Za vas koji još mislite da pandemija nije prevara - evo vam zvaničan dokaz

123cvb

Zainteresovan član
Poruka
191
Sa sajta Republičkog zavoda za statistiku:

https://www.stat.gov.rs/sr-latn/vesti/20200724-zivorodjeni-i-umrli-januar-junj-2020/?s=1803

Citat: "Broj umrlih u Republici Srbiji u periodu januar-jun 2020. godine iznosio je 51 569 i, u odnosu na isti period prethodne godine, kada je broj umrlih bio 52 309, beleži se pad od 740 ili za 1,4%."

Pametnom dosta! Inače, kada prođe 2020. godina i kada sve države budu imale ove zvanične statistike, jasno će se videti da je u pitanju bila prevara i da broj umrlih ni u jednoj državi u 2020. godini nije bio veći nego u 2019. Možda će oni u statistiku ubaciti one navodno umrle od korone, ali će zato takva statistika onda pokazivati mnogo manji broj umrlih od gripe, raka, srčanih bolesti, itd. Dakle mogu da manipulišu sa podacima ko je umro od koje bolesti, pogotovo kada su zabranili obdukcije umrlih (zapitajte se zašto), ali je malo teže manipulisati sa ukupnim brojem umrlih.
 
Sa sajta Republičkog zavoda za statistiku:

https://www.stat.gov.rs/sr-latn/vesti/20200724-zivorodjeni-i-umrli-januar-junj-2020/?s=1803

Citat: "Broj umrlih u Republici Srbiji u periodu januar-jun 2020. godine iznosio je 51 569 i, u odnosu na isti period prethodne godine, kada je broj umrlih bio 52 309, beleži se pad od 740 ili za 1,4%."

Pametnom dosta! Inače, kada prođe 2020. godina i kada sve države budu imale ove zvanične statistike, jasno će se videti da je u pitanju bila prevara i da broj umrlih ni u jednoj državi u 2020. godini nije bio veći nego u 2019. Možda će oni u statistiku ubaciti one navodno umrle od korone, ali će zato takva statistika onda pokazivati mnogo manji broj umrlih od gripe, raka, srčanih bolesti, itd. Dakle mogu da manipulišu sa podacima ko je umro od koje bolesti, pogotovo kada su zabranili obdukcije umrlih (zapitajte se zašto), ali je malo teže manipulisati sa ukupnim brojem umrlih.
i ja sam bio sklon tako razmisljati, a onda sam vidio na TV-u - KONVOJ mrtvackih sanduka u Italiji pod pratnjom vojske...obicno ovi sto umiru redovno, cine to vrlo disciplinovano, pa ne stvaraju guzvu na grobljima i nedostatak mjesta na istim....
 
i ja sam bio sklon tako razmisljati, a onda sam vidio na TV-u - KONVOJ mrtvackih sanduka u Italiji pod pratnjom vojske...obicno ovi sto umiru redovno, cine to vrlo disciplinovano, pa ne stvaraju guzvu na grobljima i nedostatak mjesta na istim....

onda si video propagandnu cirkusku predstavu i upecao si se na nju. da li si video da su otvorili te sanduke i da u njima stvarno ima mrtvih tela? ako ih nisu otvorili onda nema dokaza da sanduci nisu bili prazni.
 
Sa sajta Republičkog zavoda za statistiku:

https://www.stat.gov.rs/sr-latn/vesti/20200724-zivorodjeni-i-umrli-januar-junj-2020/?s=1803

Citat: "Broj umrlih u Republici Srbiji u periodu januar-jun 2020. godine iznosio je 51 569 i, u odnosu na isti period prethodne godine, kada je broj umrlih bio 52 309, beleži se pad od 740 ili za 1,4%."

Pametnom dosta! Inače, kada prođe 2020. godina i kada sve države budu imale ove zvanične statistike, jasno će se videti da je u pitanju bila prevara i da broj umrlih ni u jednoj državi u 2020. godini nije bio veći nego u 2019. Možda će oni u statistiku ubaciti one navodno umrle od korone, ali će zato takva statistika onda pokazivati mnogo manji broj umrlih od gripe, raka, srčanih bolesti, itd. Dakle mogu da manipulišu sa podacima ko je umro od koje bolesti, pogotovo kada su zabranili obdukcije umrlih (zapitajte se zašto), ali je malo teže manipulisati sa ukupnim brojem umrlih.
Ovo ne dokazuje ništa osim da ti pojma nemaš kako su umirali ljudi i da naravno niko tvoj nije umro, jer svi zaverenici kad se to desi promene ploču. U preminule spadaju sve vrste, a to znači recimo i oni koji su poginuli u saobraćajnim nezgodama kojih je sad daleko manje nego prošle godine, kao i razne druge smrti koje nastaju tokom aktivnosti koje su sad značajno smanjene ili ukinute.
 
