Za Telekom ponuđeno 1,1 milijardi evra

ForestGreen

Veoma poznat
Poruka
11.104
Za Telekom ponuđeno 1,1 milijardi evra

Telekom Austrija ponudio je danas Vladi Srbije iznos do 1,1 milijarde evra za 51 odsto akcija Telekoma Srbije, saopštila je austrijska kompanija.

Nova ponuda Telekoma Austrija predviđa isplatu od 800 miliona evra odmah i dodatne godišnje isplate u narednih devet godina, tako da ukupna vrednost transakcije bude do 1,1 milijardu evra, navodi se u saopštenju,

Minimalna cena koju je Vlada odredila za preuzimanje 51 odsto kapitala Telekoma Srbije je 1,4 milijarde evra.


(Beta)

Nego, jel prodaju ako je ispod minimalne cene? Ajde da vidimo i to sto su pre rekli da li ce da odrze... :think:
 
Za Telekom ponuđeno 1,1 milijardi evra

Telekom Austrija ponudio je danas Vladi Srbije iznos do 1,1 milijarde evra za 51 odsto akcija Telekoma Srbije, saopštila je austrijska kompanija.

Nova ponuda Telekoma Austrija predviđa isplatu od 800 miliona evra odmah i dodatne godišnje isplate u narednih devet godina, tako da ukupna vrednost transakcije bude do 1,1 milijardu evra, navodi se u saopštenju,

Minimalna cena koju je Vlada odredila za preuzimanje 51 odsto kapitala Telekoma Srbije je 1,4 milijarde evra.


(Beta)

Nego, jel prodaju ako je ispod minimalne cene? Ajde da vidimo i to sto su pre rekli da li ce da odrze... :think:

posto je maksimum 1.1 milijarde za 51% a mi prodajemo 31% grci 20% jasno je da bi srbija prodajom telekoma dobila 60% te sume sto mu dodje nekih 660 miliona evra

SMEJURIJA :hahaha:
 

То је за неких 1,1 милијарди евра више од реалне цене.
По хитном поступку прихватити понуду, док вредност Телекома није још додатно пала!

Овај губитак од 150 милиона евра се десио зато што су противници продаје одуговлачили и кочили трансакцију. ↓

sto mu dodje nekih 660 miliona evra
Можда се сећате мојих упозорења да ће временом Телеком само постајати још безвреднији
и то се сада и десило. Са 800 милиона је ослабио на 600.
 
Beograd -- Radna grupa za prodaju Telekoma preporučila je vladi da ne prihvati ponudu Telekoma Austrija za kupovinu Telekoma Srbija vrednu 1,1 milijardu evra.:rotf:

koga briga sta kaze radna grupa. svi znamo da ce tadic da donese odluku o svemu

ta radna grupa moze da prdi kolko hoce

ono sto mene raduje je da su vas austrijanci ISPALILI :super:

sad imate dve mogucnosti

1. da prodate telekom za ove smesne pare i tako zaglavite robije nakon gobitka vlasti
2. da ne prodate telekom i ostanete bez para i opet zaglavite robije nakon gubitka vlasti zbog drugih krivicnih dela z:D
 
Može li neko da mi objasni zašto se uopšte prodaje Telekom?
Zašto Telekom ne bi ostao državna firma, šta je problem?
Pa i Telekom Austrija je državna firma.

zato sto je Tadic i DS doveo drzavu do bankrota

sada im hronicno nedostaje kes da vrate kredite koji dospevaju u junu mesecu , a pare su vec potrosili

treba da isplate oko 3 milijarde MMF-u i svetskoj banci a nemaju odakle :super:
 

2. da ne prodate telekom i ostanete bez para i opet zaglavite robije nakon gubitka vlasti zbog drugih krivicnih dela z:D
Pa Tadić 2012. osvaja još četiri godine vlasti, tako da možeš odmah da se ubiješ.
To ti je isplativije nego da posle trošiš još 4 leta na kuknjave o BoTi

DS će i dalje biti na vlasti, a ti ćeš otvarati teme o tome da si kupio starački štap duplo skuplje nego u Nemačkoj
 

Back
Top