За све исламисте и њихове симпатизере

tadic-srebrenici-izrazio-zaljenje-zlocin-nije-nazvao-genocidom-slika-202283


Да граџани.
Такима се ОН извино у ваше име.
Што наравно ВИ прихватили са ужитком.
А сад се мало згрожавајте и тражите да се склоне снимци клања.Није то за ваше бураге еуропске.

U ime gradžana Srbije izdejstvovao je rezoluciju, bruku kakvu Srbi nisu doživeli ... Za koga ? Za mudže koji su isto onako mesecima klali po Srebreničkom reonu uprkos stacioniranim snagama UN.
 
Важи.
Пијани и задригли Руси су применили прекомерну силу против голоруких цивила.
Док је пријатељски НАТО умерено туко зле Србе за њихово добро.
Уживај у западним вриједностима што су ти доњели, дјечаче.И хисторији коју они пишу.
Gde sam ja to rekao...Patiš od viđenja stvari kojih nema...Po meni je ta akcija bila opravdana samo pričam o njenom obimu.
 
Далеко од тога да је једнако.
Колко је уранијума бачено на Грозни?
Колико их и данас умире од рака, граџанине?

После рата, Москва је уложила огроман новац у обнову Чеченије, посебно Грозног. Свим цивилима исплаћена је позамашна ратна одштета, Грозни је данас град широких булевара и- највеће џамије у Европи.
Наравно, тако је и НАТО нама помогао да се опоравимо, и изградио све што је срушио у овој земљи.

Да не заборавим, оперативни командант федералних снага у Чеченији, генерал Генадиј Трошев предлагао је да се Грозни не обнавља, тј. да остане у рушевинама као претња свима који би се дрзнули на побуну, али ето, не да га нису послушали, него су им дали пуну слободу да исповедају своју религију.
Чак шта више, промосковски председник Чеченије Кадиров је декретом увео многоженство у Чеченију, упркос законима Русије.
Да ли су паре дате у обнову Грозног и изградњу монументалне џамије улудо бачене, живи били па видели...
 
Makar im nisu sekli glave...
Na tom snimku da (nisu sjekli), potraži zadnju optužnicu protiv Orla Grmeča, i to ga njegov izdao a pogledaj zašto je optužen.
Ima još primjera ako hoćeš na svim stranama, jer ko god da je to radio ne zaslužuje da živi, samo nemoj na druge sve svaljivati a sigurno znaš da su to i tvoji radili.
 
После рата, Москва је уложила огроман новац у обнову Чеченије, посебно Грозног. Свим цивилима исплаћена је позамашна ратна одштета, Грозни је данас град широких булевара и- највеће џамије у Европи.
Наравно, тако је и НАТО нама помогао да се опоравимо, и изградио све што је срушио у овој земљи.

Да не заборавим, оперативни командант федералних снага у Чеченији, генерал Генадиј Трошев предлагао је да се Грозни не обнавља, тј. да остане у рушевинама као претња свима који би се дрзнули на побуну, али ето, не да га нису послушали, него су им дали пуну слободу да исповедају своју религију.
Чак шта више, промосковски председник Чеченије Кадиров је декретом увео многоженство у Чеченију, упркос законима Русије.
Да ли су паре дате у обнову Грозног и изградњу монументалне џамије улудо бачене, живи били па видели...
Pa ako je sve tako sjajno što onda i dalje otpor...A i čisto sumnjam da su Rusi imali tolko milijardi da obnove skoro svaku kuću u tom gradu.
 
Ne vređaj jado...:lol:
Kolko se sećam na Beograd nije bacan uranijum a ipak nije u ruševinama kao Grozni...A koko je civila ubijeno je ''vojna tajna''...


Немаш појма ни колико је страдало ни какве су последице.
Нити кога то интересира у граџанској србији.
Пуна су вам уста фале за ваше пријатеље док страдања свог народа гурате под тепих.
И тражити да се ћути.да их не увредимо.
Ал зато јако добро знаш колко су јако ударили Руси и колко је јадних цивила страдало.
Немсразнерна сила није кад се туче по Србима.Само по онима које означе пријатељи.Или кад пуцају Руси.
 
Pa ako je sve tako sjajno što onda i dalje otpor...A i čisto sumnjam da su Rusi imali tolko milijardi da obnove skoro svaku kuću u tom gradu.

Не знам да ли си приметио да је у Чеченији мирно, проблеми се се преселили у Дагестан и делом у Ингушетију.
 
Na tom snimku da (nisu sjekli), potraži zadnju optužnicu protiv Orla Grmeča, i to ga njegov izdao a pogledaj zašto je optužen.
Ima još primjera ako hoćeš na svim stranama, jer ko god da je to radio ne zaslužuje da živi, samo nemoj na druge sve svaljivati a sigurno znaš da su to i tvoji radili.

http://www.bim.ba/bh/255/10/31673/

Eво га у затвору, чека да буде осуђен.
 
Немаш појма ни колико је страдало ни какве су последице.
Нити кога то интересира у граџанској србији.
Пуна су вам уста фале за ваше пријатеље док страдања свог народа гурате под тепих.
И тражити да се ћути.да их не увредимо.
Ал зато јако добро знаш колко су јако ударили Руси и колко је јадних цивила страдало.
Немсразнерна сила није кад се туче по Србима.Само по онима које означе пријатељи.Или кад пуцају Руси.
Pa zar nije slobin režim manipulisao tim podacima...Što se mene tiče trebali bi da izgrade zid poput onog u Vašingtonu sa imenima svih žrtava iz Srbije u ratovima na prostoru bivše SFRJ...
 
Ne vidim to tako...To bi okončalo sve priče i manipulacije brojem i služilo bi kao podsetnik na užase rata...''Večna vatra'' je bezlična,ovo bi bilo bolje...Ne radi se o nečem što je upereno protiv bilo koga...
Извини, не знам как оје то Слоба манипулисао бројем жртава, колико се ја сећам, одмах после рата објављен је списак настрадалих у НАТО агресији.
Наравно, од 2000. није више упутно говорити о агресији, већ о интервенцији, по могућству хуманитарној...
 
Pa zar nije slobin režim manipulisao tim podacima...Što se mene tiče trebali bi da izgrade zid poput onog u Vašingtonu sa imenima svih žrtava iz Srbije u ratovima na prostoru bivše SFRJ...

Слобин режим?
Тога нема ево 11 година.
Шта је демокрација учинила на расветљавању истине?
Побројила жртве, подига споменике, увела у уџбенике, написала студије о последицама, активирала тужбу?
Или велича НАТО пакт и и нтергацие тзв. државе у исти?Са сутрашњим слањем тзв. професијоналаца на бранике америчких интереса?
Шта си учино ти да сазнаш?
 
Слобин режим?
Тога нема ево 11 година.
Шта је демокрација учинила на расветљавању истине?
Побројила жртве, подига споменике, увела у уџбенике, написала студије о последицама, активирала тужбу?
Или велича НАТО пакт и и нтергацие тзв. државе у исти?Са сутрашњим слањем тзв. професијоналаца на бранике америчких интереса?
Шта си учино ти да сазнаш?

Немој тако, Драгољуб Милановић је експресно осуђен као ратни злочинац...
 

Back
Top