Ovo ne dokazuje ništa osim da ti pojma nemaš kako su umirali ljudi i da naravno niko tvoj nije umro, jer svi zaverenici kad se to desi promene ploču. U preminule spadaju sve vrste, a to znači recimo i oni koji su poginuli u saobraćajnim nezgodama kojih je sad daleko manje nego prošle godine, kao i razne druge smrti koje nastaju tokom aktivnosti koje su sad značajno smanjene ili ukinute.

Znao sam ljude koji su prethodnih godina umrli od sezonske gripe. Korona je u stvari obična sezonska gripa, odnosno jedan od virusa koji su ranijih godina bili uzročnici sezonske gripe. Međutim, ako prethodnih godina nisu sezonsku gripu proglašavali pandemijom i nisu uvodili policijske časove, očigledno je da je to ove godine urađeno namerno, da bi se ostvarili politički interesi određenih interesnih grupa. Takođe, iako je tokom zime sezonski grip (uključujući i virus korone) bio prisutan, sada tokom leta ga nema nikako.

Pored toga, ti tvrdiš da je nekih smrti bilo manje, ali je zato nekih bilo i više, jer je ljudima teško obolelim od pravih bolesti bila uskraćivana medicinska pomoć zbog ove lažne pandemije korone, pa su stoga više umirali.
 
Ja nikog ne znam da je umro od sezonske gripe, a naročito da se neko uopšte razboleo od toga usred leta.

usred leta ne, već tokom zime. preko leta korona postoji samo u medijima.

i da dodam ovo, ako veruješ onima iz kriznog štaba o broju umrlih, zašto ne tražiš od njih imena i prezimena umrlih i nalaze sa obdukcije? kako im uopšte možeš verovati bez takvih dokaza?
 
Дневно у србији премине око 300 људи из различитих разлога. Тренутно, подлеглих корони је око 10 што је око 3.3% од свих преминулих. Генерално, када је нешто 20 пута мање сматра се занемарљивим. Међутим, питање је да ли би опстала ова 3.3% када не би било заштитних мера и лечења.

Не губите из вида да из године у годину постоји тенденција смањења броја преминулих због смањења броја становника.
 
Дневно у србији премине око 300 људи из различитих разлога. Тренутно, подлеглих корони је око 10 што је око 3.3%

Jedna ispravka: nije tačno reći "Тренутно, подлеглих корони је око 10" već "Krizni štab tvrdi da trenutno, podleglih koroni je oko 10"

Da se podsetimo svinjskog gripa od pre jednu deceniju: https://www.vreme.com/cms/view.php?id=1012660

Citat: "Ministar policije Ivica Dačić rekao je prošle nedelje novinarima na Goču da se istraga vodi, u stvari, još od vremena kada su te vakcine nabavljane za potrebe građana Srbije. Sredinom avgusta saznali smo da je saslušano više osoba, među kojima i bivši ministar zdravlja Tomica Milosavljević, predsednik Radne grupe za praćenje pandemije dr Predrag Kon i tadašnja direktorka Republičkog zavoda za zdravstveno osiguranje Svetlana Vukajlović."

I ti sada veruješ tom istom Predragu Konu kada ti govori o umrlima od korone, da bi te ubedio da se vakcinišeš vakcinama farmaceutske mafije kao što je radio i onda?
 
usred leta ne, već tokom zime. preko leta korona postoji samo u medijima.

i da dodam ovo, ako veruješ onima iz kriznog štaba o broju umrlih, zašto ne tražiš od njih imena i prezimena umrlih i nalaze sa obdukcije? kako im uopšte možeš verovati bez takvih dokaza?
Никоме не треба веровати, али пратити чињенице треба. Пре избора је уведено ванредно стање и вести о епидемији нису биле драматичне, чак оптимистичке. И заиста, по укидању ванредног стања имали смо у једном периоду испод 40 новозаражених. Онда је одређен датум избора, и кренула предизборна кампања са дозволом сваколиких окупљања. Дошло је до експлозивног развоја епидемије, а грађани нису дозволили ново увођење ванредног стања, јер су неодговорне власти обесмислили претходне мере у периоду март-април, чиме све нас праве мајмунима. Зато је власти остало једино да плаши становништво драматичним вестима о епидемији.
 
