Quantcast

Za Srbe iz BiH bolje je da kontroliraju cjelu držAVLIJU no samo RS

veliki krang

Buduća legenda
Poruka
38.559
To bi bila okupacija dok balije MASOVNO ne skontaju da su obična verska zajednica!
Otprilike, ali pošto nam njihove zabiti ič ne trebaju, da bismo smanjili rizik po sopstveni narod, bolje je držati ih ograđene u 23 posto. Oni su pokušaj naroda koji ama baš nikakvu perspektivu nema, pošto su sa svih strana okruženi Srbima, samo na onoj jednoj Hrvatima, ali koji bi isto tako da ih nabiju na kolac. Da sam na njihovom mestu, prodao bih sve što imam u onim selendrama i pobegao glavom bez obzira, inače bi moglo da se desi da budu spaljeni....

JankoTheGreat

Veoma poznat
Poruka
11.930
Ta врста изолације ти је нови почетак... Били бисте попут жене прогледа након развода од супруга који је злоставља... Овако ћете остати јебена и фрустрирана страна у нефункционалном браку...

ал добро... и ми овде имамо потешкоћа да схватимо да би Србија без Косова била здравија.

Kosovo je srce Srbije. Nema predaje. Lazareva kletva itd itd itd...

LorneMalvo

Ističe se
Poruka
2.806
Ja da sam bosanski Turcin odmah bi rasprodao i otisao u Tursku,Turska obala je predivna
Sta ima u Zenici,Sarajevu i Tuzili,nista samo gomile smeca ,nema vodovoda,zimi se gusis od smoga i cumura,pijaca voda puna fekalija itd itd
A uz sve to i cetnici vrse kontinuiran genocid nad Turcima ,do sada 11 puta ,a mudri ljudi znaju da se istorija ponavlja i sto je bilo 11 puta bice i 12 put

Sarajevo U 7,3 posto uzoraka pronađene bakterije fekalnog porijekla
https://www.klix.ba/vijesti/bih/palmer-dodik-i-spiric-ostaju-pod-sankcijama-nema-promjena-u-njihovom-ponasanju/190615065

A pogledaj Tursku koji je to rahatluk