Заборавите да је Косово Србија!

Prvi su zaboravili Kosovo oni sto su za debele pare prodali kuce.Dosli u Srbiju dobro se zaposlili i sad su oni najvece patriote.
Ma da... Albanci su prvo kupili Kosovo, namnožili se, a onda ga i uzeli. To sad rade i u Crnoj Gori, verovatno i Dalmaciji. Gdegod imaju interes.
Garantujem da od forumaša niko na Kosovu ni bio nije niti pojma ima kako Kosovo izgleda. Ma, šta Kosovo! Istočna Srbija, Bačka... Većina sedi u Beogradu i mlati praznu slamu ili - još crnje i gore - u dijaspori. Ali bi im bilo tako kul da Kosovo ponovo bude Srbija, pa da uzvikuju parole i mašu zastavama po Tviteru.
 
Од кад се то идеја о признавању независности КиМ доживљава као нешто негативно? Зар то није део политичког опуса сваке прозападно оријентисане опције у Србији? Тренутно, само су Двери против тога, а и то је под знаком питања јер би вероватно ћутали ако би добили одговарајућу апанажу. Сви остали из опозиције чврсто стоје уз Вучића по том питању.
 
Од кад се то идеја о признавању независности КиМ доживљава као нешто негативно? Зар то није део политичког опуса сваке прозападно оријентисане опције у Србији? Тренутно, само су Двери против тога, а и то је под знаком питања јер би вероватно ћутали ако би добили одговарајућу апанажу. Сви остали из опозиције чврсто стоје уз Вучића по том питању.
Oduvek. Nema nikog iz opozicije ko bi priznao KiM kao nezavisno (osim mozda Canka i Cede).

@ tema

Strasno, dodju samo da uznemiravaju i podcenjuju, i vredjaju.
 
Oduvek. Nema nikog iz opozicije ko bi priznao KiM kao nezavisno (osim mozda Canka i Cede).

@ tema

Strasno, dodju samo da uznemiravaju i podcenjuju, i vredjaju.

Neće nikada ni biti, jer je AP KiM, tkz KOSOVO*, već pripojeno ALBANIJI. T
Otkazao je prajd.

Samo jos da otkaze Kurija.

Sutrašnji KRSNI HOD možemo da prebacimo na NE pregovorima sa EU+ terorističkom tkz. državom KOSOVO*/***!
 
Neće nikada ni biti, jer je AP KiM, tkz KOSOVO*, već pripojeno ALBANIJI. T


Sutrašnji KRSNI HOD možemo da prebacimo na NE pregovorima sa EU+ terorističkom tkz. državom KOSOVO*/***!
Nemoj da zaboravis , protesti na kojima narod dobije batine od policije ove rezimske e ti protesti su narodni.
Sve ostalo poput ovih litija je rezija AV.
 
Nemoj da zaboravis , protesti na kojima narod dobije batine od policije ove rezimske e ti protesti su narodni.
Sve ostalo poput ovih litija je rezija AV.

+1!
ima još nešto, ovo krsnohodne šetnje, jesu, u pravu su, pravili oni, ALI da ih sam narod ne bi napravio
na kraju je sam odziv bio TOLIKI da su sami sebe zeznuli što su ih napravili...
nešto slično kao recimo...Dodik?! axaxaxaax!
....
 
Pa imaju sve , Aj ti udji na Kosovo bez pasoša npr?
Sve moguće je Aco uradio da Kosovo bude nezavisno ..čak je i sklonjena opozicija, Oliver Ivanović.
prosle godine sam kupila prekrivac za krevet preko neta od firme sa Novog Beograda i kada sam ga dobila,pogledala sam etiketu da vidim
na koliko stepeni se pere ili mora hemijsko cišcenje na etiketi je pisalo made in Kosovo..pa sada .priznace se ili nece
 
Nema od vas srbijanaca nista vi ste kroz vekove naucili da vas neko jase a da stvar bude jos gora vi ste ga birali.Ko ovce ste i goveda,gde vam cobanin stapom pokaze vi se tamo i grupisete.Takvi ste na zalost.Samo gledate licni interes, dupe i drzavu bi prodali samo da vam bude dobro,vecina vas.
Ne znam kome se obraćaš ni ko si ni odakle si,ja sam Srbin,Šumadinac.
Sve ove ostale gluposti neću komentarisati.
 
Nisi izgleda upucen u politiku,izbore,glasanje,medije u Srbiji.Ne pita se narod nista,izbori namesteni,mediji pod kontrolom vlasti.
Ma нису намештени.
Плате људима гласање, или се сви чланови бирачког одбора потпишу исто.
Мистериозно су сви болесни па има ихахај гласања ван бирачког места.
Ма нису то намештени избори, чини ти се.
Није овај Слоба из 1996.
Овај је много гори од Слобе.
Srbijom vladaju debili kojke je postavila Amerika i ne pitaju se nista ni oni a kamo li narod.
Ма не, Србијом владају људи који седе кући и не гласају на изборима и они који су спаковали кофере и отишли у иностранство.
 

Back
Top