Jedna ispravka: nije tačno reći "Тренутно, подлеглих корони је око 10" već "Krizni štab tvrdi da trenutno, podleglih koroni je oko 10"

Da se podsetimo svinjskog gripa od pre jednu deceniju: https://www.vreme.com/cms/view.php?id=1012660

Citat: "Ministar policije Ivica Dačić rekao je prošle nedelje novinarima na Goču da se istraga vodi, u stvari, još od vremena kada su te vakcine nabavljane za potrebe građana Srbije. Sredinom avgusta saznali smo da je saslušano više osoba, među kojima i bivši ministar zdravlja Tomica Milosavljević, predsednik Radne grupe za praćenje pandemije dr Predrag Kon i tadašnja direktorka Republičkog zavoda za zdravstveno osiguranje Svetlana Vukajlović."

I ti sada veruješ tom istom Predragu Konu kada ti govori o umrlima od korone, da bi te ubedio da se vakcinišeš vakcinama farmaceutske mafije kao što je radio i onda?
Слажем се, али пошто водим статистику од почетка, немам друге податке осим оних које пласира министарство. И наравно у графиконима се виде нелогичности што изазива сумњу у званичне податке.
 
Никоме не треба веровати, али пратити чињенице треба. Пре избора је уведено ванредно стање и вести о епидемији нису биле драматичне, чак оптимистичке. И заиста, по укидању ванредног стања имали смо у једном периоду испод 40 новозаражених. Онда је одређен датум избора, и кренула предизборна кампања са дозволом сваколиких окупљања. Дошло је до експлозивног развоја епидемије, а грађани нису дозволили ново увођење ванредног стања, јер су неодговорне власти обесмислили претходне мере у периоду март-април, чиме све нас праве мајмунима. Зато је власти остало једино да плаши становништво драматичним вестима о епидемији.

Uvodili su vanredno stanje jer im je tako bilo naređeno - ljudi koji vladaju Srbijom nisu ništa više već marionete koje bez pogovora moraju da ispunjavaju naredbe vladara iz senke koji vladaju svetom. Isto tako i brojevi o obolelima i umrlima od korone koje krizni štab u Srbiji predstavlja su brojevi koje im daje SZO i koje moraju da predstavljaju po naredbi.

O protestima imam ovakvo mišljenje: Vučić je namerno najavio vanredno stanje i vakcinaciju da bi ljude razbesneo i naterao na protest. Na samim protestima je bilo ne samo spontano okupljenih građana već i mnogo "ubačenih" elemenata. U suštini, mislim da i nije bio plan vladara iz senke da se sada u Srbiji uvodi ponovo vanredno stanje, već su isprovocirani protesti, da bi se reklo kako u Srbiji vanredno stanje nije uvedeno zbog tih protesta, da bi se time opravdalo stanovnicima nekih drugih zemalja zašto se kod njih vanredno stanje uvodi ponovo, a u Srbiji se ne uvodi. Dakle, protesti i u Srbiji i u nekim drugim zemljama su namerno isprovocirani, odnosno pravi se haos, kako bi se uskoro "zaveo red" po modelu "red iz haosa".

U različitim zemljama se trenutno primenju različiti modeli "kroćenja stoke" (odnosno naroda). Možda će sada u Srbiji da propagiraju da se razbuktala korona jer nije bilo vanrednog stanja, pa će onda prvo na građanima Srbije da isprobavaju njihove otrovne vakcine, kao na dežurnim zamorcima.
 
Ja nikog ne znam da je umro od sezonske gripe, a naročito da se neko uopšte razboleo od toga usred leta.
Ja nikog ne znam ni da se zarazio od te famozne korone ,a kamoli da je umro.
Sve je ovo prenaduvano ,cirkuska predstava ,kao da ljudi nemaju pametnija i vaznija posla nego da se mlate oko toga.
 
