Za verujuće i one koji bi želeli da veruju.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 202584

Poznat
Poruka
7.235
било би лепо да модератори, они су и сковали овај наслов, дозволе да се на овој теми то и поштује.
неверници своје догме сматрају веродостојнијим од верничких и доказују их, чудо, на овом пдф. свако се чеше где га сврби а куца не лаје села већ себе ради.
 
било би лепо да модератори, они су и сковали овај наслов, дозволе да се на овој теми то и поштује.
неверници своје догме сматрају веродостојнијим од верничких и доказују их, чудо, на овом пдф. свако се чеше где га сврби а куца не лаје села већ себе ради.
Ajde, ne pričaj koješta. Ako pogledaš arhivu svojih poruka videćeš da nema ni jedne koja je na bilo koji način povezana sa verom. (Naravno, to ne znači da su ti poruke povezane sa bilo čim) No, ostaje činjenica - da na ovom forumu nema ateista ti nikada ništa ne bi ni napisao.
 
Ajde, ne pričaj koješta. Ako pogledaš arhivu svojih poruka videćeš da nema ni jedne koja je na bilo koji način povezana sa verom. (Naravno, to ne znači da su ti poruke povezane sa bilo čim) No, ostaje činjenica - da na ovom forumu nema ateista ti nikada ništa ne bi ni napisao.

драго ми је што си дошао, шта ш да попијеш?
 
било би лепо да модератори, они су и сковали овај наслов, дозволе да се на овој теми то и поштује.
неверници своје догме сматрају веродостојнијим од верничких и доказују их, чудо, на овом пдф. свако се чеше где га сврби а куца не лаје села већ себе ради.
И бивају оповргнути у свом доказивању.Успут остао си недоречен.На које верујуће мислиш?
 
Vera je samo jedna stepenica u evoluciji covecijeg osvescivanja,
onima koji josh ne znaju sta je to vera dobro je da je izuce i iskuse,
ostalima koji su skroz prosli kroz taj stepen i okusili njeno kreativno a i destruktivno dejstvo nek sami zakljuce i odluce o njenoj koristi i prakticnoj primeni koja je ravna nuli ...

;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top