Zablude koje muškarci znaju kod muškaraca

e ja sam skapirala otprilike ovako:
prvi je pasivan, smorio je. ogorcen je i zato je naziva sponzorusom iako ne zna da li ona to zapravo i jeste.... ona je samo izabrala
novog kandidata (koji ima kesh, i koji je zamajava) iz nepoznatih razloga - moguce zbog "kvaliteta zabave" - also moguce da je sponzorusa.... zaboravila sam kako ide tekst.... :?
ali u sustini mi se cini da si sam odgovorio na svoje pitanje, i da si samo hteo malo da razglabamo na tu temu....
 
Ne , to je bio moj primer. I pokazao se kao dobar , jer očigledno da većina muškaraca ovde , takvu reakciju devojke tumači kao ponašanje sponzoruše.....A niti je to uvek , a ni često nije to u pitanju....Ali odbačenom se baš tako čini, mada to je više danas moderno , taj ženski pristup, ako nisi samnom onda si odvratan nikakav , bedan, užasan......

Ono što sam očekivao je neki primer koji ste vi primetili ....Znači muška osoba je primetila da većina muških osoba zaključuje nešto na osnovu nečeg , a ustvari pogrešno....
 
Ne , to je bio moj primer. I pokazao se kao dobar , jer očigledno da većina muškaraca ovde , takvu reakciju devojke tumači kao ponašanje sponzoruše.....A niti je to uvek , a ni često nije to u pitanju....Ali odbačenom se baš tako čini, mada to je više danas moderno , taj ženski pristup, ako nisi samnom onda si odvratan nikakav , bedan, užasan......Ono što sam očekivao je neki primer koji ste vi primetili ....Znači muška osoba je primetila da većina muških osoba zaključuje nešto na osnovu nečeg , a ustvari pogrešno....

phe...
 

Back
Top