Zaba zmiji - Dzabe insistiras....

I savjeti i mišljena i komentari koje ne tražim me. nerviraju
Ne dijelim ih. Kaže mi poznanica a ne pitam je ništa - Dobre ti sandale, samo da nisu žute -. Kad tebi budem kupovala sigurno ću te pitati za boju, ovako jok. :mrgreen:
А врв је мислила да јој се свиђају али би себи изабрала другу боју. Што се љутиш :)
 
Мени више смета када те неко пита за савет или помоћ, ти се сав упљујеш, ангажујеш... а он те искулира. Останеш као будала :lol:
to je druga tema ili da rasirimo ovu
eo, moze
jel vam smeta kad zrtve iskuliraju vase izvrsne savjete? ?

Jok, samo se zapanji i pita što saž nadrndana. :D
dobro je
evo nas djole bo te prvo napao biber sprejem da ti privuce paznju pa onda savjeti...dok trljas oci u nevierici ?
 
Eo citam ovog naseg Djoleta <3
kako mi objasnjava nesto meni sustnski nebitno i znam da je, nicim izazvano, dobronamjeran negdje, al brate...jel i vi dijelite nezeljene savjete?
Da li ih redje dijelimo kako starimo...ono vise me zabole da i sebi dam savjet ili ne odustajete? 😆

https://vukajlija.com/nemoj-da-me-davis-kao-zmija-zabu/172476
u Rusiji je to najnormalnije
pitaju te "lične stvari" i dele savete

nego to ova naša pokondirena Ciganija, sve grči i drži u tajnosti a svoju pamet meće u centar svemira
 
Zezas se, je l da? :D Mi za tako nesto imamo FB, tu te svaka tetka, lajfkouč , komšija posavetuju očas posla .:D
ko zeza?
neposredni, direktni ali ne ono seljački podmuklo da bi ti se posle rugalo nego otvoreno

ponekad to bude kao da su ti rodbina

iz tvojih odgovora donose zaključke i za sebe a za datu situaciju

imaju otrcani vic:
"- zašto ne treba voditi ljubav na Crvenom Trgu?
- Svi ċe da se okupe da vas savetuju"
 

Back
Top