Za sve Vas koji ste napadali i osudjivali Izraelce

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Evo, imate lep video materijal o "humanitarcima" na brodu koji je, toboz, nosio humanitarnu pomoc u Gazu. Vecina tih debila, sto se jasno vidi na snimku, jesu zadrti verski fanatici i shehidi, kojima je cast bila da se zrtvuju iz religioznih pobuda. Oni koji pozivaju na ubijanje i unistenje drugih u ime religije, nemaju pravo da se zale kada se prema njima primenjuje ista takva sila, samo sa drugacijim predznakom. Iskreno, sta biste Vi radili da ste na mestu Izraeleca, a da pritom imate moc koju Izrael ima, a pojavi vam se na pucini ovakva gomila retarda zadojenih mrznjom?

 
Izrael je postupio vise nego tolreantno u ovom slucaju, zao mi je sto nisu naisli na Amerikance koji bi sa punim pravom potopili ove brodove sa teroristima. :mrgreen:
Невероватно је како су војници ћутали и склањали се сво време док су их пребијали и бацали с једне на другу палубу,па чак и на убоде ножем нису реаговали,све док "хуманитарци" нису запуцали оружјем које су отели од војника.

Имали су много среће што их војска није потопила.Искрено,ја никада не бих дозволио да ми разуларена руља,жељна изазивања инцидента, пребија војнике.


Занимљиво је погледати западноевропске медије,поготову француске,како пишу да је израелска блокада "нехумана". "Заборављају" да кажу да блокада није само израелска,него су Израел и Египат заједно поставили блокаду,па је и Египат нудио том турском броду да се код њих искрца,прегледа роба и пошаље у Газу,али су ови одбили што уз снимке јасно показује шта су желели да постигну.
 
Poslednja izmena:
idf2b.gif
 
Невероватно је како су војници ћутали и склањали се сво време док су их пребијали и бавали с једне на другу палубу,па чак и на убоде ножем нису реаговали,све док "хуманитарци" нису запуцали оружјем које су отели од војника.

Имали су много среће што их војска није потопила.Искрено,ја никада не бих дозволио да ми разуларена руља,жељна изазивања инцидента, пребија војнике.


Jos uvek se secam vojnika JNA na tenku u Splitu, koji dopusta ustasi da se popenje na isti i da ga zamalo udavi dok majmun u rukama ima "mitraljez".
Koliko covek treba da bude glup da ceo grad ne zavije u crno.
Od drugih (npr. nemaca) treba uciti; 100 za 1.
 
Miguel Angel Moratinos- Deblokada Gaze


T. C. 13/06/2010 00:01:00


Premijer Španije, zemlje koja predsjedava Evropskom unijom, izjasnio se u subotu za "jaku zajedničku poziciju Evropske unije" u vezi sa situacijom u pojasu Gazi i blokadom koju je nametnuo Izrael. Na zajedničkoj konferenciji za novinare s palestinskim predsednikom Mahmoudom Abbasom u Madridu Jose Rodriguez Zapatero je izjavio da "Španija želi uspostaviti jaku zajedničku poziciju EU-a prema događanjima i humanitarnoj situaciji u Gazi".

Osim toga, španski zvaničnik je potvrdio da će španski ministar vanjskih poslova Miguel Angel Moratinos u ponedjeljak predložiti "Vijeću ministara EU-a da se Unija jasno izjasni u korist prekida blokade pojasa Gaze i upotrijebi svu "svoju političku i diplomatsku sposobnost" u vezi s tim.

http://www.vijesti.ba/licnosti-dana-dobar/14111-Miguel-Angel-Moratinos--Deblokada-Gaze.html
 
Miguel Angel Moratinos- Deblokada Gaze


T. C. 13/06/2010 00:01:00


Premijer Španije, zemlje koja predsjedava Evropskom unijom, izjasnio se u subotu za "jaku zajedničku poziciju Evropske unije" u vezi sa situacijom u pojasu Gazi i blokadom koju je nametnuo Izrael. Na zajedničkoj konferenciji za novinare s palestinskim predsednikom Mahmoudom Abbasom u Madridu Jose Rodriguez Zapatero je izjavio da "Španija želi uspostaviti jaku zajedničku poziciju EU-a prema događanjima i humanitarnoj situaciji u Gazi".

Osim toga, španski zvaničnik je potvrdio da će španski ministar vanjskih poslova Miguel Angel Moratinos u ponedjeljak predložiti "Vijeću ministara EU-a da se Unija jasno izjasni u korist prekida blokade pojasa Gaze i upotrijebi svu "svoju političku i diplomatsku sposobnost" u vezi s tim.

http://www.vijesti.ba/licnosti-dana-dobar/14111-Miguel-Angel-Moratinos--Deblokada-Gaze.html

Још један од безброј примера ко стоји иза напада на Израел.ЕУ ће и званично постати главни непријатељ Израелу.

Иначе, и Египат се пита око блокаде ,јер је и он поставо блокаду Газе,а ЕУропљани стално блебећу о "израелској блокади".

