ForestGreen
Veoma poznat
- Poruka
- 11.104
Za Telekom ponuđeno 1,1 milijardi evra
Telekom Austrija ponudio je danas Vladi Srbije iznos do 1,1 milijarde evra za 51 odsto akcija Telekoma Srbije, saopštila je austrijska kompanija.
Nova ponuda Telekoma Austrija predviđa isplatu od 800 miliona evra odmah i dodatne godišnje isplate u narednih devet godina, tako da ukupna vrednost transakcije bude do 1,1 milijardu evra, navodi se u saopštenju,
Minimalna cena koju je Vlada odredila za preuzimanje 51 odsto kapitala Telekoma Srbije je 1,4 milijarde evra.
(Beta)
Nego, jel prodaju ako je ispod minimalne cene? Ajde da vidimo i to sto su pre rekli da li ce da odrze...
Telekom Austrija ponudio je danas Vladi Srbije iznos do 1,1 milijarde evra za 51 odsto akcija Telekoma Srbije, saopštila je austrijska kompanija.
Nova ponuda Telekoma Austrija predviđa isplatu od 800 miliona evra odmah i dodatne godišnje isplate u narednih devet godina, tako da ukupna vrednost transakcije bude do 1,1 milijardu evra, navodi se u saopštenju,
Minimalna cena koju je Vlada odredila za preuzimanje 51 odsto kapitala Telekoma Srbije je 1,4 milijarde evra.
(Beta)
Nego, jel prodaju ako je ispod minimalne cene? Ajde da vidimo i to sto su pre rekli da li ce da odrze...




