За сиве мождане ћелије!

vislstst

Zainteresovan član
Poruka
443
Једно време сам у дубоком размишљању, тако ако је ова тема за негде друго молим модераторе да се пребаци! Вероватно под утицајем ових демократских промена...

У данашње време, какав је ваш однос о међу верским и међунационалним тамбурању!

Да ли бисте волели да ваша кћерка, сестра се тамбура са муслиманима, арапима и да сутра роди Мустафу или Јакупа?

Да ли бисте волели да уђете у влашку породицу-који су познати по томе да су тешко затуцани?

Какава је ваш став ка тим женским особама?
 
Једно време сам у дубоком размишљању, тако ако је ова тема за негде друго молим модераторе да се пребаци! Вероватно под утицајем ових демократских промена...

У данашње време, какав је ваш однос о међу верским и међунационалним тамбурању!

Да ли бисте волели да ваша кћерка, сестра се тамбура са муслиманима, арапима и да сутра роди Мустафу или Јакупа?

Да ли бисте волели да уђете у влашку породицу-који су познати по томе да су тешко затуцани?

Какава је ваш став ка тим женским особама?
ja imam pravog pravcatog srbina kraj sebe
niko mi ne smeta
i tolerantna sam
ali bas ti muslimani nekako, ne bi imali nikakve sanse
e to sad ja onako teoretski...
 
Једно време сам у дубоком размишљању, тако ако је ова тема за негде друго молим модераторе да се пребаци! Вероватно под утицајем ових демократских промена...

У данашње време, какав је ваш однос о међу верским и међунационалним тамбурању!

Да ли бисте волели да ваша кћерка, сестра се тамбура са муслиманима, арапима и да сутра роди Мустафу или Јакупа?



Да ли бисте волели да уђете у влашку породицу-који су познати по томе да су тешко затуцани?

Какава је ваш став ка тим женским особама?

Moderatoru, zauzmi stav i katanac na temu
 
da se ja pitam ukino bih te odnose izmedju ljudi, misim ***** ti to ako moras da se mesas sa drugim nizim rasam
zamisli zena ti sutra rodi cigance pa moras da ga saljes na semafor
ili ti rodi japanku pa moras da izbegavas rec zuto pred detetom, dok ne odraste a posle je udri kajisem
ili ti rodi malog sipca i pod stare dane da gledas kako ti je od fabrike robota rodjeni sin napravio pogon za semenke i to iz bundeve, pa pisa po njima da bi ih posolio i deli srbima
ili ti zena rodi lenjivca pa ti ceo dan visi na oraju u dvoristu sto ga je jos tvoj deda solunac zasadijo, majku li mu ***** ustasku ( mislim na lenjivca)
zbaci samo ako ima jelece i opanke dolazi u obzir :heart:
 
da se ja pitam ukino bih te odnose izmedju ljudi, misim ***** ti to ako moras da se mesas sa drugim nizim rasam
zamisli zena ti sutra rodi cigance pa moras da ga saljes na semafor
ili ti rodi japanku pa moras da izbegavas rec zuto pred detetom, dok ne odraste a posle je udri kajisem
ili ti rodi malog sipca i pod stare dane da gledas kako ti je od fabrike robota rodjeni sin napravio pogon za semenke i to iz bundeve, pa pisa po njima da bi ih posolio i deli srbima
ili ti zena rodi lenjivca pa ti ceo dan visi na oraju u dvoristu sto ga je jos tvoj deda solunac zasadijo, majku li mu ***** ustasku ( mislim na lenjivca)
zbaci samo ako ima jelece i opanke dolazi u obzir :heart:

il ti rodi porno zvezdu pa se opet štekuješ da drkaš:think:
 
da se ja pitam ukino bih te odnose izmedju ljudi, misim ***** ti to ako moras da se mesas sa drugim nizim rasam
zamisli zena ti sutra rodi cigance pa moras da ga saljes na semafor
ili ti rodi japanku pa moras da izbegavas rec zuto pred detetom, dok ne odraste a posle je udri kajisem
ili ti rodi malog sipca i pod stare dane da gledas kako ti je od fabrike robota rodjeni sin napravio pogon za semenke i to iz bundeve, pa pisa po njima da bi ih posolio i deli srbima
ili ti zena rodi lenjivca pa ti ceo dan visi na oraju u dvoristu sto ga je jos tvoj deda solunac zasadijo, majku li mu ***** ustasku ( mislim na lenjivca)
zbaci samo ako ima jelece i opanke dolazi u obzir :heart:
uh, izvinjavam se lenjivcu, jeote do malopre sam bijo ubedjen da lenjivci nastanjuju hrvatsku
i reko aj da proverim, kad ono tamo pise da ih ima u australiji, shranje :(
 

Back
Top