Ovo ne dokazuje ništa osim da ti pojma nemaš kako su umirali ljudi i da naravno niko tvoj nije umro, jer svi zaverenici kad se to desi promene ploču. U preminule spadaju sve vrste, a to znači recimo i oni koji su poginuli u saobraćajnim nezgodama kojih je sad daleko manje nego prošle godine, kao i razne druge smrti koje nastaju tokom aktivnosti koje su sad značajno smanjene ili ukinute.
jos jedna nebuloza u nizu kod nas godisnje pogine u saobracaju oko 500-600 ljudi sto za ukupan broj od 50 000 preminulih godisnje potpuno zanemarljiva cifra
kao i razne druge aktivnosti... u to spada otprilike rostiljanje za prvi maj pa onda potencijalnih troje ljudi koji bi se poseklo dok cepaju drva za potpalu, oni su se spasili
uozbilji se molim te
 
jos jedna nebuloza u nizu kod nas godisnje pogine u saobracaju oko 500-600 ljudi sto za ukupan broj od 50 000 preminulih godisnje potpuno zanemarljiva cifra
Da je korona stvarno toliko opasna ,tu bi bilo na stotine mrtvih u danu i to u Srbiji ..jasna je stvar da se opasno manipulise sa brojem preminulih .
Manipulacija ,zato sto su izbori bili raspisani ,ukinuto vanredno stanje ,ljudi se opustili ,bili izbori,kao neki protesti ....
I sta imamo ,malo veci broj preminulih ,ali ko zna od cega i kako???
 
Da je korona stvarno toliko opasna ,tu bi bilo na stotine mrtvih u danu i to u Srbiji ..jasna je stvar da se opasno manipulise sa brojem preminulih .
Manipulacija ,zato sto su izbori bili raspisani ,ukinuto vanredno stanje ,ljudi se opustili ,bili izbori,kao neki protesti ....
I sta imamo ,malo veci broj preminulih ,ali ko zna od cega i kako???
Ma da, samo posle izbora gde je izaslo na milione ljudi svaki treci bi umro da je to istina plus oni protesti gde ih je bilo ko zna koliko...
 
usred leta ne, već tokom zime. preko leta korona postoji samo u medijima.

i da dodam ovo, ako veruješ onima iz kriznog štaba o broju umrlih, zašto ne tražiš od njih imena i prezimena umrlih i nalaze sa obdukcije? kako im uopšte možeš verovati bez takvih dokaza?
Neka imena i prezimena umrlih znam i bez kriznog štaba.
Zapravo su upravo najopasniji ti što ne veruju i onda ne nose maske i ugrožavaju druge ljude. Danas sam baš jednog takvog pametnjakovića izbacio iz prodavnice. :mrgreen:
 
i ja sam bio sklon tako razmisljati, a onda sam vidio na TV-u - KONVOJ mrtvackih sanduka u Italiji pod pratnjom vojske...obicno ovi sto umiru redovno, cine to vrlo disciplinovano, pa ne stvaraju guzvu na grobljima i nedostatak mjesta na istim....
italija ima 60 mil gradjana

9 puta vise od srbije

sto znaci da ih i umire 9 puta vise

ili prebaci na nasu statistiku - 450hilj

povorka mrtvackih sanduka se uvek moze organizovati
 
italija ima 60 mil gradjana

9 puta vise od srbije

sto znaci da ih i umire 9 puta vise

ili prebaci na nasu statistiku - 450hilj

povorka mrtvackih sanduka se uvek moze organizovati
ne sporim ja da moze...ali da od toliko pomrlih, za tako kratko vrijeme, ne bude reakcije nijednog pojedinca, od rodbine do strucnjaka, da niko nista ne primjeti, posumnja, to je malo cudno....
 
jos jedna nebuloza u nizu kod nas godisnje pogine u saobracaju oko 500-600 ljudi sto za ukupan broj od 50 000 preminulih godisnje potpuno zanemarljiva cifra
kao i razne druge aktivnosti... u to spada otprilike rostiljanje za prvi maj pa onda potencijalnih troje ljudi koji bi se poseklo dok cepaju drva za potpalu, oni su se spasili
uozbilji se molim te
Премине око 100 000 годишње.
 

Back
Top