce, a ne da prave skandale po gradu i celoj zemlji.
Jesu uznemiravaoci i to je to!
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
nema link, samo nesto razmisljam,

moze li se vazecim zakonskim resenjima ustanoviti ucesce tih gej organizacija u dosadasnjem masovnom uznemiravanju javnog reda i mira,

sami su priznali sve tj nameru, pa ajde da ih neki nezavisan advokat ili nvo izanalizira i podnese predlog za sankcionisanje

licno, nemam nista protiv sve dok mi se ne obrate, ja se njima nikada ne obracam i ne poznajem ih, kao organizacije, i ne zanimaju me.

znaci smisljeno uznemiriju postene lojalne kapitalisticke gradjane, ja koliko znam to je remecenje javnog reda i mira. da se lepo organizatori privedu, dezurni sudija za prekrsaje da expres otkuca, to mu je inace posao i nije mu prvi put, i pravac padinjak na branje kukuruza

mozda izgleda kao da se salim, ali ja sve svoje obaveze prema drzavi izvrsavam, pa molim i da drzava mene zastiti od primitivnih agresivaca


Na koji nacin gej organizacije uznemiravaju javni red i mir?

Ako si mislio na odrzavanje Povorke ponosa koje je otkazano, ona je zakonsko pravo grupe gradjana, i mislim da treba da bude u medijima jer govori o borbi gej ljudi za svoja ljudska prava koja su u Srbiji ugrozena, a pogotovo ako je zabranjeno pod pretnjama nasiljem raznih klerofasistickih, huliganskih i drugih agresivnih grupa.

Ako neko trpi nasilje, nije zrtva kriva, nego nasilnik.
 
Na koji nacin gej organizacije uznemiravaju javni red i mir?

Ako si mislio na odrzavanje Povorke ponosa koje je otkazano, ona je zakonsko pravo grupe gradjana, i mislim da treba da bude u medijima jer govori o borbi gej ljudi za svoja ljudska prava koja su u Srbiji ugrozena, a pogotovo ako je zabranjeno pod pretnjama nasiljem raznih klerofasistickih, huliganskih i drugih agresivnih grupa.

Ako neko trpi nasilje, nije zrtva kriva, nego nasilnik.

Izuzetno agresivnog nastupa ne tolerantni i isključivi.



A i već je par puta rečeno da su nacističke udarne trupe SA odredi koji su doveli Hitlera na vlast uglavnom bili homoseksualci

Узнемиравље јавности путем агресивне пропаганде коју велика већина народа доживљава као малтретирање

ако постоји мобинг ,што ви не дозволите да нас таква пропаганда страховито иритира и узнемирује?
 
Узнемиравље јавности путем агресивне пропаганде коју велика већина народа доживљава као малтретирање

ако постоји мобинг ,што ви не дозволите да нас таква пропаганда страховито иритира и узнемирује?

:ok::ok:
 
Узнемиравље јавности путем агресивне пропаганде коју велика већина народа доживљава као малтретирање

ако постоји мобинг ,што ви не дозволите да нас таква пропаганда страховито иритира и узнемирује?

Koja propaganda?

Ako mislis na homoseksualnost, ona se ne moze "propagirati", kao ni pol, ni poreklo. To je besmisleno. Seksualna orijentacija nije bolest, niti se prenosi, nije licni izbor, i nikoga ne ugrozava.

Ako mislis na poruku vrednosti ljudskih prava koja treba postovati, a koja je bila jedan od ciljeva Povorke ponosa, mislim da treba u javnosti slati poruku postovanja ljudskih prava, razlicitosti i tolerancije medju ljudima, pogotovo ako su oni ugrozeni nekoj grupi ljudi.
 
Koja propaganda?

Ako mislis na homoseksualnost, ona se ne moze "propagirati", kao ni pol, ni poreklo. To je besmisleno. Seksualna orijentacija nije bolest, niti se prenosi, nije licni izbor, i nikoga ne ugrozava.

Ako mislis na poruku vrednosti ljudskih prava koja treba postovati, a koja je bila jedan od ciljeva Povorke ponosa, ja mislim da treba u javnosti slati poruku postovanja ljudskih prava, tolerancije i razlicitosti medju ljudima, pogotovo ako su oni ugrozeni nekoj grupi ljudi.

Dobro dokle ces da ponavljas jednu istu recenicu ili recenice
''Ako mislis na homoseksualnost, ona se ne moze "propagirati", kao ni pol, ni poreklo. To je besmisleno. Seksualna orijentacija nije bolest, niti se prenosi, nije licni izbor, i nikoga ne ugrozava.''

A kad je o propagandi rec - naravno da je bila maximalno agresivna, po svim medijima ih je bilo,
stalno se o tome pricalo - o Paradi ponosa, itd, itd.
 
Koja propaganda?

Ako mislis na homoseksualnost, ona se ne moze "propagirati", kao ni pol, ni poreklo. To je besmisleno. Seksualna orijentacija nije bolest, niti se prenosi, nije licni izbor, i nikoga ne ugrozava.

Ako mislis na poruku vrednosti ljudskih prava koja treba postovati, a koja je bila jedan od ciljeva Povorke ponosa, ja mislim da treba u javnosti slati poruku postovanja ljudskih prava, razlicitosti i tolerancijemedju ljudima, pogotovo ako su oni ugrozeni nekoj grupi ljudi.

