Za vreme sexa

dugi777jezik

Aktivan član
Poruka
1.136
patriota
vodimo mi ljubav pre neki dan, poza, on-iza mene, ja s vremena na vreme, bacim pogled preko ramena(volim da mu vidim lice, ono me najviše uzbuđuje)...
...ne znam šta mi bi, taj dan, baš sam ga se nekako uželela, pa mi sve lepše i lepše... i onako čisto da mu se pohvalim (a i njega), dam mu znak, opet preko ramena, koliko sam puta svršila
-pravi sam patriota -tri prsta, opet preko ramena, dižem ja i pokazujem mu ih, onako sa blago ošamućenim i presretnim izrazom na licu (ali odsečno, navijački)...oboje popadasmo od smeha, tako da rezultat osta 3:0 za mene ( ja sam fina ženska, posle sam mu se odužila, kako i priliči...

Hoccess recci, omoguccila i njemu do 3:3 ?!

dugi777jezik

Aktivan član
Poruka
1.136
susret posle dve nedelje, uzeleli se jedno drugog i s vrata krenemo da se skidamo....skine ti on pantalone do clanka, meni svuce samo donji deo i opalismo po zestokom sexu onako stojecki od nazad...kad se smorio pogleda ti on na stolicu za komp i krene da sedne na nju onako sa pantalonama oko clanka i povuce me na sebe i usput se saplete...ali, ne lezi vraze pa stolica ima tockice i zavrsismo nabijeni uza zid i ugruvani...rehabilitovali smo se mi za sekund, nista nas nije dalo omesti, ali smo posle otkrili cvorugu na njegovoj glavi i poderotinu na mojoj ruci (eto mi spanski zid :D).....

Zahvaljujucci sspanskom zidu, i on zavrssi nabijen...

Dragan 852

Zainteresovan član
Poruka
249
Ne znam jel ovo spada u bisere, ali mi je x puta zagoreo ručak jer sam se sexala, zaneli se i on i ja. Ručak u kuhinji, mi u sobi i ***, ostasmo gladni...
Onda...jednom mi se desila nezgoda (opet u kuhinji)- ja i moj dragi na kuhinjskom stolu, pala nam činija sa voćem, razbila se, popadalo voće, otišla noga od stola, a mi ništa...nastavili da se krešemo.
I da...jednom smo s.****** krevet i morali da kupimo novi. Ma ne znam, ja kad se krešem, ne mislim ni našta, ne mogu da se setim nekih bisera pošto sam tad u transu.

A najveći "biseri" su mi sex povrede :lol: nenamerne naravno. O tome sam jednom pisala al' mi niko ne veruje. Boli me uvo.
Poenta Covek I Zena zive od Ljubavi (moderne reci jebacina , kresanje itd ).

rastamann

Poznat
Poruka
7.900
Evo na primer: par vodi ljubav, ona počinje stenjati: - da, da, jače, govori mi prljave stvari! On: - kuhinja, kupaonica, soba,...:rotf:

retard-owls.jpg

Chek, evo i smiley, da mislish da sam se zezao...:p

gost 107590

Buduća legenda
Poruka
42.249
patriota
vodimo mi ljubav pre neki dan, poza, on-iza mene, ja s vremena na vreme, bacim pogled preko ramena(volim da mu vidim lice, ono me najviše uzbuđuje)...
...ne znam šta mi bi, taj dan, baš sam ga se nekako uželela, pa mi sve lepše i lepše... i onako čisto da mu se pohvalim (a i njega), dam mu znak, opet preko ramena, koliko sam puta svršila
-pravi sam patriota -tri prsta, opet preko ramena, dižem ja i pokazujem mu ih, onako sa blago ošamućenim i presretnim izrazom na licu (ali odsečno, navijački)...oboje popadasmo od smeha, tako da rezultat osta 3:0 za mene ( ja sam fina ženska, posle sam mu se odužila, kako i priliči...

:D
Ja sam zadnji meč izgubio, bilo 4:3 za nju... :( Spremam se za revanš... ;)

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
vise puta se desilo da mi zazvoni tel... i da su nam tela spojena, u svakom smislu, a ja pricam... hehe.. jednom me keva zvala, i pitala me sto sam se zadihala a ja joj rekla "pa penjem se stepenicama, pa sam se zadihala..."

desilo mi se skoro da smo decko i ja zajedno poleteli sa kreveta u toku predigre... nakrenuo se krevet i mi smo trosnuli tako,, mislim on, zato sto sam ja bila preko njega... i udarila sam nogom o stocic, izgrebali smo se i ja sam prosula kafu.. odnosno kafa je odletela i prosula se po njegovim farmerkama... :))

Dovla

Elita
Poruka
16.645
Јављаш се на телефон за време секса? :eek: Брате... :neutral:

ОнТ: Бојим се да немам неких ''занимљивости'' на ову тему... Неко већ спомену грчеве у листовима, али то углавном у колима... зато сам купио већи ауто :cool: :mrgreen:

А мислим да сви знају кад сам на паркингу затекао двоје како се таслаче на мом ауту и 'ајде то и није толико страшно, колико је страшно било сазнање дан после, да су ми направили две увале на крилу :roll:

Poruka
16.003
Ne znam jel ovo spada u bisere, ali mi je x puta zagoreo ručak jer sam se sexala, zaneli se i on i ja. Ručak u kuhinji, mi u sobi i ***, ostasmo gladni...
Onda...jednom mi se desila nezgoda (opet u kuhinji)- ja i moj dragi na kuhinjskom stolu, pala nam činija sa voćem, razbila se, popadalo voće, otišla noga od stola, a mi ništa...nastavili da se krešemo.
I da...jednom smo s.****** krevet i morali da kupimo novi. Ma ne znam, ja kad se krešem, ne mislim ni našta, ne mogu da se setim nekih bisera pošto sam tad u transu.

A najveći "biseri" su mi sex povrede :lol: nenamerne naravno. O tome sam jednom pisala al' mi niko ne veruje. Boli me uvo.

Posle vaseg seksa, morate da obnavljate pokucstvo.

Bivsi decko mi je pricao kako je njega i njegovu zenu gledao tip koji je prao prozore na velikoj visini dok imaju seksualni odnos, a drugi mi je pricao kako im je uleteo komsinicin papagaj kroz prozor dok mu je zena radila oralni seks, a papagaj se zvao Novica.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.