Za sve korisnike!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta?ko nagradna igra?
da vidimo jesam li razumeo(npr.):
1.postavim oko 10 tema u nekom od foruma(web dizajn,zanimljivi sajtovi...)
2.odgovaram na vec postojece i to je to
3.pa to je lako!!! :D :wink: :lol: :o :D :wink: :lol: :o :D :wink: : :lol: :o :o :o

Znas sta ja mislim bilo bi jako dobro da stavis te slicice ispod imena jer stvarno i forum bi bio zanimljiviji aj malo osvrni se pogledaj skoro svi Chatovi imaju te male slicice ispod imena dok se meni ipak najvise svidjaju slicice kod programa za chatovanje koji mozete skinuti sa interneta a ime mu je ODIGO tamo moras da se registrujes i kada udjes da chatujes on lepo pokaze devojcicu ili decaka u zavisnosti od toga koji si pol stavio kada si se registrovao i ispod tvoj nadimak a kada stanes na tu ikonicu (bez klikcanja) pokaze se neko lice recimo neka tuzna plavusa ili neki sedokosi deda koji ce da predstavlja tebe a ti sam biras koju ces slicicu da stavis to je jedan zaista poseban program za cgat i ti bi trebala da napravis nesto poput toga jer FORUM za mnoge nije samo mesto za diskusiju mnogi tu dolaze da bi se upoznavali i ramenjivali misljenje bas kao i na chatovima trebala bi da budes sretna jer ovaj forum je zaista super a ako poslusas moj savet i savet mnogih drugih koji su ti odgovorili uvideces da stavljanjem slicica ispod imena radis jedan zaista super korak koji ce jos vise poboljsati tvoj FORUM i uciniti ga aktraktivnijim. POZDRAV od SLATKE9

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back