Па виш ти мислиш али велику већину то иритира, а ви онда још агресивније и путем медија и путем паноа и трибина и путем агресивне инфилтрације у влас
и путем агресивног на пада на традиционалисте

Схватите јако сте агресивни зато изазивате агресивност
 
27E
moze li se vazecim zakonskim resenjima ustanoviti ucesce tih gej organizacija u dosadasnjem masovnom uznemiravanju javnog reda i mira,

sami su priznali sve tj nameru, pa ajde da ih neki nezavisan advokat ili nvo izanalizira i podnese predlog za sankcionisanje

licno, nemam nista protiv sve dok mi se ne obrate, ja se njima nikada ne obracam i ne poznajem ih, kao organizacije, i ne zanimaju me.

znaci smisljeno uznemiriju postene lojalne kapitalisticke gradjane, ja koliko znam to je remecenje javnog reda i mira. da se lepo organizatori privedu, dezurni sudija za prekrsaje da expres otkuca, to mu je inace posao i nije mu prvi put, i pravac padinjak na branje kukuruza

mozda izgleda kao da se salim, ali ja sve svoje obaveze prema drzavi izvrsavam, pa molim i da drzava mene zastiti od primitivnih agresivaca
__________________
Забранити их под хитно и њих и "невладине организације".
 
Dobro dokle ces da ponavljas jednu istu recenicu ili recenice
''Ako mislis na homoseksualnost, ona se ne moze "propagirati", kao ni pol, ni poreklo. To je besmisleno. Seksualna orijentacija nije bolest, niti se prenosi, nije licni izbor, i nikoga ne ugrozava.''

A kad je o propagandi rec - naravno da je bila maximalno agresivna, po svim medijima ih je bilo,
stalno se o tome pricalo - o Paradi ponosa, itd, itd.

Mislim da ta recenica odgovara na repliku kojoj je upucena.
Takodje sam pitao, i "propaganda cega", i dao dao misljenje o nekim tumacenjima.
 
Mislim da ta recenica odgovara na repliku kojoj je upucena.
Takodje sam pitao, i "propaganda cega", i dao dao misljenje o nekim tumacenjima.
Недајеш мишљење и не дискутујеш него мантраш научену мантру

кад си већ сатвио Демијана у ник онда се понашај као Хесе и размишљај или ћеш да се окарактеришеш као ученик мајстора зла и да мантраш
 
Па виш ти мислиш али велику већину то иритира, а ви онда још агресивније и путем медија и путем паноа и трибина и путем агресивне инфилтрације у влас
и путем агресивног на пада на традиционалисте

Схватите јако сте агресивни зато изазивате агресивност

Ja nisam rekao svoju seksualnu orijentaciju.

U cemu su gej ljudi agresivni?

Ako mislis na borbu za postovanje svojih ljudska prava koja su im ugrozena u Srbiji na zakonski nacin, to je legitimno pravo, i treba da bude, svakog gradjanina.

Traba postovati tudja ljudska prava, kao sto svako od nas ocekuje da se postuju njegova.
 
Ja nisam rekao svoju seksualnu orijentaciju.

U cemu su gej ljudi agresivni?

Ako mislis na borbu za postovanje svojih ljudska prava koja su im ugrozena u Srbiji na zakonski nacin, to je legitimno pravo, i treba da bude, svakog gradjanina.

Traba postovati tudja ljudska prava, kao sto svako od nas ocekuje da se postuju njegova.

Недајеш мишљење и не дискутујеш него мантраш научену мантру

кад си већ сатвио Демијана у ник онда се понашај као Хесе и размишљај или ћеш да се окарактеришеш као ученик мајстора зла и да мантраш

Па виш ти мислиш али велику већину то иритира, а ви онда још агресивније и путем медија и путем паноа и трибина и путем агресивне инфилтрације у влас
и путем агресивног на пада на традиционалисте

Схватите јако сте агресивни зато изазивате агресивност

Узнемиравље јавности путем агресивне пропаганде коју велика већина народа доживљава као малтретирање

ако постоји мобинг ,што ви не дозволите да нас таква пропаганда страховито иритира и узнемирује?

Izuzetno agresivnog nastupa ne tolerantni i isključivi.



A i već je par puta rečeno da su nacističke udarne trupe SA odredi koji su doveli Hitlera na vlast uglavnom bili homoseksualci

А ти настави да мантраш
 
Недајеш мишљење и не дискутујеш него мантраш научену мантру

кад си већ сатвио Демијана у ник онда се понашај као Хесе и размишљај или ћеш да се окарактеришеш као ученик мајстора зла и да мантраш

Postovi koji pisem jesu moje misljenje.
Ako se ponavljam, to je verovatno jer se ponavlja sadrzaj ili smisao replike na koju odgovaram.
Mozes li da obrazlozis zasto kazes da "ne razmisljam" i "да се окарактеришеш као ученик мајстора зла "?
 
Postovi koji pisem jesu moje misljenje.
Ako se ponavljam, to je verovatno jer se ponavlja sadrzaj ili smisao replike na koju odgovaram.
Mozes li da obrazlozis zasto kazes da "ne razmisljam" i "да се окарактеришеш као ученик мајстора зла "?

..beshte ljudi evo ga ovaj denmijan o5..

Брате Марко ја немам снаге можеш ли ти као искусан форумаш са стрпљењем и толеранцијом да му одговориш и да га упутиш?
 

Back
Top