У случају Израела,ЕУ једино што може је да седне и плаче.:D
 
Још један од безброј примера ко стоји иза напада на Израел.ЕУ ће и званично постати главни непријатељ Израелу.

Иначе, и Египат се пита око блокаде ,јер је и он поставо блокаду Газе,а ЕУропљани стално блебећу о "израелској блокади".

У случају Израела,ЕУ једино што може је да седне и плаче.:D

Nisam baš upućen, jel' ta frka na Bliskom Istoku na temu širenja Židova i teritorije na račun Palestinaca? Kao što je Hitler pravio prostor za svoje Nemce na račun Židova!?:hahaha:
 
Samo sto je neko zaborvio da su cionisti zaplenili sve sto je bilo na brodovima izmedju ostalog i sve snimke,video zapise,...

Gde je oruzije?!!!jesu ga pronasli?!!!!

Sta su uradili sa humanitarnom pomoci?

Jesu vratili novac i licne stvari humanitarcima?

Којим хуманитарцима?На броду није било хуманитараца,него разукларене багре спремне да изгину.Нека буду срећни што су живи.
 
Evo, imate lep video materijal o "humanitarcima" na brodu koji je, toboz, nosio humanitarnu pomoc u Gazu. Vecina tih debila, sto se jasno vidi na snimku, jesu zadrti verski fanatici i shehidi, kojima je cast bila da se zrtvuju iz religioznih pobuda. Oni koji pozivaju na ubijanje i unistenje drugih u ime religije, nemaju pravo da se zale kada se prema njima primenjuje ista takva sila, samo sa drugacijim predznakom. Iskreno, sta biste Vi radili da ste na mestu Izraeleca, a da pritom imate moc koju Izrael ima, a pojavi vam se na pucini ovakva gomila retarda zadojenih mrznjom?

Ne zaboravi da je uzrok svega ovoga pomorska blokada pojasa Gaze na koju Izrael nema pravo.

Na stranu vjerskom mrznjom zadojeni retardi i "sehidi", ali ono kako se Izrael uopceno ponasa prema Palestincima skolski je primjer fasizma.

Sta cemo sa irskim humanitarcima koji su nesto nakon ovoga dogadjaja takodjer zaustavljeni? Jesu li i oni "sehidi" koji su se krenuli zrtvovati iz vjerskih pobuda?
 
Ne zaboravi da je uzrok svega ovoga pomorska blokada pojasa Gaze na koju Izrael nema pravo.

Na stranu vjerskom mrznjom zadojeni retardi i "sehidi", ali ono kako se Izrael uopceno ponasa prema Palestincima skolski je primjer fasizma.

Sta cemo sa irskim humanitarcima koji su nesto nakon ovoga dogadjaja takodjer zaustavljeni? Jesu li i oni "sehidi" koji su se krenuli zrtvovati iz vjerskih pobuda?

ako se ja dobro sećam ti humanitarci su dozvolili da se Izraelci ukrcaju i pregledaju teret....ispravi me ako grešim....:think:
 
ako se ja dobro sećam ti humanitarci su dozvolili da se Izraelci ukrcaju i pregledaju teret....ispravi me ako grešim....:think:

I njih su zaustavili, samo nisu pruzali otpor pa nije pala krv.

Cuj, ne branim ja Turke, libo me racku za njima, ali je uopceno katastrofa ovo sto planeta tolerira cionistickom rezimu vec desetljecima, a sve na racun holokausta koji su im Svabe svojevremeno priredili. Tako je vremenom i doslo do radikaliziranja Palestinaca, koji su se inace svojevremeno ubrajali u tolerantije muslimane.
 
I njih su zaustavili, samo nisu pruzali otpor pa nije pala krv.

Cuj, ne branim ja Turke, libo me racku za njima, ali je uopceno katastrofa ovo sto planeta tolerira cionistickom rezimu vec desetljecima, a sve na racun holokausta koji su im Svabe svojevremeno priredili. Tako je vremenom i doslo do radikaliziranja Palestinaca, koji su se inace svojevremeno ubrajali u tolerantije muslimane.

ne samo zbog holokausta...relno stanje snaga u finansijskom svetu...svima nama je poznato da se preko polovine svetskog bogastva nalazi direktno ili indirektno u rukama Jevreja....ko ima pare ima i moć...nažalost sve može da se kupi..sve je roba.....
 
Poslednja izmena:
Ja sam uvek uz nasu bracu HRISCANE!
A vidim i kod nas su ljudi masovno potpali pod reziranu propagandu da je IZrael agresor, koji ubija nevine muslimane. Ne primetih da se iko setio da smo i mi satanizovani u svetu zbog Kosova na identican nacin.
Ziveo IZrael, dole muslimanski terorizam!

Па,добро,већина Израелаца нису Хришћани(али се живи много побожније него у "хришћанским" држава ЕУ).Све остало је тачно.
 

Back
Top