Quantcast

За све исламисте и њихове симпатизере

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.951
Uz ''otpremninu''?
Пензионисан је, пре тога је због мобинга, тј. малтретирања и распоређивања на неадекватна радна места неколико пута био у прединфарктном стaњу.
Тако му и треба кад се борио за своју земљу уместо да ко човек дезертира, нпр. у Немачку..

Danijel Novak

Početnik
Poruka
1
:sad2::sad2:
sjećam se da sam ove snimke prvi put vidio još prije nekoliko mjeseci,dok sam besciljno lutao internetom.I sjecam se da me je obuzeo talas užasa i želio sam da povratim dušu.Svako novog gledanje ovih snimaka u meni izaziva istu reakciju.Ne razumijem kako to neko može da "otupi" na ovakve stvari?Pa nije to domaća životinja.Ovdje živim vojnicima,jako mladim noževima režu vratove...

Da li je ikome od vas palo na pamet kako im je bilo u tim poslednjim trenucima zivota,i šta im je bilo u svjesti dok su trpeli uzasne bolove?
Ovo je najveći dokaz da muslimani koji Hrista priznaju samo kao četvrtog božjeg proroka a ne kao Sina Bozijeg hoće da unište hrišćane zauvijek.
Ne radi se ovdje ni o kakvoj nezavisnosti Čečenije i nekog tamo banana-Dagestana...njima je samo religija bitna...
Nema te situacije u kojoj bi morao /mogao da zabodem nekome nož u vrat...pogotovo ako je ovako mlad...žalosti...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.