zaboravljeni asovi

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
3 tachkice mosh i da brishesh....jer tema i nema bash smisla....

daklen....ljudi koje je vreme pregazilo.....nekad su bili veliki.....i obetjavajutji....sada su samo blede senke.....svi su ih zaboravili....ali ne i ja!......setimo se ljudi koji su krojili muzichke trendove.....pravi prvi i vredni....jeah.....spomenite i vi nekog vasheg favorita....evo nekoliko mojih

vanilla ice - reper bez premca....idol mladih....ledenog pogleda i smrtonosne frizure

vanilla_ice.jpg


mc hammer - chovek koji igra kao bog.....munje u nogama ovoga choveka bacale su mladezh u trans

mc_hammer.jpg
 
Asovi koji su kreirali muzicke trendove... pa ako pogledas nekoliko desetina godina unazad videces da su to bili crnci... A ja bih izdvojio John Coltrane, Louis Armstrong, Nina Simone, Count Basie... ima ih gomila, i zaista ih nesmemo zaboraviti jer da nje bilo njih ova tema ne bi imala nikakvog smisla. ;)
 
ok ljudi vi ste se primili da je ovo ozbiljno....ovo je yebena shala....komichna mu je svrha....a primeri koje navedoh su najgora mogutje bagra.....komichni su koliko su loshi.....ne mogu da verujem da neko zaista mislim da se vanilla ajs mozhe navesti kao as muzike....c c c
 
michael_kiske.jpg


Prepoznajte li ovog idiota sa slike?
Secate li se da je svojevremeno u jednom od najvecih Heavy Metal bandova, Helloween, pevao i ovaj retardirani moron Michael Kiske, koji je igrom slucaja pevao i na albumima "Keeper Of The Seven Keys part I" i "Keeper Of The Seven Keys part II", pa onda poceo cak i sa autorskim radom na propalim "Pink Bubbles Go Ape" i "Chameleon" albumima.
Svaka njemu cast na visokom pevanju, ali da je neko toliko glup i primitivan da propoveda hriscanstvo i da optuzuje sopstveni band za satanizam.....naravno da je bio izbacen na vreme iz banda i od tada, totalno, ali totalno propao.
 
ja ga ne prepoznajem....za helloween sam chuo....za to ostalo ni iz bliza....

al se setjam ovih velikana....mali ljudi al dinamitni....kriss kross....ludachki opasni reperi koji su furali garderobu naopako....takav hit imidz nije vidjen od kad su bube pustile kosu....

B00000284P.01.LZZZZZZZ.jpg
 
Hehe, odakle li samo iskopaste ove likove?
Nesto mi pade na pamet-bilo bi dobro da sad neko nadje slike onih nasih freakova koji su bili na vrhuncu popularnosti '93-'94 i nisu se skidali sa Palme, npr. Dzole Dzogani ("Idemo na mars"), pa onda njegov brat Funky G ("Samo u snu"), onda onaj mali Dr. Iggy i neke srceparajuce pesmice, i naravno Ivan Gavrilovic i ultra-mega hit "200 na sat".
Uh, kad se samo setim toga, i pesama uz koje smo odrastali, nije ni cudo kakva je danasnja omladina...
 
AntunTun:
new kids on the block - devojke su za njima sekle vene....momci se trudili da budu kao oni....jedinstvena sqpina muzichara koja je palila i zharila planetom....

30010439.jpg

Hahaha, za ovima sam i ja ludela kad sam imala 7-9 godina. Sad umirem od smeha kad ih pogledam na ovoj slici ili kad cujem neku njihovu pesmu.
Vanilla Ice- i danas se cuje ponegde s vremena na vreme, secam se da je imao puno obozavatelja!
He, al su ljudi znali sta pali masu...
 

Back
Top