Zaborav

Sensei

Master
Moderator
Poruka
63.373
Osim što sam zaboravio da li sam već otvarao ovakvu temu, neki dan zaboravim da isperem šampon sa kose.
Vidim, "masna" kosa i dalje nakon sam je osušio. Uzelo mi neko vreme da ukapiram zašto :)

Kakva je stvar kod vas? Da li krenete da nešto uradite pa zaboravite?

1702149055131.png

Poslednja izmena:
Spiskovi u telefonu me spašavaju :ceka:

A to što krenem da prostrem veš, pa pokupim čašu, pa odnesem u kuhinju da sipam vodu, pa krenem da seckam šargarepu i setim se da treba da odgovorim na poruku od pre 20 minuta i krenem da preslažem cipelarnik i onda prođem pored kupatila i setim se veša... Jel se to računa?

Spiskovi u telefonu me spašavaju :ceka:

A to što krenem da prostrem veš, pa pokupim čašu, pa odnesem u kuhinju da sipam vodu, pa krenem da seckam šargarepu i setim se da treba da odgovorim na poruku od pre 20 minuta i krenem da preslažem cipelarnik i onda prođem pored kupatila i setim se veša... Jel se to računa?
E, to!

Neki put se zamislim a imam neku trivijalnu stvar da uradim i krenem refleksno da je odradim ali na pola puta se osvestim i ne znam šta sam u stvari trebao da uradim. Onda razrešavam dilemu na osnovu sitnih indicija tipa "šta ima ovde gde se trenutno nalazim a što bi trebao da uradim ili bi mi koristilo za nešto"

Back