za sve zaljubljene

Nijedan nije potpuno pravi ili potpuno pogresan. I mozda ces jedno vreme biti na sedmom nebu sa njim a kasnije ce ti biti svejedno. Mozes se i udati iz ljubavi a da sve to kasnije prodje... Samo moras nauciti uzivati u sitnim stvarima i ziveti za sadasnji trenutak a posle niko ne zna sta ce biti. Jer, niko nije savrsen i nista nije savrseno! :twisted:
 
LUDICA:
Nijedan nije potpuno pravi ili potpuno pogresan. I mozda ces jedno vreme biti na sedmom nebu sa njim a kasnije ce ti biti svejedno. Mozes se i udati iz ljubavi a da sve to kasnije prodje... Samo moras nauciti uzivati u sitnim stvarima i ziveti za sadasnji trenutak a posle niko ne zna sta ce biti. Jer, niko nije savrsen i nista nije savrseno! :twisted:

O svaka ti cast!!! Bas si ovo dobro rekla! :D
 
Pih, Anci Marijanci, ovde sve neki pesimisti... mislim nisam ni ja vernik 100% ali *ebem ti vezu kada imas nekakvih predrasuda, kapiram da si postavila romantican topik, a oni te svi spustili na zemlju... ljudi, jeste zivot tezak, ljubav bolna, i mi posle svi tuzni, ali dozvolite sebi da verujete (ako imate imalo razloga) da je to pravo....barem u jednom trenutku, i to je nesto.... :D
uh
 
ana marija:
a naravno i ostale, ne zelim da vrsim diskriminaciju ni na koji nacin....
jedno malo provokativno pitanje :
da li je ona ili on bas ta/j prava/i i ako jeste kako znate da jeste ;)

jeste on je bas taj pravi, a znam da jeste onoliko dugo dok jeste. posle toga obicno nastupi jedno veliko nista, pa opet neki pravi. hocu da kazem, nema PRAVOG ima PRAVIH. jedina je steta sto to vreme dok je neko PRAVI obicno kratko traje. a da ne bude musko-zenske diskriminacije, to isto bi i oni mogli za nas da kazu.
 
blansh:
ana marija:
a naravno i ostale, ne zelim da vrsim diskriminaciju ni na koji nacin....
jedno malo provokativno pitanje :
da li je ona ili on bas ta/j prava/i i ako jeste kako znate da jeste ;)

jeste on je bas taj pravi, a znam da jeste onoliko dugo dok jeste. posle toga obicno nastupi jedno veliko nista, pa opet neki pravi. hocu da kazem, nema PRAVOG ima PRAVIH. jedina je steta sto to vreme dok je neko PRAVI obicno kratko traje. a da ne bude musko-zenske diskriminacije, to isto bi i oni mogli za nas da kazu.
u ovom odgovoru ima dosta istina.Zato uzivajte sto vise u tom kratkom vremenu
 
Pravi ili prava se ne nalaze oni se stvaraju potrebno je da prodje vreme zajednickog upoznavanja da se stvori prava ljubav, jer u periodu simpatija ne postoji ljubav ili se ona ne moze prepoznati. Potrebno je vreme da se podigne magla zaljubljenosti i prepozna pravi ili prava. To se oseti.
 
Buki i Lorde, u pravu ste. Vise nista nije kao nekad. Kad se setim kako je sve bilo iskreno, cisto, bez razmisljanja, bez maski, bez iskustva.
Da mi je da se vratim u 1991. On je bio taj MR. Pravi zauvek, ali mi tada toga nismo bili svesni. Svi posle njega su... Pravi, ali je "zauvek" sve kraci period! Zato ga vise ne izgovaram.
 

Back
Top